Agenda

Klik op icon achter de agenda die wilt toevoegen om toe te voegen aan je eigen agenda.

Algemeen Add to google calendar
Landtraining Add to google calendar
Rescue Add to google calendar
Waterpolo Add to google calendar
Zwemmen Add to google calendar
Duiken Add to google calendar
 
oktober 2019
ma di wo do vr za zo
 
Waterpolo Heren 1
okt 1 18:00 19:30
Spiegelbad
Zwemmen 1.1
okt 1 19:30 20:30
Spiegelbad
Zwemmen 1.2
okt 1 20:30 21:30
Spiegelbad
Waterpolo Guppies + H2 en H3
okt 1 21:45 23:00
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Landtraining
okt 2 18:00 19:00
AV Piranha
okt 2 19:30 23:30
Zwemmen 2
okt 3 18:00 19:00
Spiegelbad
Zwemmen 1
okt 3 19:00 20:00
spiegelbad
Waterpolo Dames
okt 3 20:00 21:00
Waterpolo Heren 1
okt 3 21:00 22:00
spiegelbad
Waterpolo 2 & 3
okt 3 22:00 23:00
spiegelbad
Association Hour
okt 4 19:30 20:30
Cobo Piranha
okt 4 20:00 0:00
5
 
6
 
Rescue
okt 7 19:45 21:15
Zwemmen 1/2
okt 7 21:00 22:30
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Waterpolo Guppies
okt 8 18:00 19:30
Spiegelbad
Zwemmen 1.1
okt 8 19:30 20:30
Spiegelbad
Zwemmen 1.2
okt 8 20:30 21:30
Spiegelbad
Waterpolo Heren
okt 8 21:45 23:00
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Landtraining
okt 9 18:00 19:00
Zwemmen 2
okt 10 18:00 19:00
Spiegelbad
Zwemmen 1
okt 10 19:00 20:00
spiegelbad
Waterpolo Dames
okt 10 20:00 21:00
Waterpolo Heren 1
okt 10 21:00 22:00
spiegelbad
Waterpolo 2 & 3
okt 10 22:00 23:00
spiegelbad
NSZK1 wageningen
Het eerste NSZK van dit jaar! We gaan met een leuke afvaardiging richting Wageningen. Met als fabuleus thema Wingardium Leviawesome
okt 11 17:30 to okt 13 16:00
Association Hour
okt 11 19:30 20:30
NSZK1 wageningen
Het eerste NSZK van dit jaar! We gaan met een leuke afvaardiging richting Wageningen. Met als fabuleus thema Wingardium Leviawesome
okt 11 17:30 to okt 13 16:00
13
 
Rescue
okt 14 19:45 21:15
Zwemmen 1/2
okt 14 21:00 22:30
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Waterpolo Guppies
okt 15 18:00 19:30
Spiegelbad
Zwemmen 1.1
okt 15 19:30 20:30
Spiegelbad
Zwemmen 1.2
okt 15 20:30 21:30
Spiegelbad
Waterpolo Heren
okt 15 21:45 23:00
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Nieuwe leden activiteit
okt 16 18:00 22:30
Landtraining
okt 16 18:00 19:00
Zwemmen 2
okt 17 18:00 19:00
Spiegelbad
Zwemmen 1
okt 17 19:00 20:00
spiegelbad
Waterpolo Dames
okt 17 20:00 21:00
Waterpolo Heren 1
okt 17 21:00 22:00
spiegelbad
Waterpolo 2 & 3
okt 17 22:00 23:00
spiegelbad
Association Hour
okt 18 19:30 20:30
19
 
20
 
Rescue
okt 21 19:45 21:15
Zwemmen 1/2
okt 21 21:00 22:30
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Waterpolo Heren 1
okt 22 18:00 19:30
Spiegelbad
Zwemmen 1.1
okt 22 19:30 20:30
Spiegelbad
Zwemmen 1.2
okt 22 20:30 21:30
Spiegelbad
Waterpolo Guppies + H2 en H3
okt 22 21:45 23:00
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Landtraining
okt 23 18:00 19:00
Zwemmen 2
okt 24 18:00 19:00
Spiegelbad
Zwemmen 1
okt 24 19:00 20:00
spiegelbad
Waterpolo Dames
okt 24 20:00 21:00
Waterpolo Heren 1
okt 24 21:00 22:00
spiegelbad
Waterpolo 2 & 3
okt 24 22:00 23:00
spiegelbad
Association Hour
okt 25 19:30 20:30
26
 
27
 
Rescue
okt 28 19:45 21:15
Zwemmen 1/2
okt 28 21:00 22:30
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Waterpolo Guppies
okt 29 18:00 19:30
Spiegelbad
Zwemmen 1.1
okt 29 19:30 20:30
Spiegelbad
Zwemmen 1.2
okt 29 20:30 21:30
Spiegelbad
Waterpolo Heren
okt 29 21:45 23:00
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Landtraining
okt 30 18:00 19:00
Zwemmen 2
okt 31 18:00 19:00
Spiegelbad
Zwemmen 1
okt 31 19:00 20:00
spiegelbad
Waterpolo Dames
okt 31 20:00 21:00
Waterpolo Heren 1
okt 31 21:00 22:00
spiegelbad
Waterpolo 2 & 3
okt 31 22:00 23:00
spiegelbad
 
november 2019
ma di wo do vr za zo
 
Association Hour
nov 1 19:30 20:30
2
 
3
 
Rescue
nov 4 19:45 21:15
Zwemmen 1/2
nov 4 21:00 22:30
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Waterpolo Guppies
nov 5 18:00 19:30
Spiegelbad
Zwemmen 1.1
nov 5 19:30 20:30
Spiegelbad
Zwemmen 1.2
nov 5 20:30 21:30
Spiegelbad
Waterpolo Heren
nov 5 21:45 23:00
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Landtraining
nov 6 18:00 19:00
Zwemmen 2
nov 7 18:00 19:00
Spiegelbad
Zwemmen 1
nov 7 19:00 20:00
spiegelbad
Waterpolo Dames
nov 7 20:00 21:00
Waterpolo Heren 1
nov 7 21:00 22:00
spiegelbad
Waterpolo 2 & 3
nov 7 22:00 23:00
spiegelbad
Association Hour
nov 8 19:30 20:30
9
 
10
 
Rescue
nov 11 19:45 21:15
Zwemmen 1/2
nov 11 21:00 22:30
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Waterpolo Heren 1
nov 12 18:00 19:30
Spiegelbad
Zwemmen 1.1
nov 12 19:30 20:30
Spiegelbad
Zwemmen 1.2
nov 12 20:30 21:30
Spiegelbad
Waterpolo Guppies + H2 en H3
nov 12 21:45 23:00
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Landtraining
nov 13 18:00 19:00
Zwemmen 2
nov 14 18:00 19:00
Spiegelbad
Zwemmen 1
nov 14 19:00 20:00
spiegelbad
Waterpolo Dames
nov 14 20:00 21:00
Waterpolo Heren 1
nov 14 21:00 22:00
spiegelbad
Waterpolo 2 & 3
nov 14 22:00 23:00
spiegelbad
Association Hour
nov 15 19:30 20:30
16
 
17
 
Rescue
nov 18 19:45 21:15
Zwemmen 1/2
nov 18 21:00 22:30
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Waterpolo Guppies
nov 19 18:00 19:30
Spiegelbad
Zwemmen 1.1
nov 19 19:30 20:30
Spiegelbad
Zwemmen 1.2
nov 19 20:30 21:30
Spiegelbad
Waterpolo Heren
nov 19 21:45 23:00
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Landtraining
nov 20 18:00 19:00
Zwemmen 2
nov 21 18:00 19:00
Spiegelbad
Zwemmen 1
nov 21 19:00 20:00
spiegelbad
Waterpolo Dames
nov 21 20:00 21:00
Waterpolo Heren 1
nov 21 21:00 22:00
spiegelbad
Waterpolo 2 & 3
nov 21 22:00 23:00
spiegelbad
Association Hour
nov 22 19:30 20:30
23
 
24
 
Rescue
nov 25 19:45 21:15
Zwemmen 1/2
nov 25 21:00 22:30
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Bardag
nov 26
Waterpolo Guppies
nov 26 18:00 19:30
Spiegelbad
Zwemmen 1.1
nov 26 19:30 20:30
Spiegelbad
Zwemmen 1.2
nov 26 20:30 21:30
Spiegelbad
Waterpolo Heren
nov 26 21:45 23:00
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Landtraining
nov 27 18:00 19:00
Zwemmen 2
nov 28 18:00 19:00
Spiegelbad
Zwemmen 1
nov 28 19:00 20:00
spiegelbad
Waterpolo Dames
nov 28 20:00 21:00
Waterpolo Heren 1
nov 28 21:00 22:00
spiegelbad
Waterpolo 2 & 3
nov 28 22:00 23:00
spiegelbad
Association Hour
nov 29 19:30 20:30
Piranha H2-VZ&PC H3
Heren 4e klasse A
nov 30 20:00 20:45
Het Slagman Park de Kotten 325 7522EN ENSCHEDE
Piranha H1-Triton Putten H1
Heren 1e klasse (oost) A
nov 30 20:45 21:30
Het Slagman Park de Kotten 325 7522EN ENSCHEDE