Agenda

Klik op icon achter de agenda die wilt toevoegen om toe te voegen aan je eigen agenda.

Algemeen Add to google calendar
Landtraining Add to google calendar
Rescue Add to google calendar
Waterpolo Add to google calendar
Zwemmen Add to google calendar
Duiken Add to google calendar
 
WanneerPlaats
Week 50
wo, 11 december 2019
wo, 11 december 2019
18:00
19:00
Landtraining
wo, 11 december 2019
20:00
00:00
Mystery guest borrel
do, 12 december 2019
do, 12 december 2019
18:00
19:00
Zwemmen 2
Spiegelbad
do, 12 december 2019
19:00
20:00
Zwemmen 1
spiegelbad
do, 12 december 2019
19:00
23:00
Mini WAP
do, 12 december 2019
20:00
21:00
Waterpolo Dames
do, 12 december 2019
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
spiegelbad
do, 12 december 2019
22:00
23:00
Waterpolo 2 & 3
spiegelbad
vr, 13 december 2019
vr, 13 december 2019
19:30
20:30
Association Hour
za, 14 december 2019
za, 14 december 2019
17:15
18:00
VKC'03 Da2-Piranha Da1
Dames 3e klasse A
De Vlaskoel Sportlaan 4 7651LD TUBBERGEN
za, 14 december 2019
18:30
19:15
DWK Barneveld H1-Piranha H1
Heren 1e klasse (oost) A
Veluwehal Nieuwe Markt 6 3771CB BARNEVELD
za, 14 december 2019
19:30
20:15
De Zandstuve H1-Piranha H2
Heren 4e klasse A
De Stamper Schout Doddestraat 11 7671GT VRIEZENVEEN
Week 51
ma, 16 december 2019
ma, 16 december 2019
19:45
23:00
Kersttraining <3
ma, 16 december 2019
21:00
22:30
Zwemmen 1/2
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
di, 17 december 2019
di, 17 december 2019
18:00
19:30
Waterpolo Guppies
Spiegelbad
di, 17 december 2019
19:30
20:30
Zwemmen 1.1
Spiegelbad
di, 17 december 2019
20:30
21:30
Zwemmen 1.2
Spiegelbad
di, 17 december 2019
21:45
23:00
Waterpolo Heren
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
wo, 18 december 2019
wo, 18 december 2019
18:00
19:00
Landtraining
do, 19 december 2019
do, 19 december 2019
18:00
19:00
Zwemmen 2
Spiegelbad
do, 19 december 2019
19:00
20:00
Zwemmen 1
spiegelbad
do, 19 december 2019
20:00
21:00
Waterpolo Dames
do, 19 december 2019
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
spiegelbad
do, 19 december 2019
22:00
23:00
Waterpolo 2 & 3
spiegelbad
vr, 20 december 2019
vr, 20 december 2019
19:30
20:30
Association Hour
Week 52
ma, 23 december 2019
ma, 23 december 2019
19:45
21:15
Rescue
ma, 23 december 2019
21:00
22:30
Zwemmen 1/2
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
di, 24 december 2019
di, 24 december 2019
18:00
19:30
Waterpolo Heren 1
Spiegelbad
di, 24 december 2019
19:30
20:30
Zwemmen 1.1
Spiegelbad
di, 24 december 2019
20:30
21:30
Zwemmen 1.2
Spiegelbad
di, 24 december 2019
21:45
23:00
Waterpolo Guppies + H2 en H3
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
wo, 25 december 2019
wo, 25 december 2019
18:00
19:00
Landtraining
do, 26 december 2019
do, 26 december 2019
18:00
19:00
Zwemmen 2
Spiegelbad
do, 26 december 2019
19:00
20:00
Zwemmen 1
spiegelbad
do, 26 december 2019
20:00
21:00
Waterpolo Dames
do, 26 december 2019
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
spiegelbad
do, 26 december 2019
22:00
23:00
Waterpolo 2 & 3
spiegelbad
vr, 27 december 2019
vr, 27 december 2019
19:30
20:30
Association Hour
Week 1
ma, 30 december 2019
ma, 30 december 2019
19:45
21:15
Rescue
ma, 30 december 2019
21:00
22:30
Zwemmen 1/2
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
di, 31 december 2019
di, 31 december 2019
18:00
19:30
Waterpolo Guppies
Spiegelbad
di, 31 december 2019
19:30
20:30
Zwemmen 1.1
Spiegelbad
di, 31 december 2019
20:30
21:30
Zwemmen 1.2
Spiegelbad
di, 31 december 2019
21:45
23:00
Waterpolo Heren
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
wo, 1 januari 2020
wo, 1 januari 2020
18:00
19:00
Landtraining
do, 2 januari 2020
do, 2 januari 2020
18:00
19:00
Zwemmen 2
Spiegelbad
do, 2 januari 2020
19:00
20:00
Zwemmen 1
spiegelbad
do, 2 januari 2020
20:00
21:00
Waterpolo Dames
do, 2 januari 2020
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
spiegelbad
do, 2 januari 2020
22:00
23:00
Waterpolo 2 & 3
spiegelbad
vr, 3 januari 2020
vr, 3 januari 2020
19:30
20:30
Association Hour
za, 4 januari 2020
za, 4 januari 2020
11:00
naar zo, 5 januari 2020
12:00
Wave Winter Toernooi
Week 2
ma, 6 januari 2020
ma, 6 januari 2020
19:45
21:15
Rescue
ma, 6 januari 2020
21:00
22:30
Zwemmen 1/2
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
di, 7 januari 2020
di, 7 januari 2020
18:00
19:30
Waterpolo Guppies
Spiegelbad
di, 7 januari 2020
19:30
20:30
Zwemmen 1.1
Spiegelbad
di, 7 januari 2020
20:30
21:30
Zwemmen 1.2
Spiegelbad
di, 7 januari 2020
21:45
23:00
Waterpolo Heren
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
wo, 8 januari 2020
wo, 8 januari 2020
18:00
19:00
Landtraining
do, 9 januari 2020
do, 9 januari 2020
18:00
19:00
Zwemmen 2
Spiegelbad
do, 9 januari 2020
19:00
20:00
Zwemmen 1
spiegelbad
do, 9 januari 2020
20:00
21:00
Waterpolo Dames
do, 9 januari 2020
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
spiegelbad
do, 9 januari 2020
22:00
23:00
Waterpolo 2 & 3
spiegelbad
vr, 10 januari 2020
vr, 10 januari 2020
19:30
20:30
Association Hour
za, 11 januari 2020
za, 11 januari 2020
15:00
15:45
Twenhaarsveld Da1-Piranha Da1
Dames 3e klasse A
De Koerbelt Arend Baanstraat 105 7461DT RIJSSEN
za, 11 januari 2020
21:30
22:15
De Grunte H3-Piranha H2
Heren 4e klasse A
De Slag Sportboulevard 3 7772SL HARDENBERG