Agenda

Klik op icon achter de agenda die wilt toevoegen om toe te voegen aan je eigen agenda.

Algemeen Add to google calendar
Landtraining Add to google calendar
Rescue Add to google calendar
Waterpolo Add to google calendar
Zwemmen Add to google calendar
Duiken Add to google calendar
 
WanneerPlaats
Week 5
za, 1 februari 2020
za, 1 februari 2020
17:15
18:00
VKC'03 H3-Piranha H2
Heren 4e klasse A
De Vlaskoel Sportlaan 4 7651LD TUBBERGEN
za, 1 februari 2020
17:55
18:40
Losser H1-Piranha H1
Heren 1e klasse (oost) A
Brilmansdennen Bookholtlaan 11 7581BB LOSSER
zo, 2 februari 2020
zo, 2 februari 2020
16:30
17:15
Piranha Da1-De Dinkel Da1
Dames 3e klasse A
Het Slagman Park de Kotten 325 7522EN ENSCHEDE
Week 6
ma, 3 februari 2020
ma, 3 februari 2020
19:45
21:15
Rescue
ma, 3 februari 2020
21:00
22:30
Zwemmen 1/2
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
di, 4 februari 2020
di, 4 februari 2020
18:00
19:30
Waterpolo Heren 1
Spiegelbad
di, 4 februari 2020
19:30
20:30
Zwemmen 1.1
Spiegelbad
di, 4 februari 2020
20:30
21:30
Zwemmen 1.2
Spiegelbad
di, 4 februari 2020
21:45
23:00
Waterpolo Guppies + H2 en H3
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
wo, 5 februari 2020
wo, 5 februari 2020
18:00
19:00
Landtraining
do, 6 februari 2020
do, 6 februari 2020
18:00
19:00
Zwemmen 2
Spiegelbad
do, 6 februari 2020
19:00
20:00
Zwemmen 1
spiegelbad
do, 6 februari 2020
20:00
21:00
Waterpolo Dames
do, 6 februari 2020
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
spiegelbad
do, 6 februari 2020
22:00
23:00
Waterpolo 2 & 3
spiegelbad
vr, 7 februari 2020
vr, 7 februari 2020
19:30
20:30
Association Hour
za, 8 februari 2020
za, 8 februari 2020
19:45
20:30
Piranha H2-De Dinkel H2
Heren 4e klasse A
Het Slagman Park de Kotten 325 7522EN ENSCHEDE
za, 8 februari 2020
20:30
21:15
Piranha H1-ZEW H1
Heren 1e klasse (oost) A
Het Slagman Park de Kotten 325 7522EN ENSCHEDE
Week 7
ma, 10 februari 2020
ma, 10 februari 2020
19:45
21:15
Rescue
ma, 10 februari 2020
21:00
22:30
Zwemmen 1/2
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
di, 11 februari 2020
di, 11 februari 2020
18:00
19:30
Waterpolo Guppies
Spiegelbad
di, 11 februari 2020
19:30
20:30
Zwemmen 1.1
Spiegelbad
di, 11 februari 2020
20:30
21:30
Zwemmen 1.2
Spiegelbad
di, 11 februari 2020
21:45
23:00
Waterpolo Heren
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
wo, 12 februari 2020
wo, 12 februari 2020
18:00
19:00
Landtraining
do, 13 februari 2020
do, 13 februari 2020
18:00
19:00
Zwemmen 2
Spiegelbad
do, 13 februari 2020
19:00
20:00
Zwemmen 1
spiegelbad
do, 13 februari 2020
20:00
21:00
Waterpolo Dames
do, 13 februari 2020
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
spiegelbad
do, 13 februari 2020
22:00
23:00
Waterpolo 2 & 3
spiegelbad
vr, 14 februari 2020
vr, 14 februari 2020
19:30
20:30
Association Hour
za, 15 februari 2020
za, 15 februari 2020
19:45
20:30
Scholtenhagen H2-Piranha H2
Heren 4e klasse A
De Wilder Scholtenhagenweg 34 7481VP HAAKSBERGEN
Week 8
ma, 17 februari 2020
ma, 17 februari 2020
19:45
21:15
Rescue
ma, 17 februari 2020
21:00
22:30
Zwemmen 1/2
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
di, 18 februari 2020
di, 18 februari 2020
18:00
19:30
Waterpolo Guppies
Spiegelbad
di, 18 februari 2020
19:30
20:30
Zwemmen 1.1
Spiegelbad
di, 18 februari 2020
20:30
21:30
Zwemmen 1.2
Spiegelbad
di, 18 februari 2020
21:45
23:00
Waterpolo Heren
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
wo, 19 februari 2020
wo, 19 februari 2020
18:00
19:00
Landtraining
do, 20 februari 2020
do, 20 februari 2020
18:00
19:00
Zwemmen 2
Spiegelbad
do, 20 februari 2020
19:00
20:00
Zwemmen 1
spiegelbad
do, 20 februari 2020
20:00
21:00
Waterpolo Dames
do, 20 februari 2020
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
spiegelbad
do, 20 februari 2020
22:00
23:00
Waterpolo 2 & 3
spiegelbad
vr, 21 februari 2020
vr, 21 februari 2020
19:30
20:30
Association Hour
Week 9
ma, 24 februari 2020
ma, 24 februari 2020
19:45
21:15
Rescue
ma, 24 februari 2020
21:00
22:30
Zwemmen 1/2
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
di, 25 februari 2020
di, 25 februari 2020
18:00
19:30
Waterpolo Heren 1
Spiegelbad
di, 25 februari 2020
19:30
20:30
Zwemmen 1.1
Spiegelbad
di, 25 februari 2020
20:30
21:30
Zwemmen 1.2
Spiegelbad
di, 25 februari 2020
21:45
23:00
Waterpolo Guppies + H2 en H3
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
wo, 26 februari 2020
wo, 26 februari 2020
18:00
19:00
Landtraining
do, 27 februari 2020
do, 27 februari 2020
18:00
19:00
Zwemmen 2
Spiegelbad
do, 27 februari 2020
19:00
20:00
Zwemmen 1
spiegelbad
do, 27 februari 2020
20:00
21:00
Waterpolo Dames
do, 27 februari 2020
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
spiegelbad
do, 27 februari 2020
22:00
23:00
Waterpolo 2 & 3
spiegelbad
vr, 28 februari 2020
vr, 28 februari 2020
17:00
naar za, 29 februari 2020
18:00
ONSK Delft
vr, 28 februari 2020
19:30
20:30
Association Hour
za, 29 februari 2020
za, 29 februari 2020
19:10
19:55
WS Twente Da2-Piranha Da1
Dames 3e klasse A
t Wooldrik 't Wooldrik 3 7621AH BORNE
za, 29 februari 2020
19:45
20:30
De Houtrib H1-Piranha H1
Heren 1e klasse (oost) A
De Koploper Badweg 21 8223PA LELYSTAD
Week 10
ma, 2 maart 2020
ma, 2 maart 2020
19:45
21:15
Rescue
ma, 2 maart 2020
21:00
22:30
Zwemmen 1/2
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
di, 3 maart 2020
di, 3 maart 2020
18:00
19:30
Waterpolo Guppies
Spiegelbad
di, 3 maart 2020
19:30
20:30
Zwemmen 1.1
Spiegelbad
di, 3 maart 2020
20:30
21:30
Zwemmen 1.2
Spiegelbad
di, 3 maart 2020
21:45
23:00
Waterpolo Heren
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
wo, 4 maart 2020
wo, 4 maart 2020
18:00
19:00
Landtraining
do, 5 maart 2020
do, 5 maart 2020
18:00
19:00
Zwemmen 2
Spiegelbad
do, 5 maart 2020
19:00
20:00
Zwemmen 1
spiegelbad
do, 5 maart 2020
20:00
21:00
Waterpolo Dames
do, 5 maart 2020
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
spiegelbad
do, 5 maart 2020
22:00
23:00
Waterpolo 2 & 3
spiegelbad
vr, 6 maart 2020
vr, 6 maart 2020
19:30
20:30
Association Hour
zo, 8 maart 2020
zo, 8 maart 2020
14:00
14:45
Piranha Da1-EZC Da4
Dames 3e klasse A
Het Slagman Park de Kotten 325 7522EN ENSCHEDE
zo, 8 maart 2020
14:45
15:30
Piranha H2-Het Ravijn H4
Heren 4e klasse A
Het Slagman Park de Kotten 325 7522EN ENSCHEDE
zo, 8 maart 2020
15:30
16:15
Piranha H1-De Spreng H1
Heren 1e klasse (oost) A
Het Slagman Park de Kotten 325 7522EN ENSCHEDE
Week 11
ma, 9 maart 2020
ma, 9 maart 2020
19:45
21:15
Rescue
ma, 9 maart 2020
21:00
22:30
Zwemmen 1/2
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
di, 10 maart 2020
di, 10 maart 2020
18:00
19:30
Waterpolo Guppies
Spiegelbad
di, 10 maart 2020
19:30
20:30
Zwemmen 1.1
Spiegelbad
di, 10 maart 2020
20:30
21:30
Zwemmen 1.2
Spiegelbad
di, 10 maart 2020
21:45
23:00
Waterpolo Heren
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
wo, 11 maart 2020
wo, 11 maart 2020
18:00
19:00
Landtraining
do, 12 maart 2020
do, 12 maart 2020
18:00
19:00
Zwemmen 2
Spiegelbad
do, 12 maart 2020
19:00
20:00
Zwemmen 1
spiegelbad
do, 12 maart 2020
20:00
21:00
Waterpolo Dames
do, 12 maart 2020
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
spiegelbad
do, 12 maart 2020
22:00
23:00
Waterpolo 2 & 3
spiegelbad
vr, 13 maart 2020
vr, 13 maart 2020
19:30
20:30
Association Hour
za, 14 maart 2020
za, 14 maart 2020
19:00
19:45
Proteus H1-Piranha H1
Heren 1e klasse (oost) A
De Schaeck Veenhuisweg 53 7391TR TWELLO
za, 14 maart 2020
19:15
20:00
De Veene Da1-Piranha Da1
Dames 3e klasse A
Het Sportpark Sluiskade Noordzijde 126 7603XZ ALMELO
Week 12
ma, 16 maart 2020
ma, 16 maart 2020
19:45
21:15
Rescue
ma, 16 maart 2020
21:00
22:30
Zwemmen 1/2
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
di, 17 maart 2020
di, 17 maart 2020
18:00
19:30
Waterpolo Heren 1
Spiegelbad
di, 17 maart 2020
19:30
20:30
Zwemmen 1.1
Spiegelbad
di, 17 maart 2020
20:30
21:30
Zwemmen 1.2
Spiegelbad
di, 17 maart 2020
21:45
23:00
Waterpolo Guppies + H2 en H3
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
wo, 18 maart 2020
wo, 18 maart 2020
18:00
19:00
Landtraining
do, 19 maart 2020
do, 19 maart 2020
18:00
19:00
Zwemmen 2
Spiegelbad
do, 19 maart 2020
19:00
20:00
Zwemmen 1
spiegelbad
do, 19 maart 2020
20:00
21:00
Waterpolo Dames
do, 19 maart 2020
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
spiegelbad
do, 19 maart 2020
22:00
23:00
Waterpolo 2 & 3
spiegelbad
vr, 20 maart 2020
vr, 20 maart 2020
19:30
20:30
Association Hour
za, 21 maart 2020
za, 21 maart 2020
20:00
20:45
Piranha H2-EZC H5
Heren 4e klasse A
Het Slagman Park de Kotten 325 7522EN ENSCHEDE
za, 21 maart 2020
20:45
21:30
Piranha H1-De Woelwaters H1
Heren 1e klasse (oost) A
Het Slagman Park de Kotten 325 7522EN ENSCHEDE
Week 13
ma, 23 maart 2020
ma, 23 maart 2020
19:45
21:15
Rescue
ma, 23 maart 2020
21:00
22:30
Zwemmen 1/2
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
di, 24 maart 2020
di, 24 maart 2020
18:00
19:30
Waterpolo Guppies
Spiegelbad
di, 24 maart 2020
19:30
20:30
Zwemmen 1.1
Spiegelbad
di, 24 maart 2020
20:30
21:30
Zwemmen 1.2
Spiegelbad
di, 24 maart 2020
21:45
23:00
Waterpolo Heren
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
wo, 25 maart 2020
wo, 25 maart 2020
18:00
19:00
Landtraining
do, 26 maart 2020
do, 26 maart 2020
18:00
19:00
Zwemmen 2
Spiegelbad
do, 26 maart 2020
19:00
20:00
Zwemmen 1
spiegelbad
do, 26 maart 2020
20:00
21:00
Waterpolo Dames
do, 26 maart 2020
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
spiegelbad
do, 26 maart 2020
22:00
23:00
Waterpolo 2 & 3
spiegelbad
vr, 27 maart 2020
vr, 27 maart 2020
19:30
20:30
Association Hour
za, 28 maart 2020
za, 28 maart 2020
17:10
17:55
Losser Da2-Piranha Da1
Dames 3e klasse A
Brilmansdennen Bookholtlaan 11 7581BB LOSSER
za, 28 maart 2020
18:15
19:00
Triton Putten H1-Piranha H1
Heren 1e klasse (oost) A
Bosbad Putten Zuiderveldweg 6 3881LJ PUTTEN
Week 14
ma, 30 maart 2020
ma, 30 maart 2020
19:45
21:15
Rescue
ma, 30 maart 2020
21:00
22:30
Zwemmen 1/2
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
di, 31 maart 2020
di, 31 maart 2020
18:00
19:30
Waterpolo Guppies
Spiegelbad
di, 31 maart 2020
19:30
20:30
Zwemmen 1.1
Spiegelbad
di, 31 maart 2020
20:30
21:30
Zwemmen 1.2
Spiegelbad
di, 31 maart 2020
21:45
23:00
Waterpolo Heren
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland