Agenda

Klik op icon achter de agenda die wilt toevoegen om toe te voegen aan je eigen agenda.

Algemeen Add to google calendar
Landtraining Add to google calendar
Rescue Add to google calendar
Waterpolo Add to google calendar
Zwemmen Add to google calendar
Duiken Add to google calendar
 
WanneerPlaats
Week 31
do, 1 augustus 2019
do, 1 augustus 2019
18:00
19:30
Zwemmen 1/2
Buitenbad Universiteit Twente
do, 1 augustus 2019
19:30
21:00
Waterpolo
Buitenbad Universiteit Twented
Week 32
ma, 5 augustus 2019
ma, 5 augustus 2019
18:00
19:30
Zwemmen 1/2
Buitenbad Universiteit Twente
di, 6 augustus 2019
di, 6 augustus 2019
18:00
19:15
Waterpolo Guppies
Buitenbad Universiteit Twente
di, 6 augustus 2019
19:30
21:00
Zwemmen 1/2
Buitenbad Universiteit Twente
do, 8 augustus 2019
do, 8 augustus 2019
18:00
19:30
Zwemmen 1/2
Buitenbad Universiteit Twente
do, 8 augustus 2019
19:30
21:00
Waterpolo
Buitenbad Universiteit Twented
Week 33
ma, 12 augustus 2019
ma, 12 augustus 2019
18:00
19:30
Zwemmen 1/2
Buitenbad Universiteit Twente
di, 13 augustus 2019
di, 13 augustus 2019
19:30
21:00
Zwemmen 1/2
Buitenbad Universiteit Twente
do, 15 augustus 2019
do, 15 augustus 2019
18:00
19:30
Zwemmen 1/2
Buitenbad Universiteit Twente
do, 15 augustus 2019
19:30
21:00
Waterpolo
Buitenbad Universiteit Twented
Week 34
ma, 19 augustus 2019
ma, 19 augustus 2019
18:00
19:30
Zwemmen 1/2
Buitenbad Universiteit Twente
di, 20 augustus 2019
di, 20 augustus 2019
19:30
21:00
Zwemmen 1/2
Buitenbad Universiteit Twente
Week 35
ma, 26 augustus 2019
ma, 26 augustus 2019
18:00
19:30
Zwemmen 1/2
Buitenbad Universiteit Twente
di, 27 augustus 2019
di, 27 augustus 2019
18:00
19:15
Waterpolo Guppies
Buitenbad Universiteit Twente
di, 27 augustus 2019
19:30
21:00
Zwemmen 1/2
Buitenbad Universiteit Twente
do, 29 augustus 2019
do, 29 augustus 2019
18:00
19:30
Zwemmen 1/2
Buitenbad Universiteit Twente
do, 29 augustus 2019
19:30
21:00
Waterpolo
Buitenbad Universiteit Twented
vr, 30 augustus 2019
vr, 30 augustus 2019
naar zo, 1 september 2019
 all day
TNC
Week 36
ma, 2 september 2019
ma, 2 september 2019
19:45
21:15
Rescue
ma, 2 september 2019
20:30
22:00
Zwemmen 1/2
Buitenbad Universiteit Twente
di, 3 september 2019
di, 3 september 2019
19:15
20:30
Waterpolo Gents
di, 3 september 2019
20:30
21:30
Zwemmen 1/2
Buitenbad Universiteit Twente
do, 5 september 2019
do, 5 september 2019
18:00
19:00
Zwemmen 1/2
Buitenbad Universiteit Twente
do, 5 september 2019
19:00
20:15
Waterpolo Ladies
Buitenbad Universiteit Twented
do, 5 september 2019
20:15
21:30
Waterpolo Gents
vr, 6 september 2019
vr, 6 september 2019
18:00
19:00
Association Hour
Week 37
ma, 9 september 2019
ma, 9 september 2019
19:45
21:15
Rescue
ma, 9 september 2019
20:30
22:00
Zwemmen 1/2
Buitenbad Universiteit Twente
di, 10 september 2019
di, 10 september 2019
19:15
20:30
Waterpolo Gents
di, 10 september 2019
20:30
21:30
Zwemmen 1/2
Buitenbad Universiteit Twente
do, 12 september 2019
do, 12 september 2019
18:00
22:00
Introtraining
vr, 13 september 2019
vr, 13 september 2019
17:00
naar zo, 15 september 2019
22:00
Verenigingsweekend
vr, 13 september 2019
18:00
19:00
Association Hour
Week 38
ma, 16 september 2019
ma, 16 september 2019
19:45
21:15
Rescue
ma, 16 september 2019
21:00
22:30
Zwemmen 1/2
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
di, 17 september 2019
di, 17 september 2019
18:00
19:30
Waterpolo Guppies
Spiegelbad
di, 17 september 2019
19:30
20:30
Zwemmen 1.1
Spiegelbad
di, 17 september 2019
20:30
21:30
Zwemmen 1.2
Spiegelbad
di, 17 september 2019
21:45
23:00
Waterpolo Heren
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
wo, 18 september 2019
wo, 18 september 2019
18:00
23:00
Wakeboarden Rutbeek
wo, 18 september 2019
18:00
19:00
Landtraining
wo, 18 september 2019
20:00
22:00
Poolen
do, 19 september 2019
do, 19 september 2019
18:00
19:00
Zwemmen 2
Spiegelbad
do, 19 september 2019
19:00
20:00
Zwemmen 1
spiegelbad
do, 19 september 2019
20:00
21:00
Waterpolo Dames
do, 19 september 2019
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
spiegelbad
do, 19 september 2019
22:00
23:00
Waterpolo 2 & 3
spiegelbad
vr, 20 september 2019
vr, 20 september 2019
19:30
20:30
Association Hour
Week 39
ma, 23 september 2019
ma, 23 september 2019
19:45
21:15
Rescue
ma, 23 september 2019
21:00
22:30
Zwemmen 1/2
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
di, 24 september 2019
di, 24 september 2019
18:00
19:30
Waterpolo Guppies
Spiegelbad
di, 24 september 2019
19:30
20:30
Zwemmen 1.1
Spiegelbad
di, 24 september 2019
20:30
21:30
Zwemmen 1.2
Spiegelbad
di, 24 september 2019
21:45
23:00
Waterpolo Heren
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
wo, 25 september 2019
wo, 25 september 2019
18:00
19:00
Landtraining
do, 26 september 2019
do, 26 september 2019
18:00
19:00
Zwemmen 2
Spiegelbad
do, 26 september 2019
19:00
20:00
Zwemmen 1
spiegelbad
do, 26 september 2019
20:00
21:00
Waterpolo Dames
do, 26 september 2019
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
spiegelbad
do, 26 september 2019
22:00
23:00
Waterpolo 2 & 3
spiegelbad
vr, 27 september 2019
vr, 27 september 2019
19:30
20:30
Association Hour
Week 40
ma, 30 september 2019
ma, 30 september 2019
19:45
21:15
Rescue
ma, 30 september 2019
21:00
22:30
Zwemmen 1/2
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
di, 1 oktober 2019
di, 1 oktober 2019
18:00
19:30
Waterpolo Heren 1
Spiegelbad
di, 1 oktober 2019
19:30
20:30
Zwemmen 1.1
Spiegelbad
di, 1 oktober 2019
20:30
21:30
Zwemmen 1.2
Spiegelbad
di, 1 oktober 2019
21:45
23:00
Waterpolo Guppies + H2 en H3
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
wo, 2 oktober 2019
wo, 2 oktober 2019
18:00
19:00
Landtraining
wo, 2 oktober 2019
19:30
23:30
AV Piranha
do, 3 oktober 2019
do, 3 oktober 2019
18:00
19:00
Zwemmen 2
Spiegelbad
do, 3 oktober 2019
19:00
20:00
Zwemmen 1
spiegelbad
do, 3 oktober 2019
20:00
21:00
Waterpolo Dames
do, 3 oktober 2019
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
spiegelbad
do, 3 oktober 2019
22:00
23:00
Waterpolo 2 & 3
spiegelbad
vr, 4 oktober 2019
vr, 4 oktober 2019
19:30
20:30
Association Hour
vr, 4 oktober 2019
20:00
00:00
Cobo Piranha
Week 41
ma, 7 oktober 2019
ma, 7 oktober 2019
19:45
21:15
Rescue
ma, 7 oktober 2019
21:00
22:30
Zwemmen 1/2
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
di, 8 oktober 2019
di, 8 oktober 2019
18:00
19:30
Waterpolo Guppies
Spiegelbad
di, 8 oktober 2019
19:30
20:30
Zwemmen 1.1
Spiegelbad
di, 8 oktober 2019
20:30
21:30
Zwemmen 1.2
Spiegelbad
di, 8 oktober 2019
21:45
23:00
Waterpolo Heren
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
wo, 9 oktober 2019
wo, 9 oktober 2019
18:00
19:00
Landtraining
do, 10 oktober 2019
do, 10 oktober 2019
18:00
19:00
Zwemmen 2
Spiegelbad
do, 10 oktober 2019
19:00
20:00
Zwemmen 1
spiegelbad
do, 10 oktober 2019
20:00
21:00
Waterpolo Dames
do, 10 oktober 2019
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
spiegelbad
do, 10 oktober 2019
22:00
23:00
Waterpolo 2 & 3
spiegelbad
vr, 11 oktober 2019
vr, 11 oktober 2019
17:30
naar zo, 13 oktober 2019
16:00
NSZK1 wageningen
Het eerste NSZK van dit jaar! We gaan met een leuke afvaardiging richting Wageningen. Met als fabuleus thema Wingardium Leviawesome
vr, 11 oktober 2019
19:30
20:30
Association Hour
Week 42
ma, 14 oktober 2019
ma, 14 oktober 2019
19:45
21:15
Rescue
ma, 14 oktober 2019
21:00
22:30
Zwemmen 1/2
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
di, 15 oktober 2019
di, 15 oktober 2019
18:00
19:30
Waterpolo Guppies
Spiegelbad
di, 15 oktober 2019
19:30
20:30
Zwemmen 1.1
Spiegelbad
di, 15 oktober 2019
20:30
21:30
Zwemmen 1.2
Spiegelbad
di, 15 oktober 2019
21:45
23:00
Waterpolo Heren
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
wo, 16 oktober 2019
wo, 16 oktober 2019
18:00
22:30
Nieuwe leden activiteit
wo, 16 oktober 2019
18:00
19:00
Landtraining
do, 17 oktober 2019
do, 17 oktober 2019
18:00
19:00
Zwemmen 2
Spiegelbad