Agenda

Klik op icon achter de agenda die wilt toevoegen om toe te voegen aan je eigen agenda.

Algemeen Add to google calendar
Landtraining Add to google calendar
Rescue Add to google calendar
Waterpolo Add to google calendar
Zwemmen Add to google calendar
Duiken Add to google calendar
 
WanneerPlaats
Week 5
vr, 1 februari 2019
vr, 1 februari 2019
19:30
20:30
Verenigingsuur
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Week 6
ma, 4 februari 2019
ma, 4 februari 2019
19:30
21:00
Rescue
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
ma, 4 februari 2019
21:00
22:30
Zwemmen 1/2/3
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
di, 5 februari 2019
di, 5 februari 2019
18:00
19:30
Waterpolo Heren 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
di, 5 februari 2019
19:30
20:30
Zwemmen 1/2
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
di, 5 februari 2019
20:30
21:30
Zwemmen
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
di, 5 februari 2019
21:45
23:00
Waterpolo Dames + Heren 2/3
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
wo, 6 februari 2019
wo, 6 februari 2019
18:00
19:00
Landtraining
do, 7 februari 2019
do, 7 februari 2019
18:00
19:00
Zwemmen 3
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
do, 7 februari 2019
19:00
20:00
Zwemmen 1/2
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
do, 7 februari 2019
20:00
21:00
Waterpolo Dames
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
do, 7 februari 2019
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
do, 7 februari 2019
22:00
23:00
Waterpolo Heren 2/3
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
vr, 8 februari 2019
vr, 8 februari 2019
19:30
20:30
Verenigingsuur
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
vr, 8 februari 2019
20:00
00:00
Gala
Week 7
ma, 11 februari 2019
ma, 11 februari 2019
19:30
21:00
Rescue
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
ma, 11 februari 2019
21:00
22:30
Zwemmen 1/2/3
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
di, 12 februari 2019
di, 12 februari 2019
18:00
19:30
Waterpolo Dames
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
di, 12 februari 2019
19:30
20:30
Zwemmen 1/2
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
di, 12 februari 2019
21:45
23:00
Waterpolo Heren
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
wo, 13 februari 2019
wo, 13 februari 2019
18:00
19:00
Landtraining
wo, 13 februari 2019
19:30
22:00
Poetsborrel
do, 14 februari 2019
do, 14 februari 2019
18:00
19:00
Zwemmen 3
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
do, 14 februari 2019
19:00
20:00
Zwemmen 1/2
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
do, 14 februari 2019
20:00
21:00
Waterpolo Dames
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
do, 14 februari 2019
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
do, 14 februari 2019
22:00
23:00
Waterpolo Heren 2/3
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
vr, 15 februari 2019
vr, 15 februari 2019
19:30
20:30
Verenigingsuur
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Week 8
ma, 18 februari 2019
ma, 18 februari 2019
19:30
21:00
Rescue
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
ma, 18 februari 2019
21:00
22:30
Zwemmen 1/2/3
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
di, 19 februari 2019
di, 19 februari 2019
18:00
19:30
Waterpolo Dames
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
di, 19 februari 2019
19:30
20:30
Zwemmen 1/2
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
di, 19 februari 2019
20:30
21:30
Zwemmen
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
di, 19 februari 2019
21:45
23:00
Waterpolo Heren
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
wo, 20 februari 2019
wo, 20 februari 2019
18:00
19:00
Landtraining
do, 21 februari 2019
do, 21 februari 2019
18:00
19:00
Zwemmen 3
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
do, 21 februari 2019
19:00
20:00
Zwemmen 1/2
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
do, 21 februari 2019
20:00
21:00
Waterpolo Dames
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
do, 21 februari 2019
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
do, 21 februari 2019
22:00
23:00
Waterpolo Heren 2/3
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
vr, 22 februari 2019
vr, 22 februari 2019
naar zo, 24 februari 2019
 all day
NSK Rotterdam
vr, 22 februari 2019
19:30
20:30
Verenigingsuur
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
za, 23 februari 2019
za, 23 februari 2019
 all day
NSK Rotterdam
Week 9
ma, 25 februari 2019
ma, 25 februari 2019
19:30
21:00
Rescue
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
ma, 25 februari 2019
21:00
22:30
Zwemmen 1/2/3
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
di, 26 februari 2019
di, 26 februari 2019
18:00
19:30
Waterpolo Heren 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
di, 26 februari 2019
19:30
20:30
Zwemmen 1/2
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
di, 26 februari 2019
21:45
23:00
Waterpolo Dames + Heren 2/3
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
wo, 27 februari 2019
wo, 27 februari 2019
18:00
19:00
Landtraining
wo, 27 februari 2019
20:00
00:00
Chickcie Cocktailavond
do, 28 februari 2019
do, 28 februari 2019
18:00
19:00
Zwemmen 3
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
do, 28 februari 2019
19:00
20:00
Zwemmen 1/2
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
do, 28 februari 2019
20:00
21:00
Waterpolo Dames
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
do, 28 februari 2019
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
do, 28 februari 2019
22:00
23:00
Waterpolo Heren 2/3
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland