Agenda

Klik op icon achter de agenda die wilt toevoegen om toe te voegen aan je eigen agenda.

Algemeen Add to google calendar
Landtraining Add to google calendar
Rescue Add to google calendar
Waterpolo Add to google calendar
Zwemmen Add to google calendar
Duiken Add to google calendar
 
WanneerPlaats
Week 44
vr, 1 november 2019
vr, 1 november 2019
19:30
20:30
Association Hour
Week 45
ma, 4 november 2019
ma, 4 november 2019
19:45
21:15
Rescue
ma, 4 november 2019
21:00
22:30
Zwemmen 1/2
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
di, 5 november 2019
di, 5 november 2019
18:00
19:30
Waterpolo Guppies
Spiegelbad
di, 5 november 2019
19:30
20:30
Zwemmen 1.1
Spiegelbad
di, 5 november 2019
20:30
21:30
Zwemmen 1.2
Spiegelbad
di, 5 november 2019
21:45
23:00
Waterpolo Heren
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
wo, 6 november 2019
wo, 6 november 2019
18:00
19:00
Landtraining
do, 7 november 2019
do, 7 november 2019
18:00
19:00
Zwemmen 2
Spiegelbad
do, 7 november 2019
19:00
20:00
Zwemmen 1
spiegelbad
do, 7 november 2019
20:00
21:00
Waterpolo Dames
do, 7 november 2019
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
spiegelbad
do, 7 november 2019
22:00
23:00
Waterpolo 2 & 3
spiegelbad
vr, 8 november 2019
vr, 8 november 2019
19:30
20:30
Association Hour
Week 46
ma, 11 november 2019
ma, 11 november 2019
19:45
21:15
Rescue
ma, 11 november 2019
21:00
22:30
Zwemmen 1/2
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
di, 12 november 2019
di, 12 november 2019
18:00
19:30
Waterpolo Heren 1
Spiegelbad
di, 12 november 2019
19:30
20:30
Zwemmen 1.1
Spiegelbad
di, 12 november 2019
20:30
21:30
Zwemmen 1.2
Spiegelbad
di, 12 november 2019
21:45
23:00
Waterpolo Guppies + H2 en H3
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
wo, 13 november 2019
wo, 13 november 2019
18:00
19:00
Landtraining
do, 14 november 2019
do, 14 november 2019
18:00
19:00
Zwemmen 2
Spiegelbad
do, 14 november 2019
19:00
20:00
Zwemmen 1
spiegelbad
do, 14 november 2019
20:00
21:00
Waterpolo Dames
do, 14 november 2019
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
spiegelbad
do, 14 november 2019
22:00
23:00
Waterpolo 2 & 3
spiegelbad
vr, 15 november 2019
vr, 15 november 2019
19:30
20:30
Association Hour
Week 47
ma, 18 november 2019
ma, 18 november 2019
19:45
21:15
Rescue
ma, 18 november 2019
21:00
22:30
Zwemmen 1/2
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
di, 19 november 2019
di, 19 november 2019
18:00
19:30
Waterpolo Guppies
Spiegelbad
di, 19 november 2019
19:30
20:30
Zwemmen 1.1
Spiegelbad
di, 19 november 2019
20:30
21:30
Zwemmen 1.2
Spiegelbad
di, 19 november 2019
21:45
23:00
Waterpolo Heren
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
wo, 20 november 2019
wo, 20 november 2019
18:00
19:00
Landtraining
do, 21 november 2019
do, 21 november 2019
18:00
19:00
Zwemmen 2
Spiegelbad
do, 21 november 2019
19:00
20:00
Zwemmen 1
spiegelbad
do, 21 november 2019
20:00
21:00
Waterpolo Dames
do, 21 november 2019
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
spiegelbad
do, 21 november 2019
22:00
23:00
Waterpolo 2 & 3
spiegelbad
vr, 22 november 2019
vr, 22 november 2019
19:30
20:30
Association Hour
Week 48
ma, 25 november 2019
ma, 25 november 2019
19:45
21:15
Rescue
ma, 25 november 2019
21:00
22:30
Zwemmen 1/2
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
di, 26 november 2019
di, 26 november 2019
 all day
Bardag
di, 26 november 2019
18:00
19:30
Waterpolo Guppies
Spiegelbad
di, 26 november 2019
19:30
20:30
Zwemmen 1.1
Spiegelbad
di, 26 november 2019
20:30
21:30
Zwemmen 1.2
Spiegelbad
di, 26 november 2019
21:45
23:00
Waterpolo Heren
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
wo, 27 november 2019
wo, 27 november 2019
18:00
19:00
Landtraining
do, 28 november 2019
do, 28 november 2019
18:00
19:00
Zwemmen 2
Spiegelbad
do, 28 november 2019
19:00
20:00
Zwemmen 1
spiegelbad
do, 28 november 2019
20:00
21:00
Waterpolo Dames
do, 28 november 2019
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
spiegelbad
do, 28 november 2019
22:00
23:00
Waterpolo 2 & 3
spiegelbad
vr, 29 november 2019
vr, 29 november 2019
19:30
20:30
Association Hour
za, 30 november 2019
za, 30 november 2019
20:00
20:45
Piranha H2-VZ&PC H3
Heren 4e klasse A
Het Slagman Park de Kotten 325 7522EN ENSCHEDE
za, 30 november 2019
20:45
21:30
Piranha H1-Triton Putten H1
Heren 1e klasse (oost) A
Het Slagman Park de Kotten 325 7522EN ENSCHEDE
zo, 1 december 2019
zo, 1 december 2019
15:10
15:55
Piranha Da1-De Veene Da1
Dames 3e klasse A
Het Slagman Park de Kotten 325 7522EN ENSCHEDE
Week 49
ma, 2 december 2019
ma, 2 december 2019
19:45
21:15
Rescue
ma, 2 december 2019
21:00
22:30
Zwemmen 1/2
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
di, 3 december 2019
di, 3 december 2019
18:00
19:30
Waterpolo Heren 1
Spiegelbad
di, 3 december 2019
19:30
20:30
Zwemmen 1.1
Spiegelbad
di, 3 december 2019
20:30
21:30
Zwemmen 1.2
Spiegelbad
di, 3 december 2019
21:45
23:00
Waterpolo Guppies + H2 en H3
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
wo, 4 december 2019
wo, 4 december 2019
18:00
19:00
Landtraining
do, 5 december 2019
do, 5 december 2019
18:00
19:00
Zwemmen 2
Spiegelbad
do, 5 december 2019
19:00
20:00
Zwemmen 1
spiegelbad
do, 5 december 2019
20:00
21:00
Waterpolo Dames
do, 5 december 2019
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
spiegelbad
do, 5 december 2019
22:00
23:00
Waterpolo 2 & 3
spiegelbad
vr, 6 december 2019
vr, 6 december 2019
19:30
20:30
Association Hour
za, 7 december 2019
za, 7 december 2019
17:00
naar zo, 8 december 2019
18:00
NSZK2 Het zinkstuk
za, 7 december 2019
20:30
21:15
Piranha Da1-Losser Da2
Dames 3e klasse A
Het Slagman Park de Kotten 325 7522EN ENSCHEDE
Week 50
ma, 9 december 2019
ma, 9 december 2019
19:45
21:15
Rescue
ma, 9 december 2019
21:00
22:30
Zwemmen 1/2
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
di, 10 december 2019
di, 10 december 2019
18:00
19:30
Waterpolo Guppies
Spiegelbad
di, 10 december 2019
19:30
20:30
Zwemmen 1.1
Spiegelbad
di, 10 december 2019
20:30
21:30
Zwemmen 1.2
Spiegelbad
di, 10 december 2019
21:45
23:00
Waterpolo Heren
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
wo, 11 december 2019
wo, 11 december 2019
18:00
19:00
Landtraining
wo, 11 december 2019
20:00
00:00
Mystery guest borrel
do, 12 december 2019
do, 12 december 2019
18:00
19:00
Zwemmen 2
Spiegelbad
do, 12 december 2019
19:00
20:00
Zwemmen 1
spiegelbad
do, 12 december 2019
19:00
23:00
Mini WAP
do, 12 december 2019
20:00
21:00
Waterpolo Dames
do, 12 december 2019
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
spiegelbad
do, 12 december 2019
22:00
23:00
Waterpolo 2 & 3
spiegelbad
vr, 13 december 2019
vr, 13 december 2019
19:30
20:30
Association Hour
za, 14 december 2019
za, 14 december 2019
17:15
18:00
VKC'03 Da2-Piranha Da1
Dames 3e klasse A
De Vlaskoel Sportlaan 4 7651LD TUBBERGEN
za, 14 december 2019
18:30
19:15
DWK Barneveld H1-Piranha H1
Heren 1e klasse (oost) A
Veluwehal Nieuwe Markt 6 3771CB BARNEVELD
za, 14 december 2019
19:30
20:15
De Zandstuve H1-Piranha H2
Heren 4e klasse A
De Stamper Schout Doddestraat 11 7671GT VRIEZENVEEN
Week 51
ma, 16 december 2019
ma, 16 december 2019
19:45
21:15
Kersttraining <3
ma, 16 december 2019
21:00
22:30
Zwemmen 1/2
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
di, 17 december 2019
di, 17 december 2019
18:00
19:30
Waterpolo Guppies
Spiegelbad
di, 17 december 2019
19:30
20:30
Zwemmen 1.1
Spiegelbad
di, 17 december 2019
20:30
21:30
Zwemmen 1.2
Spiegelbad
di, 17 december 2019
21:45
23:00
Waterpolo Heren
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
wo, 18 december 2019
wo, 18 december 2019
18:00
19:00
Landtraining
do, 19 december 2019
do, 19 december 2019
18:00
19:00
Zwemmen 2
Spiegelbad
do, 19 december 2019
19:00
20:00
Zwemmen 1
spiegelbad
do, 19 december 2019
20:00
21:00
Waterpolo Dames
do, 19 december 2019
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
spiegelbad
do, 19 december 2019
22:00
23:00
Waterpolo 2 & 3
spiegelbad
vr, 20 december 2019
vr, 20 december 2019
19:30
20:30
Association Hour
Week 52
ma, 23 december 2019
ma, 23 december 2019
19:45
21:15
Rescue
ma, 23 december 2019
21:00
22:30
Zwemmen 1/2
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
di, 24 december 2019
di, 24 december 2019
18:00
19:30
Waterpolo Heren 1
Spiegelbad
di, 24 december 2019
19:30
20:30
Zwemmen 1.1
Spiegelbad
di, 24 december 2019
20:30
21:30
Zwemmen 1.2
Spiegelbad
di, 24 december 2019
21:45
23:00
Waterpolo Guppies + H2 en H3
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
wo, 25 december 2019
wo, 25 december 2019
18:00
19:00
Landtraining
do, 26 december 2019
do, 26 december 2019
18:00
19:00
Zwemmen 2
Spiegelbad
do, 26 december 2019
19:00
20:00
Zwemmen 1
spiegelbad
do, 26 december 2019
20:00
21:00
Waterpolo Dames
do, 26 december 2019
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
spiegelbad
do, 26 december 2019
22:00
23:00
Waterpolo 2 & 3
spiegelbad
vr, 27 december 2019
vr, 27 december 2019
19:30
20:30
Association Hour
Week 1
ma, 30 december 2019
ma, 30 december 2019
19:45
21:15
Rescue
ma, 30 december 2019
21:00
22:30
Zwemmen 1/2
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
di, 31 december 2019
di, 31 december 2019
18:00
19:30
Waterpolo Guppies
Spiegelbad
di, 31 december 2019
19:30
20:30
Zwemmen 1.1
Spiegelbad
di, 31 december 2019
20:30
21:30
Zwemmen 1.2
Spiegelbad
di, 31 december 2019
21:45
23:00
Waterpolo Heren
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland