Agenda

Klik op icon achter de agenda die wilt toevoegen om toe te voegen aan je eigen agenda.

Algemeen Add to google calendar
Landtraining Add to google calendar
Rescue Add to google calendar
Waterpolo Add to google calendar
Zwemmen Add to google calendar
Duiken Add to google calendar
 
september 2019
ma di wo do vr za zo
 
TNC
aug 30 to sep 1
Rescue
sep 2 19:45 21:15
Zwemmen 1/2
sep 2 20:30 22:00
Buitenbad Universiteit Twente
Waterpolo Gents
sep 3 19:15 20:30
Zwemmen 1/2
sep 3 20:30 21:30
Buitenbad Universiteit Twente
4
 
Zwemmen 1/2
sep 5 18:00 19:00
Buitenbad Universiteit Twente
Waterpolo Ladies
sep 5 19:00 20:15
Buitenbad Universiteit Twented
Waterpolo Gents
sep 5 20:15 21:30
Association Hour
sep 6 18:00 19:00
7
 
8
 
Rescue
sep 9 19:45 21:15
Zwemmen 1/2
sep 9 20:30 22:00
Buitenbad Universiteit Twente
Waterpolo Gents
sep 10 19:15 20:30
Zwemmen 1/2
sep 10 20:30 21:30
Buitenbad Universiteit Twente
11
 
Introtraining
sep 12 18:00 22:00
Verenigingsweekend
sep 13 17:00 to sep 15 22:00
Association Hour
sep 13 18:00 19:00
Verenigingsweekend
sep 13 17:00 to sep 15 22:00
Verenigingsweekend
sep 13 17:00 to sep 15 22:00
Rescue
sep 16 19:45 21:15
Zwemmen 1/2
sep 16 21:00 22:30
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Waterpolo Guppies
sep 17 18:00 19:30
Spiegelbad
Zwemmen 1.1
sep 17 19:30 20:30
Spiegelbad
Zwemmen 1.2
sep 17 20:30 21:30
Spiegelbad
Waterpolo Heren
sep 17 21:45 23:00
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Wakeboarden Rutbeek
sep 18 18:00 23:00
Landtraining
sep 18 18:00 19:00
Poolen
sep 18 20:00 22:00
Zwemmen 2
sep 19 18:00 19:00
Spiegelbad
Zwemmen 1
sep 19 19:00 20:00
spiegelbad
Waterpolo Dames
sep 19 20:00 21:00
Waterpolo Heren 1
sep 19 21:00 22:00
spiegelbad
Waterpolo 2 & 3
sep 19 22:00 23:00
spiegelbad
Association Hour
sep 20 19:30 20:30
21
 
22
 
Rescue
sep 23 19:45 21:15
Zwemmen 1/2
sep 23 21:00 22:30
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Waterpolo Guppies
sep 24 18:00 19:30
Spiegelbad
Zwemmen 1.1
sep 24 19:30 20:30
Spiegelbad
Zwemmen 1.2
sep 24 20:30 21:30
Spiegelbad
Waterpolo Heren
sep 24 21:45 23:00
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Landtraining
sep 25 18:00 19:00
Zwemmen 2
sep 26 18:00 19:00
Spiegelbad
Zwemmen 1
sep 26 19:00 20:00
spiegelbad
Waterpolo Dames
sep 26 20:00 21:00
Waterpolo Heren 1
sep 26 21:00 22:00
spiegelbad
Waterpolo 2 & 3
sep 26 22:00 23:00
spiegelbad
Association Hour
sep 27 19:30 20:30
28
 
29
 
Rescue
sep 30 19:45 21:15
Zwemmen 1/2
sep 30 21:00 22:30
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
 
oktober 2019
ma di wo do vr za zo
 
Waterpolo Heren 1
okt 1 18:00 19:30
Spiegelbad
Zwemmen 1.1
okt 1 19:30 20:30
Spiegelbad
Zwemmen 1.2
okt 1 20:30 21:30
Spiegelbad
Waterpolo Guppies + H2 en H3
okt 1 21:45 23:00
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Landtraining
okt 2 18:00 19:00
AV Piranha
okt 2 19:30 23:30
Zwemmen 2
okt 3 18:00 19:00
Spiegelbad
Zwemmen 1
okt 3 19:00 20:00
spiegelbad
Waterpolo Dames
okt 3 20:00 21:00
Waterpolo Heren 1
okt 3 21:00 22:00
spiegelbad
Waterpolo 2 & 3
okt 3 22:00 23:00
spiegelbad
Association Hour
okt 4 19:30 20:30
Cobo Piranha
okt 4 20:00 0:00
5
 
6
 
Rescue
okt 7 19:45 21:15
Zwemmen 1/2
okt 7 21:00 22:30
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Waterpolo Guppies
okt 8 18:00 19:30
Spiegelbad
Zwemmen 1.1
okt 8 19:30 20:30
Spiegelbad
Zwemmen 1.2
okt 8 20:30 21:30
Spiegelbad
Waterpolo Heren
okt 8 21:45 23:00
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Landtraining
okt 9 18:00 19:00
Zwemmen 2
okt 10 18:00 19:00
Spiegelbad
Zwemmen 1
okt 10 19:00 20:00
spiegelbad
Waterpolo Dames
okt 10 20:00 21:00
Waterpolo Heren 1
okt 10 21:00 22:00
spiegelbad
Waterpolo 2 & 3
okt 10 22:00 23:00
spiegelbad
NSZK1 wageningen
Het eerste NSZK van dit jaar! We gaan met een leuke afvaardiging richting Wageningen. Met als fabuleus thema Wingardium Leviawesome
okt 11 17:30 to okt 13 16:00
Association Hour
okt 11 19:30 20:30
NSZK1 wageningen
Het eerste NSZK van dit jaar! We gaan met een leuke afvaardiging richting Wageningen. Met als fabuleus thema Wingardium Leviawesome
okt 11 17:30 to okt 13 16:00
13
 
Rescue
okt 14 19:45 21:15
Zwemmen 1/2
okt 14 21:00 22:30
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Waterpolo Guppies
okt 15 18:00 19:30
Spiegelbad
Zwemmen 1.1
okt 15 19:30 20:30
Spiegelbad
Zwemmen 1.2
okt 15 20:30 21:30
Spiegelbad
Waterpolo Heren
okt 15 21:45 23:00
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Nieuwe leden activiteit
okt 16 18:00 22:30
Landtraining
okt 16 18:00 19:00
Zwemmen 2
okt 17 18:00 19:00
Spiegelbad
Zwemmen 1
okt 17 19:00 20:00
spiegelbad
Waterpolo Dames
okt 17 20:00 21:00
Waterpolo Heren 1
okt 17 21:00 22:00
spiegelbad
Waterpolo 2 & 3
okt 17 22:00 23:00
spiegelbad
Association Hour
okt 18 19:30 20:30
19
 
20
 
Rescue
okt 21 19:45 21:15
Zwemmen 1/2
okt 21 21:00 22:30
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Waterpolo Heren 1
okt 22 18:00 19:30
Spiegelbad
Zwemmen 1.1
okt 22 19:30 20:30
Spiegelbad
Zwemmen 1.2
okt 22 20:30 21:30
Spiegelbad
Waterpolo Guppies + H2 en H3
okt 22 21:45 23:00
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Landtraining
okt 23 18:00 19:00
Zwemmen 2
okt 24 18:00 19:00
Spiegelbad
Zwemmen 1
okt 24 19:00 20:00
spiegelbad
Waterpolo Dames
okt 24 20:00 21:00
Waterpolo Heren 1
okt 24 21:00 22:00
spiegelbad
Waterpolo 2 & 3
okt 24 22:00 23:00
spiegelbad
Association Hour
okt 25 19:30 20:30
26
 
27
 
Rescue
okt 28 19:45 21:15
Zwemmen 1/2
okt 28 21:00 22:30
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Waterpolo Guppies
okt 29 18:00 19:30
Spiegelbad
Zwemmen 1.1
okt 29 19:30 20:30
Spiegelbad
Zwemmen 1.2
okt 29 20:30 21:30
Spiegelbad
Waterpolo Heren
okt 29 21:45 23:00
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Landtraining
okt 30 18:00 19:00
Zwemmen 2
okt 31 18:00 19:00
Spiegelbad
Zwemmen 1
okt 31 19:00 20:00
spiegelbad
Waterpolo Dames
okt 31 20:00 21:00
Waterpolo Heren 1
okt 31 21:00 22:00
spiegelbad
Waterpolo 2 & 3
okt 31 22:00 23:00
spiegelbad
 
november 2019
ma di wo do vr za zo
 
Association Hour
nov 1 19:30 20:30
2
 
3
 
Rescue
nov 4 19:45 21:15
Zwemmen 1/2
nov 4 21:00 22:30
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Waterpolo Guppies
nov 5 18:00 19:30
Spiegelbad
Zwemmen 1.1
nov 5 19:30 20:30
Spiegelbad
Zwemmen 1.2
nov 5 20:30 21:30
Spiegelbad
Waterpolo Heren
nov 5 21:45 23:00
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Landtraining
nov 6 18:00 19:00
Zwemmen 2
nov 7 18:00 19:00
Spiegelbad
Zwemmen 1
nov 7 19:00 20:00
spiegelbad
Waterpolo Dames
nov 7 20:00 21:00
Waterpolo Heren 1
nov 7 21:00 22:00
spiegelbad
Waterpolo 2 & 3
nov 7 22:00 23:00
spiegelbad
Association Hour
nov 8 19:30 20:30
9
 
10
 
Rescue
nov 11 19:45 21:15
Zwemmen 1/2
nov 11 21:00 22:30
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Waterpolo Heren 1
nov 12 18:00 19:30
Spiegelbad
Zwemmen 1.1
nov 12 19:30 20:30
Spiegelbad
Zwemmen 1.2
nov 12 20:30 21:30
Spiegelbad
Waterpolo Guppies + H2 en H3
nov 12 21:45 23:00
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Landtraining
nov 13 18:00 19:00
Zwemmen 2
nov 14 18:00 19:00
Spiegelbad
Zwemmen 1
nov 14 19:00 20:00
spiegelbad
Waterpolo Dames
nov 14 20:00 21:00
Waterpolo Heren 1
nov 14 21:00 22:00
spiegelbad
Waterpolo 2 & 3
nov 14 22:00 23:00
spiegelbad
Association Hour
nov 15 19:30 20:30
16
 
17
 
Rescue
nov 18 19:45 21:15
Zwemmen 1/2
nov 18 21:00 22:30
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Waterpolo Guppies
nov 19 18:00 19:30
Spiegelbad
Zwemmen 1.1
nov 19 19:30 20:30
Spiegelbad
Zwemmen 1.2
nov 19 20:30 21:30
Spiegelbad
Waterpolo Heren
nov 19 21:45 23:00
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Landtraining
nov 20 18:00 19:00
Zwemmen 2
nov 21 18:00 19:00
Spiegelbad
Zwemmen 1
nov 21 19:00 20:00
spiegelbad
Waterpolo Dames
nov 21 20:00 21:00
Waterpolo Heren 1
nov 21 21:00 22:00
spiegelbad
Waterpolo 2 & 3
nov 21 22:00 23:00
spiegelbad
Association Hour
nov 22 19:30 20:30
23
 
24
 
Rescue
nov 25 19:45 21:15
Zwemmen 1/2
nov 25 21:00 22:30
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Bardag
nov 26
Waterpolo Guppies
nov 26 18:00 19:30
Spiegelbad
Zwemmen 1.1
nov 26 19:30 20:30
Spiegelbad
Zwemmen 1.2
nov 26 20:30 21:30
Spiegelbad
Waterpolo Heren
nov 26 21:45 23:00
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Landtraining
nov 27 18:00 19:00
Zwemmen 2
nov 28 18:00 19:00
Spiegelbad
Zwemmen 1
nov 28 19:00 20:00
spiegelbad
Waterpolo Dames
nov 28 20:00 21:00
Waterpolo Heren 1
nov 28 21:00 22:00
spiegelbad
Waterpolo 2 & 3
nov 28 22:00 23:00
spiegelbad
Association Hour
nov 29 19:30 20:30
Piranha H2-VZ&PC H3
Heren 4e klasse A
nov 30 20:00 20:45
Het Slagman Park de Kotten 325 7522EN ENSCHEDE
Piranha H1-Triton Putten H1
Heren 1e klasse (oost) A
nov 30 20:45 21:30
Het Slagman Park de Kotten 325 7522EN ENSCHEDE
 
december 2019
ma di wo do vr za zo
 
Piranha Da1-De Veene Da1
Dames 3e klasse A
dec 1 15:10 15:55
Het Slagman Park de Kotten 325 7522EN ENSCHEDE
Rescue
dec 2 19:45 21:15
Zwemmen 1/2
dec 2 21:00 22:30
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Waterpolo Heren 1
dec 3 18:00 19:30
Spiegelbad
Zwemmen 1.1
dec 3 19:30 20:30
Spiegelbad
Zwemmen 1.2
dec 3 20:30 21:30
Spiegelbad
Waterpolo Guppies + H2 en H3
dec 3 21:45 23:00
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Landtraining
dec 4 18:00 19:00
Zwemmen 2
dec 5 18:00 19:00
Spiegelbad
Zwemmen 1
dec 5 19:00 20:00
spiegelbad
Waterpolo Dames
dec 5 20:00 21:00
Waterpolo Heren 1
dec 5 21:00 22:00
spiegelbad
Waterpolo 2 & 3
dec 5 22:00 23:00
spiegelbad
Association Hour
dec 6 19:30 20:30
NSZK2 Het zinkstuk
dec 7 17:00 to dec 8 18:00
Piranha Da1-Losser Da2
Dames 3e klasse A
dec 7 20:30 21:15
Het Slagman Park de Kotten 325 7522EN ENSCHEDE
NSZK2 Het zinkstuk
dec 7 17:00 to dec 8 18:00
Rescue
dec 9 19:45 21:15
Zwemmen 1/2
dec 9 21:00 22:30
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Waterpolo Guppies
dec 10 18:00 19:30
Spiegelbad
Zwemmen 1.1
dec 10 19:30 20:30
Spiegelbad
Zwemmen 1.2
dec 10 20:30 21:30
Spiegelbad
Waterpolo Heren
dec 10 21:45 23:00
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Landtraining
dec 11 18:00 19:00
Mystery guest borrel
dec 11 20:00 0:00
Zwemmen 2
dec 12 18:00 19:00
Spiegelbad
Mini WAP
dec 12 19:00 23:00
Zwemmen 1
dec 12 19:00 20:00
spiegelbad
Waterpolo Dames
dec 12 20:00 21:00
Waterpolo Heren 1
dec 12 21:00 22:00
spiegelbad
Waterpolo 2 & 3
dec 12 22:00 23:00
spiegelbad
Association Hour
dec 13 19:30 20:30
VKC'03 Da2-Piranha Da1
Dames 3e klasse A
dec 14 17:15 18:00
De Vlaskoel Sportlaan 4 7651LD TUBBERGEN
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31