Agenda

Klik op icon achter de agenda die wilt toevoegen om toe te voegen aan je eigen agenda.

Algemeen Add to google calendar
Landtraining Add to google calendar
Rescue Add to google calendar
Waterpolo Add to google calendar
Zwemmen Add to google calendar
Duiken Add to google calendar
 
januari 2020
ma di wo do vr za zo
 
Landtraining
jan 1 18:00 19:00
Zwemmen 3
jan 2 18:00 19:00
Spiegelbad
Zwemmen 1 & 2
jan 2 19:00 20:00
spiegelbad
Waterpolo Dames
jan 2 20:00 21:00
Waterpolo Heren 1
jan 2 21:00 22:00
spiegelbad
Waterpolo 2 & 3
jan 2 22:00 23:00
spiegelbad
Association Hour
jan 3 19:30 20:30
Wave Winter Toernooi
jan 4 11:00 to jan 5 12:00
Wave Winter Toernooi
jan 4 11:00 to jan 5 12:00
Rescue
jan 6 19:45 21:15
Zwemmen 1,2 & 3
jan 6 21:00 22:30
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Waterpolo Guppies
jan 7 18:00 19:30
Spiegelbad
Zwemmen 1
jan 7 19:30 20:30
Spiegelbad
Zwemmen 2
jan 7 20:30 21:30
Spiegelbad
Waterpolo Heren
jan 7 21:45 23:00
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Landtraining
jan 8 18:00 19:00
Zwemmen 3
jan 9 18:00 19:00
Spiegelbad
Zwemmen 1 & 2
jan 9 19:00 20:00
spiegelbad
Waterpolo Dames
jan 9 20:00 21:00
Waterpolo Heren 1
jan 9 21:00 22:00
spiegelbad
Waterpolo 2 & 3
jan 9 22:00 23:00
spiegelbad
Association Hour
jan 10 19:30 20:30
Twenhaarsveld Da1-Piranha Da1
Dames 3e klasse A
jan 11 15:00 15:45
De Koerbelt Arend Baanstraat 105 7461DT RIJSSEN
De Grunte H3-Piranha H2
Heren 4e klasse A
jan 11 21:30 22:15
De Slag Sportboulevard 3 7772SL HARDENBERG
12
 
Rescue
jan 13 19:45 21:15
Zwemmen 1,2 & 3
jan 13 21:00 22:30
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Waterpolo Heren 1
jan 14 18:00 19:30
Spiegelbad
Zwemmen 1
jan 14 19:30 20:30
Spiegelbad
Zwemmen 2
jan 14 20:30 21:30
Spiegelbad
Waterpolo Guppies + H2 en H3
jan 14 21:45 23:00
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Landtraining
jan 15 18:00 19:00
Zwemmen 3
jan 16 18:00 19:00
Spiegelbad
Zwemmen 1 & 2
jan 16 19:00 20:00
spiegelbad
Waterpolo Dames
jan 16 20:00 21:00
Waterpolo Heren 1
jan 16 21:00 22:00
spiegelbad
Waterpolo 2 & 3
jan 16 22:00 23:00
spiegelbad
Association Hour
jan 17 19:30 20:30
18
 
Piranha Da1-ZPC De Hof Da3
Dames 3e klasse A
jan 19 16:15 17:00
Het Slagman Park de Kotten 325 7522EN ENSCHEDE
Piranha H2-Losser H3
Heren 4e klasse A
jan 19 17:00 17:45
Het Slagman Park de Kotten 325 7522EN ENSCHEDE
Piranha H1-WWV Winterswijk H1
Heren 1e klasse (oost) A
jan 19 17:45 18:30
Het Slagman Park de Kotten 325 7522EN ENSCHEDE
Rescue
jan 20 19:45 21:15
Zwemmen 1,2 & 3
jan 20 21:00 22:30
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Waterpolo Guppies
jan 21 18:00 19:30
Spiegelbad
Zwemmen 1
jan 21 19:30 20:30
Spiegelbad
Zwemmen 2
jan 21 20:30 21:30
Spiegelbad
Waterpolo Heren
jan 21 21:45 23:00
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Landtraining
jan 22 18:00 19:00
Zwemmen 3
jan 23 18:00 19:00
Spiegelbad
Zwemmen 1 & 2
jan 23 19:00 20:00
spiegelbad
Waterpolo Dames
jan 23 20:00 21:00
Waterpolo Heren 1
jan 23 21:00 22:00
spiegelbad
Waterpolo 2 & 3
jan 23 22:00 23:00
spiegelbad
Association Hour
jan 24 19:30 20:30
Piranha H1-PFC Rheden H1
Heren 1e klasse (oost) A
jan 25 18:45 19:30
Het Slagman Park de Kotten 325 7522EN ENSCHEDE
De Zandstuve Da1-Piranha Da1
Dames 3e klasse A
jan 25 19:30 20:15
De Stamper Schout Doddestraat 11 7671GT VRIEZENVEEN
26
 
Rescue
jan 27 19:45 21:15
Zwemmen 1,2 & 3
jan 27 21:00 22:30
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Waterpolo Guppies
jan 28 18:00 19:30
Spiegelbad
Zwemmen 1
jan 28 19:30 20:30
Spiegelbad
Zwemmen 2
jan 28 20:30 21:30
Spiegelbad
Waterpolo Heren
jan 28 21:45 23:00
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Landtraining
jan 29 18:00 19:00
Zwemmen 3
jan 30 18:00 19:00
Spiegelbad
Zwemmen 1 & 2
jan 30 19:00 20:00
spiegelbad
Waterpolo Dames
jan 30 20:00 21:00
Waterpolo Heren 1
jan 30 21:00 22:00
spiegelbad
Waterpolo 2 & 3
jan 30 22:00 23:00
spiegelbad
Association Hour
jan 31 19:30 20:30
 
februari 2020
ma di wo do vr za zo
 
VKC'03 H3-Piranha H2
Heren 4e klasse A
feb 1 17:15 18:00
De Vlaskoel Sportlaan 4 7651LD TUBBERGEN
Losser H1-Piranha H1
Heren 1e klasse (oost) A
feb 1 17:55 18:40
Brilmansdennen Bookholtlaan 11 7581BB LOSSER
Piranha Da1-De Dinkel Da1
Dames 3e klasse A
feb 2 16:30 17:15
Het Slagman Park de Kotten 325 7522EN ENSCHEDE
Rescue
feb 3 19:45 21:15
Zwemmen 1,2 & 3
feb 3 21:00 22:30
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Waterpolo Heren 1
feb 4 18:00 19:30
Spiegelbad
Zwemmen 1
feb 4 19:30 20:30
Spiegelbad
Zwemmen 2
feb 4 20:30 21:30
Spiegelbad
Waterpolo Guppies + H2 en H3
feb 4 21:45 23:00
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Landtraining
feb 5 18:00 19:00
Zwemmen 3
feb 6 18:00 19:00
Spiegelbad
Zwemmen 1 & 2
feb 6 19:00 20:00
spiegelbad
Waterpolo Dames
feb 6 20:00 21:00
Waterpolo Heren 1
feb 6 21:00 22:00
spiegelbad
Waterpolo 2 & 3
feb 6 22:00 23:00
spiegelbad
Association Hour
feb 7 19:30 20:30
Piranha H2-De Dinkel H2
Heren 4e klasse A
feb 8 19:45 20:30
Het Slagman Park de Kotten 325 7522EN ENSCHEDE
Piranha H1-ZEW H1
Heren 1e klasse (oost) A
feb 8 20:30 21:15
Het Slagman Park de Kotten 325 7522EN ENSCHEDE
9
 
Rescue
feb 10 19:45 21:15
Zwemmen 1,2 & 3
feb 10 21:00 22:30
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Waterpolo Guppies
feb 11 18:00 19:30
Spiegelbad
Zwemmen 1
feb 11 19:30 20:30
Spiegelbad
Zwemmen 2
feb 11 20:30 21:30
Spiegelbad
Waterpolo Heren
feb 11 21:45 23:00
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Landtraining
feb 12 18:00 19:00
Zwemmen 3
feb 13 18:00 19:00
Spiegelbad
Zwemmen 1 & 2
feb 13 19:00 20:00
spiegelbad
Waterpolo Dames
feb 13 20:00 21:00
Waterpolo Heren 1
feb 13 21:00 22:00
spiegelbad
Waterpolo 2 & 3
feb 13 22:00 23:00
spiegelbad
Association Hour
feb 14 19:30 20:30
Scholtenhagen H2-Piranha H2
Heren 4e klasse A
feb 15 19:45 20:30
De Wilder Scholtenhagenweg 34 7481VP HAAKSBERGEN
16
 
Rescue
feb 17 19:45 21:15
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29