Agenda

Klik op icon achter de agenda die wilt toevoegen om toe te voegen aan je eigen agenda.

Algemeen Add to google calendar
Landtraining Add to google calendar
Rescue Add to google calendar
Waterpolo Add to google calendar
Zwemmen Add to google calendar
Duiken Add to google calendar
 
WanneerPlaats
Week 2
ma, 7 januari 2019
ma, 7 januari 2019
19:30
21:00
Rescue
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
ma, 7 januari 2019
21:00
22:30
Zwemmen 1/2
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
di, 8 januari 2019
di, 8 januari 2019
18:00
19:15
Waterpolo Dames
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
di, 8 januari 2019
19:30
20:30
Zwemmen 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
di, 8 januari 2019
20:30
21:30
Zwemmen 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
di, 8 januari 2019
21:45
23:00
Waterpolo Heren
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
wo, 9 januari 2019
wo, 9 januari 2019
18:00
19:00
Landtraining
wo, 9 januari 2019
20:00
23:00
Nieuwjaarsborrel
do, 10 januari 2019
do, 10 januari 2019
18:00
19:00
Zwemmen 2
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
do, 10 januari 2019
19:00
20:00
Zwemmen 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
do, 10 januari 2019
20:00
21:00
Waterpolo Dames
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
do, 10 januari 2019
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
do, 10 januari 2019
22:00
23:00
Waterpolo Heren 2/3
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
vr, 11 januari 2019
vr, 11 januari 2019
19:30
20:30
Verenigingsuur
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Week 3
ma, 14 januari 2019
ma, 14 januari 2019
19:30
21:00
Rescue
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
ma, 14 januari 2019
21:00
22:30
Zwemmen 1/2
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
di, 15 januari 2019
di, 15 januari 2019
18:00
19:30
Waterpolo Heren 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
di, 15 januari 2019
19:30
20:30
Zwemmen 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
di, 15 januari 2019
21:45
23:00
Waterpolo Dames + Heren 2/3
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
wo, 16 januari 2019
wo, 16 januari 2019
18:00
19:00
Landtraining
wo, 16 januari 2019
20:00
00:00
Maffia movie night
do, 17 januari 2019
do, 17 januari 2019
18:00
19:00
Zwemmen 2
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
do, 17 januari 2019
19:00
23:00
Piranha Mini WAP
do, 17 januari 2019
20:00
21:00
Waterpolo Dames
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
do, 17 januari 2019
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
do, 17 januari 2019
22:00
23:00
Waterpolo Heren 2/3
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
vr, 18 januari 2019
vr, 18 januari 2019
19:30
20:30
Verenigingsuur
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Week 4
ma, 21 januari 2019
ma, 21 januari 2019
19:30
21:00
Rescue
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
ma, 21 januari 2019
21:00
22:30
Zwemmen 1/2
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
di, 22 januari 2019
di, 22 januari 2019
18:00
19:30
Waterpolo Dames
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
di, 22 januari 2019
19:30
20:30
Zwemmen 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
di, 22 januari 2019
20:30
21:30
Zwemmen 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
di, 22 januari 2019
21:45
23:00
Waterpolo Heren
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
wo, 23 januari 2019
wo, 23 januari 2019
18:00
19:00
Landtraining
do, 24 januari 2019
do, 24 januari 2019
18:00
19:00
Zwemmen 2
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
do, 24 januari 2019
19:00
20:00
Zwemmen 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
do, 24 januari 2019
20:00
21:00
Waterpolo Dames
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
do, 24 januari 2019
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
do, 24 januari 2019
22:00
23:00
Waterpolo Heren 2/3
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
vr, 25 januari 2019
vr, 25 januari 2019
20:30
21:30
Verenigingsuur
zo, 27 januari 2019
zo, 27 januari 2019
19:00
20:00
Piranha H1 tegen EZC H3
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Week 5
ma, 28 januari 2019
ma, 28 januari 2019
19:30
21:00
Rescue
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
ma, 28 januari 2019
21:00
22:30
Zwemmen 1/2
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
di, 29 januari 2019
di, 29 januari 2019
18:00
19:15
Waterpolo Dames
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
di, 29 januari 2019
19:30
20:30
Zwemmen 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
di, 29 januari 2019
21:45
23:00
Waterpolo Heren
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
wo, 30 januari 2019
wo, 30 januari 2019
18:30
19:30
Landtraining
do, 31 januari 2019
do, 31 januari 2019
18:00
19:00
Zwemmen 2
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
do, 31 januari 2019
19:00
20:00
Zwemmen 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
do, 31 januari 2019
20:00
21:00
Waterpolo Dames
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
do, 31 januari 2019
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
do, 31 januari 2019
22:00
23:00
Waterpolo Heren 2/3
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
vr, 1 februari 2019
vr, 1 februari 2019
19:30
20:30
Verenigingsuur
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
zo, 3 februari 2019
zo, 3 februari 2019
 all day
Bardienst
Week 6
ma, 4 februari 2019
ma, 4 februari 2019
19:30
21:00
Rescue
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
ma, 4 februari 2019
21:00
22:30
Zwemmen 1/2
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
di, 5 februari 2019
di, 5 februari 2019
18:00
19:30
Waterpolo Heren 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
di, 5 februari 2019
19:30
20:30
Zwemmen 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
di, 5 februari 2019
20:30
21:30
Zwemmen 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
di, 5 februari 2019
21:45
23:00
Waterpolo Dames + Heren 2/3
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
wo, 6 februari 2019
wo, 6 februari 2019
18:00
19:00
Landtraining
do, 7 februari 2019
do, 7 februari 2019
18:00
19:00
Zwemmen 2
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
do, 7 februari 2019
19:00
20:00
Zwemmen 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
do, 7 februari 2019
20:00
21:00
Waterpolo Dames
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
do, 7 februari 2019
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
do, 7 februari 2019
22:00
23:00
Waterpolo Heren 2/3
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
vr, 8 februari 2019
vr, 8 februari 2019
18:00
20:30
Pre-gala dinner
Sorrentino, Stadsgravenstraat 34-36a, 7511 ES Enschede, Nederland
vr, 8 februari 2019
19:30
20:30
Verenigingsuur
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
vr, 8 februari 2019
21:00
01:00
Gala
Parklocatie de Jaargetijden, Parkweg 49, 7513 CN Enschede, Nederland
za, 9 februari 2019
za, 9 februari 2019
19:00
19:45
Piranha H2 tegen VKC'03 H3
za, 9 februari 2019
19:45
20:45
Piranha H1 tegen Schuurman BZC H4
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Week 7
ma, 11 februari 2019
ma, 11 februari 2019
19:30
21:00
Rescue
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
ma, 11 februari 2019
21:00
22:30
Zwemmen 1/2
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
di, 12 februari 2019
di, 12 februari 2019
18:00
19:30
Waterpolo Dames
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
di, 12 februari 2019
19:30
20:30
Zwemmen 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
di, 12 februari 2019
21:45
23:00
Waterpolo Heren
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
wo, 13 februari 2019
wo, 13 februari 2019
18:00
19:00
Landtraining
do, 14 februari 2019
do, 14 februari 2019
18:00
19:00
Zwemmen 2
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
do, 14 februari 2019
19:00
20:00
Zwemmen 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
do, 14 februari 2019
20:00
21:00
Waterpolo Dames
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
do, 14 februari 2019
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
do, 14 februari 2019
22:00
23:00
Waterpolo Heren 2/3
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
vr, 15 februari 2019
vr, 15 februari 2019
19:30
20:30
Verenigingsuur
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Week 8
ma, 18 februari 2019
ma, 18 februari 2019
19:30
21:00
Rescue
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
ma, 18 februari 2019
21:00
22:30
Zwemmen 1/2
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
di, 19 februari 2019
di, 19 februari 2019
 all day
Bardienst
di, 19 februari 2019
18:00
19:15
Waterpolo Dames
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
di, 19 februari 2019
19:30
20:30
Zwemmen 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
di, 19 februari 2019
20:30
21:30
Zwemmen 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
di, 19 februari 2019
21:00
22:15
Waterpolo Heren
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
wo, 20 februari 2019
wo, 20 februari 2019
18:00
19:00
Landtraining
do, 21 februari 2019
do, 21 februari 2019
18:00
19:00
Zwemmen 2
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
do, 21 februari 2019
19:00
20:00
Zwemmen 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
do, 21 februari 2019
20:00
21:00
Waterpolo Dames
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
do, 21 februari 2019
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
do, 21 februari 2019
22:00
23:00
Waterpolo Heren 2/3
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
vr, 22 februari 2019
vr, 22 februari 2019
naar zo, 24 februari 2019
 all day
NSK Rotterdam
vr, 22 februari 2019
19:30
20:30
Verenigingsuur
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
za, 23 februari 2019
za, 23 februari 2019
 all day
NSK Rotterdam
za, 23 februari 2019
21:15
22:00
Piranha Da1 tegen De Dinkel Da1
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
zo, 24 februari 2019
zo, 24 februari 2019
17:15
18:00
Piranha H1 tegen NDD H2
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Week 9
ma, 25 februari 2019
ma, 25 februari 2019
19:30
21:00
Rescue
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
ma, 25 februari 2019
21:00
22:30
Zwemmen 1/2
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
di, 26 februari 2019
di, 26 februari 2019
 all day
Bardienst
di, 26 februari 2019
18:00
19:30
Waterpolo Heren 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
di, 26 februari 2019
19:30
20:30
Zwemmen 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
di, 26 februari 2019
21:45
23:00
Waterpolo Dames + Heren 2/3
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
wo, 27 februari 2019
wo, 27 februari 2019
18:00
19:00
Landtraining
wo, 27 februari 2019
20:00
00:00
Chickcie Cocktailavond
do, 28 februari 2019
do, 28 februari 2019
18:00
19:00
Zwemmen 2
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
do, 28 februari 2019
19:00
20:00
Zwemmen 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
do, 28 februari 2019
20:00
21:00
Waterpolo Dames
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
do, 28 februari 2019
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
do, 28 februari 2019
22:00
23:00
Waterpolo Heren 2/3
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland