Agenda

Klik op icon achter de agenda die wilt toevoegen om toe te voegen aan je eigen agenda.

Algemeen Add to google calendar
Landtraining Add to google calendar
Rescue Add to google calendar
Waterpolo Add to google calendar
Zwemmen Add to google calendar
Duiken Add to google calendar
 
WanneerPlaats
Week 48
zo, 1 december 2019
zo, 1 december 2019
15:10
15:55
Piranha Da1-De Veene Da1
Dames 3e klasse A
Het Slagman Park de Kotten 325 7522EN ENSCHEDE
Week 49
ma, 2 december 2019
ma, 2 december 2019
19:45
21:15
Rescue
ma, 2 december 2019
21:00
22:30
Zwemmen 1/2
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
di, 3 december 2019
di, 3 december 2019
18:00
19:30
Waterpolo Heren 1
Spiegelbad
di, 3 december 2019
19:30
20:30
Zwemmen 1.1
Spiegelbad
di, 3 december 2019
20:30
21:30
Zwemmen 1.2
Spiegelbad
di, 3 december 2019
21:45
23:00
Waterpolo Guppies + H2 en H3
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
wo, 4 december 2019
wo, 4 december 2019
18:00
19:00
Landtraining
do, 5 december 2019
do, 5 december 2019
18:00
19:00
Zwemmen 2
Spiegelbad
do, 5 december 2019
19:00
20:00
Zwemmen 1
spiegelbad
do, 5 december 2019
20:00
21:00
Waterpolo Dames
do, 5 december 2019
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
spiegelbad
do, 5 december 2019
22:00
23:00
Waterpolo 2 & 3
spiegelbad
vr, 6 december 2019
vr, 6 december 2019
19:30
20:30
Association Hour
za, 7 december 2019
za, 7 december 2019
17:00
naar zo, 8 december 2019
18:00
NSZK2 Het zinkstuk
za, 7 december 2019
20:30
21:15
Piranha Da1-Losser Da2
Dames 3e klasse A
Het Slagman Park de Kotten 325 7522EN ENSCHEDE
Week 50
ma, 9 december 2019
ma, 9 december 2019
19:45
21:15
Rescue
ma, 9 december 2019
21:00
22:30
Zwemmen 1/2
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
di, 10 december 2019
di, 10 december 2019
18:00
19:30
Waterpolo Guppies
Spiegelbad
di, 10 december 2019
19:30
20:30
Zwemmen 1.1
Spiegelbad
di, 10 december 2019
20:30
21:30
Zwemmen 1.2
Spiegelbad
di, 10 december 2019
21:45
23:00
Waterpolo Heren
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
wo, 11 december 2019
wo, 11 december 2019
18:00
19:00
Landtraining
wo, 11 december 2019
20:00
00:00
Mystery guest borrel
do, 12 december 2019
do, 12 december 2019
18:00
19:00
Zwemmen 2
Spiegelbad
do, 12 december 2019
19:00
23:00
Mini WAP
do, 12 december 2019
19:00
20:00
Zwemmen 1
spiegelbad
do, 12 december 2019
20:00
21:00
Waterpolo Dames
do, 12 december 2019
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
spiegelbad
do, 12 december 2019
22:00
23:00
Waterpolo 2 & 3
spiegelbad
vr, 13 december 2019
vr, 13 december 2019
19:30
20:30
Association Hour
za, 14 december 2019
za, 14 december 2019
17:15
18:00
VKC'03 Da2-Piranha Da1
Dames 3e klasse A
De Vlaskoel Sportlaan 4 7651LD TUBBERGEN
za, 14 december 2019
18:30
19:15
DWK Barneveld H1-Piranha H1
Heren 1e klasse (oost) A
Veluwehal Nieuwe Markt 6 3771CB BARNEVELD
za, 14 december 2019
19:30
20:15
De Zandstuve H1-Piranha H2
Heren 4e klasse A
De Stamper Schout Doddestraat 11 7671GT VRIEZENVEEN
Week 51
ma, 16 december 2019
ma, 16 december 2019
19:45
21:15
Kersttraining <3
ma, 16 december 2019
21:00
22:30
Zwemmen 1/2
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
di, 17 december 2019
di, 17 december 2019
18:00
19:30
Waterpolo Guppies
Spiegelbad
di, 17 december 2019
19:30
20:30
Zwemmen 1.1
Spiegelbad
di, 17 december 2019
20:30
21:30
Zwemmen 1.2
Spiegelbad
di, 17 december 2019
21:45
23:00
Waterpolo Heren
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
wo, 18 december 2019
wo, 18 december 2019
18:00
19:00
Landtraining
do, 19 december 2019
do, 19 december 2019
18:00
19:00
Zwemmen 2
Spiegelbad
do, 19 december 2019
19:00
20:00
Zwemmen 1
spiegelbad
do, 19 december 2019
20:00
21:00
Waterpolo Dames
do, 19 december 2019
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
spiegelbad
do, 19 december 2019
22:00
23:00
Waterpolo 2 & 3
spiegelbad
vr, 20 december 2019
vr, 20 december 2019
19:30
20:30
Association Hour
Week 52
ma, 23 december 2019
ma, 23 december 2019
19:45
21:15
Rescue
ma, 23 december 2019
21:00
22:30
Zwemmen 1/2
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
di, 24 december 2019
di, 24 december 2019
18:00
19:30
Waterpolo Heren 1
Spiegelbad
di, 24 december 2019
19:30
20:30
Zwemmen 1.1
Spiegelbad
di, 24 december 2019
20:30
21:30
Zwemmen 1.2
Spiegelbad
di, 24 december 2019
21:45
23:00
Waterpolo Guppies + H2 en H3
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
wo, 25 december 2019
wo, 25 december 2019
18:00
19:00
Landtraining
do, 26 december 2019
do, 26 december 2019
18:00
19:00
Zwemmen 2
Spiegelbad
do, 26 december 2019
19:00
20:00
Zwemmen 1
spiegelbad
do, 26 december 2019
20:00
21:00
Waterpolo Dames
do, 26 december 2019
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
spiegelbad
do, 26 december 2019
22:00
23:00
Waterpolo 2 & 3
spiegelbad
vr, 27 december 2019
vr, 27 december 2019
19:30
20:30
Association Hour
Week 1
ma, 30 december 2019
ma, 30 december 2019
19:45
21:15
Rescue
ma, 30 december 2019
21:00
22:30
Zwemmen 1/2
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
di, 31 december 2019
di, 31 december 2019
18:00
19:30
Waterpolo Guppies
Spiegelbad
di, 31 december 2019
19:30
20:30
Zwemmen 1.1
Spiegelbad
di, 31 december 2019
20:30
21:30
Zwemmen 1.2
Spiegelbad
di, 31 december 2019
21:45
23:00
Waterpolo Heren
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
wo, 1 januari 2020
wo, 1 januari 2020
18:00
19:00
Landtraining
do, 2 januari 2020
do, 2 januari 2020
18:00
19:00
Zwemmen 2
Spiegelbad
do, 2 januari 2020
19:00
20:00
Zwemmen 1
spiegelbad
do, 2 januari 2020
20:00
21:00
Waterpolo Dames
do, 2 januari 2020
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
spiegelbad
do, 2 januari 2020
22:00
23:00
Waterpolo 2 & 3
spiegelbad
vr, 3 januari 2020
vr, 3 januari 2020
19:30
20:30
Association Hour
za, 4 januari 2020
za, 4 januari 2020
11:00
naar zo, 5 januari 2020
12:00
Wave Winter Toernooi
Week 2
ma, 6 januari 2020
ma, 6 januari 2020
19:45
21:15
Rescue
ma, 6 januari 2020
21:00
22:30
Zwemmen 1/2
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
di, 7 januari 2020
di, 7 januari 2020
18:00
19:30
Waterpolo Guppies
Spiegelbad
di, 7 januari 2020
19:30
20:30
Zwemmen 1.1
Spiegelbad
di, 7 januari 2020
20:30
21:30
Zwemmen 1.2
Spiegelbad
di, 7 januari 2020
21:45
23:00
Waterpolo Heren
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
wo, 8 januari 2020
wo, 8 januari 2020
18:00
19:00
Landtraining
do, 9 januari 2020
do, 9 januari 2020
18:00
19:00
Zwemmen 2
Spiegelbad
do, 9 januari 2020
19:00
20:00
Zwemmen 1
spiegelbad
do, 9 januari 2020
20:00
21:00
Waterpolo Dames
do, 9 januari 2020
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
spiegelbad
do, 9 januari 2020
22:00
23:00
Waterpolo 2 & 3
spiegelbad
vr, 10 januari 2020
vr, 10 januari 2020
19:30
20:30
Association Hour
za, 11 januari 2020
za, 11 januari 2020
15:00
15:45
Twenhaarsveld Da1-Piranha Da1
Dames 3e klasse A
De Koerbelt Arend Baanstraat 105 7461DT RIJSSEN
za, 11 januari 2020
21:30
22:15
De Grunte H3-Piranha H2
Heren 4e klasse A
De Slag Sportboulevard 3 7772SL HARDENBERG
Week 3
ma, 13 januari 2020
ma, 13 januari 2020
19:45
21:15
Rescue
ma, 13 januari 2020
21:00
22:30
Zwemmen 1/2
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
di, 14 januari 2020
di, 14 januari 2020
18:00
19:30
Waterpolo Heren 1
Spiegelbad
di, 14 januari 2020
19:30
20:30
Zwemmen 1.1
Spiegelbad
di, 14 januari 2020
20:30
21:30
Zwemmen 1.2
Spiegelbad
di, 14 januari 2020
21:45
23:00
Waterpolo Guppies + H2 en H3
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
wo, 15 januari 2020
wo, 15 januari 2020
18:00
19:00
Landtraining
do, 16 januari 2020
do, 16 januari 2020
18:00
19:00
Zwemmen 2
Spiegelbad
do, 16 januari 2020
19:00
20:00
Zwemmen 1
spiegelbad
do, 16 januari 2020
20:00
21:00
Waterpolo Dames
do, 16 januari 2020
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
spiegelbad
do, 16 januari 2020
22:00
23:00
Waterpolo 2 & 3
spiegelbad
vr, 17 januari 2020
vr, 17 januari 2020
19:30
20:30
Association Hour
zo, 19 januari 2020
zo, 19 januari 2020
16:15
17:00
Piranha Da1-ZPC De Hof Da3
Dames 3e klasse A
Het Slagman Park de Kotten 325 7522EN ENSCHEDE
zo, 19 januari 2020
17:00
17:45
Piranha H2-Losser H3
Heren 4e klasse A
Het Slagman Park de Kotten 325 7522EN ENSCHEDE
zo, 19 januari 2020
17:45
18:30
Piranha H1-WWV Winterswijk H1
Heren 1e klasse (oost) A
Het Slagman Park de Kotten 325 7522EN ENSCHEDE
Week 4
ma, 20 januari 2020
ma, 20 januari 2020
19:45
21:15
Rescue
ma, 20 januari 2020
21:00
22:30
Zwemmen 1/2
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
di, 21 januari 2020
di, 21 januari 2020
18:00
19:30
Waterpolo Guppies
Spiegelbad
di, 21 januari 2020
19:30
20:30
Zwemmen 1.1
Spiegelbad
di, 21 januari 2020
20:30
21:30
Zwemmen 1.2
Spiegelbad
di, 21 januari 2020
21:45
23:00
Waterpolo Heren
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
wo, 22 januari 2020
wo, 22 januari 2020
18:00
19:00
Landtraining
do, 23 januari 2020
do, 23 januari 2020
18:00
19:00
Zwemmen 2
Spiegelbad
do, 23 januari 2020
19:00
20:00
Zwemmen 1
spiegelbad
do, 23 januari 2020
20:00
21:00
Waterpolo Dames
do, 23 januari 2020
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
spiegelbad
do, 23 januari 2020
22:00
23:00
Waterpolo 2 & 3
spiegelbad
vr, 24 januari 2020
vr, 24 januari 2020
19:30
20:30
Association Hour
za, 25 januari 2020
za, 25 januari 2020
18:45
19:30
Piranha H1-PFC Rheden H1
Heren 1e klasse (oost) A
Het Slagman Park de Kotten 325 7522EN ENSCHEDE
za, 25 januari 2020
19:30
20:15
De Zandstuve Da1-Piranha Da1
Dames 3e klasse A
De Stamper Schout Doddestraat 11 7671GT VRIEZENVEEN
Week 5
ma, 27 januari 2020
ma, 27 januari 2020
19:45
21:15
Rescue
ma, 27 januari 2020
21:00
22:30
Zwemmen 1/2
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
di, 28 januari 2020
di, 28 januari 2020
18:00
19:30
Waterpolo Guppies
Spiegelbad
di, 28 januari 2020
19:30
20:30
Zwemmen 1.1
Spiegelbad
di, 28 januari 2020
20:30
21:30
Zwemmen 1.2
Spiegelbad
di, 28 januari 2020
21:45
23:00
Waterpolo Heren
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
wo, 29 januari 2020
wo, 29 januari 2020
18:00
19:00
Landtraining
do, 30 januari 2020
do, 30 januari 2020
18:00
19:00
Zwemmen 2
Spiegelbad
do, 30 januari 2020
19:00
20:00
Zwemmen 1
spiegelbad
do, 30 januari 2020
20:00
21:00
Waterpolo Dames
do, 30 januari 2020
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
spiegelbad
do, 30 januari 2020
22:00
23:00
Waterpolo 2 & 3
spiegelbad
vr, 31 januari 2020
vr, 31 januari 2020
19:30
20:30
Association Hour
za, 1 februari 2020
za, 1 februari 2020
17:15
18:00
VKC'03 H3-Piranha H2
Heren 4e klasse A
De Vlaskoel Sportlaan 4 7651LD TUBBERGEN
za, 1 februari 2020
17:55
18:40
Losser H1-Piranha H1
Heren 1e klasse (oost) A
Brilmansdennen Bookholtlaan 11 7581BB LOSSER
zo, 2 februari 2020
zo, 2 februari 2020
16:30
17:15
Piranha Da1-De Dinkel Da1
Dames 3e klasse A
Het Slagman Park de Kotten 325 7522EN ENSCHEDE
Week 6
ma, 3 februari 2020
ma, 3 februari 2020
19:45
21:15
Rescue
ma, 3 februari 2020
21:00
22:30
Zwemmen 1/2
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
di, 4 februari 2020
di, 4 februari 2020
18:00
19:30
Waterpolo Heren 1
Spiegelbad
di, 4 februari 2020
19:30
20:30
Zwemmen 1.1
Spiegelbad
di, 4 februari 2020
20:30
21:30
Zwemmen 1.2
Spiegelbad
di, 4 februari 2020
21:45
23:00
Waterpolo Guppies + H2 en H3
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
wo, 5 februari 2020
wo, 5 februari 2020
18:00
19:00
Landtraining
do, 6 februari 2020
do, 6 februari 2020
18:00
19:00
Zwemmen 2
Spiegelbad
do, 6 februari 2020
19:00
20:00
Zwemmen 1
spiegelbad
do, 6 februari 2020
20:00
21:00
Waterpolo Dames
do, 6 februari 2020
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
spiegelbad
do, 6 februari 2020
22:00
23:00
Waterpolo 2 & 3
spiegelbad
vr, 7 februari 2020
vr, 7 februari 2020
19:30
20:30
Association Hour
za, 8 februari 2020
za, 8 februari 2020
19:45
20:30
Piranha H2-De Dinkel H2
Heren 4e klasse A
Het Slagman Park de Kotten 325 7522EN ENSCHEDE
za, 8 februari 2020
20:30
21:15
Piranha H1-ZEW H1
Heren 1e klasse (oost) A
Het Slagman Park de Kotten 325 7522EN ENSCHEDE
Week 7
ma, 10 februari 2020
ma, 10 februari 2020
19:45
21:15
Rescue
ma, 10 februari 2020
21:00
22:30
Zwemmen 1/2
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
di, 11 februari 2020
di, 11 februari 2020
18:00
19:30
Waterpolo Guppies
Spiegelbad
di, 11 februari 2020
19:30
20:30
Zwemmen 1.1
Spiegelbad
di, 11 februari 2020
20:30
21:30
Zwemmen 1.2
Spiegelbad
di, 11 februari 2020
21:45
23:00
Waterpolo Heren
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
wo, 12 februari 2020
wo, 12 februari 2020
18:00
19:00
Landtraining
do, 13 februari 2020
do, 13 februari 2020
18:00
19:00
Zwemmen 2
Spiegelbad
do, 13 februari 2020
19:00
20:00
Zwemmen 1
spiegelbad
do, 13 februari 2020
20:00
21:00
Waterpolo Dames
do, 13 februari 2020
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
spiegelbad
do, 13 februari 2020
22:00
23:00
Waterpolo 2 & 3
spiegelbad
vr, 14 februari 2020
vr, 14 februari 2020
19:30
20:30
Association Hour
za, 15 februari 2020
za, 15 februari 2020
19:45
20:30
Scholtenhagen H2-Piranha H2
Heren 4e klasse A
De Wilder Scholtenhagenweg 34 7481VP HAAKSBERGEN
Week 8
ma, 17 februari 2020
ma, 17 februari 2020
19:45
21:15
Rescue
ma, 17 februari 2020
21:00
22:30
Zwemmen 1/2
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
di, 18 februari 2020
di, 18 februari 2020
18:00
19:30
Waterpolo Guppies
Spiegelbad
di, 18 februari 2020
19:30
20:30
Zwemmen 1.1
Spiegelbad
di, 18 februari 2020
20:30
21:30
Zwemmen 1.2
Spiegelbad
di, 18 februari 2020
21:45
23:00
Waterpolo Heren
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
wo, 19 februari 2020
wo, 19 februari 2020
18:00
19:00
Landtraining
do, 20 februari 2020
do, 20 februari 2020
18:00
19:00
Zwemmen 2
Spiegelbad
do, 20 februari 2020
19:00
20:00
Zwemmen 1
spiegelbad
do, 20 februari 2020
20:00
21:00
Waterpolo Dames
do, 20 februari 2020
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
spiegelbad
do, 20 februari 2020
22:00
23:00
Waterpolo 2 & 3
spiegelbad
vr, 21 februari 2020
vr, 21 februari 2020
19:30
20:30
Association Hour
Week 9
ma, 24 februari 2020
ma, 24 februari 2020
19:45
21:15
Rescue
ma, 24 februari 2020
21:00
22:30
Zwemmen 1/2
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
di, 25 februari 2020
di, 25 februari 2020
18:00
19:30
Waterpolo Heren 1
Spiegelbad
di, 25 februari 2020
19:30
20:30
Zwemmen 1.1
Spiegelbad
di, 25 februari 2020
20:30
21:30
Zwemmen 1.2
Spiegelbad
di, 25 februari 2020
21:45
23:00
Waterpolo Guppies + H2 en H3
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
wo, 26 februari 2020
wo, 26 februari 2020
18:00
19:00
Landtraining
do, 27 februari 2020
do, 27 februari 2020
18:00
19:00
Zwemmen 2
Spiegelbad
do, 27 februari 2020
19:00
20:00
Zwemmen 1
spiegelbad
do, 27 februari 2020
20:00
21:00
Waterpolo Dames
do, 27 februari 2020
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
spiegelbad
do, 27 februari 2020
22:00
23:00
Waterpolo 2 & 3
spiegelbad
vr, 28 februari 2020
vr, 28 februari 2020
17:00
naar za, 29 februari 2020
18:00
ONSK Delft
vr, 28 februari 2020
19:30
20:30
Association Hour
za, 29 februari 2020
za, 29 februari 2020
19:10
19:55
WS Twente Da2-Piranha Da1
Dames 3e klasse A
t Wooldrik 't Wooldrik 3 7621AH BORNE
za, 29 februari 2020
19:45
20:30
De Houtrib H1-Piranha H1
Heren 1e klasse (oost) A
De Koploper Badweg 21 8223PA LELYSTAD
Week 10
ma, 2 maart 2020
ma, 2 maart 2020
19:45
21:15
Rescue
ma, 2 maart 2020
21:00
22:30
Zwemmen 1/2
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
di, 3 maart 2020
di, 3 maart 2020
18:00
19:30
Waterpolo Guppies
Spiegelbad
di, 3 maart 2020
19:30
20:30
Zwemmen 1.1
Spiegelbad
di, 3 maart 2020
20:30
21:30
Zwemmen 1.2
Spiegelbad
di, 3 maart 2020
21:45
23:00
Waterpolo Heren
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland