Agenda

Klik op icon achter de agenda die wilt toevoegen om toe te voegen aan je eigen agenda.

Algemeen Add to google calendar
Landtraining Add to google calendar
Rescue Add to google calendar
Waterpolo Add to google calendar
Zwemmen Add to google calendar
Duiken Add to google calendar
 
februari 2020
ma di wo do vr za zo
 
VKC'03 H3-Piranha H2
Heren 4e klasse A
feb 1 17:15 18:00
De Vlaskoel Sportlaan 4 7651LD TUBBERGEN
Losser H1-Piranha H1
Heren 1e klasse (oost) A
feb 1 17:55 18:40
Brilmansdennen Bookholtlaan 11 7581BB LOSSER
Piranha Da1-De Dinkel Da1
Dames 3e klasse A
feb 2 16:30 17:15
Het Slagman Park de Kotten 325 7522EN ENSCHEDE
Rescue
feb 3 19:45 21:15
Zwemmen 1/2
feb 3 21:00 22:30
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Waterpolo Heren 1
feb 4 18:00 19:30
Spiegelbad
Zwemmen 1.1
feb 4 19:30 20:30
Spiegelbad
Zwemmen 1.2
feb 4 20:30 21:30
Spiegelbad
Waterpolo Guppies + H2 en H3
feb 4 21:45 23:00
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Landtraining
feb 5 18:00 19:00
Zwemmen 2
feb 6 18:00 19:00
Spiegelbad
Zwemmen 1
feb 6 19:00 20:00
spiegelbad
Waterpolo Dames
feb 6 20:00 21:00
Waterpolo Heren 1
feb 6 21:00 22:00
spiegelbad
Waterpolo 2 & 3
feb 6 22:00 23:00
spiegelbad
Association Hour
feb 7 19:30 20:30
Piranha H2-De Dinkel H2
Heren 4e klasse A
feb 8 19:45 20:30
Het Slagman Park de Kotten 325 7522EN ENSCHEDE
Piranha H1-ZEW H1
Heren 1e klasse (oost) A
feb 8 20:30 21:15
Het Slagman Park de Kotten 325 7522EN ENSCHEDE
9
 
Rescue
feb 10 19:45 21:15
Zwemmen 1/2
feb 10 21:00 22:30
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Waterpolo Guppies
feb 11 18:00 19:30
Spiegelbad
Zwemmen 1.1
feb 11 19:30 20:30
Spiegelbad
Zwemmen 1.2
feb 11 20:30 21:30
Spiegelbad
Waterpolo Heren
feb 11 21:45 23:00
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Landtraining
feb 12 18:00 19:00
Zwemmen 2
feb 13 18:00 19:00
Spiegelbad
Zwemmen 1
feb 13 19:00 20:00
spiegelbad
Waterpolo Dames
feb 13 20:00 21:00
Waterpolo Heren 1
feb 13 21:00 22:00
spiegelbad
Waterpolo 2 & 3
feb 13 22:00 23:00
spiegelbad
Association Hour
feb 14 19:30 20:30
Scholtenhagen H2-Piranha H2
Heren 4e klasse A
feb 15 19:45 20:30
De Wilder Scholtenhagenweg 34 7481VP HAAKSBERGEN
16
 
Rescue
feb 17 19:45 21:15
Zwemmen 1/2
feb 17 21:00 22:30
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Waterpolo Guppies
feb 18 18:00 19:30
Spiegelbad
Zwemmen 1.1
feb 18 19:30 20:30
Spiegelbad
Zwemmen 1.2
feb 18 20:30 21:30
Spiegelbad
Waterpolo Heren
feb 18 21:45 23:00
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Landtraining
feb 19 18:00 19:00
Zwemmen 2
feb 20 18:00 19:00
Spiegelbad
Zwemmen 1
feb 20 19:00 20:00
spiegelbad
Waterpolo Dames
feb 20 20:00 21:00
Waterpolo Heren 1
feb 20 21:00 22:00
spiegelbad
Waterpolo 2 & 3
feb 20 22:00 23:00
spiegelbad
Association Hour
feb 21 19:30 20:30
22
 
23
 
Rescue
feb 24 19:45 21:15
Zwemmen 1/2
feb 24 21:00 22:30
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Waterpolo Heren 1
feb 25 18:00 19:30
Spiegelbad
Zwemmen 1.1
feb 25 19:30 20:30
Spiegelbad
Zwemmen 1.2
feb 25 20:30 21:30
Spiegelbad
Waterpolo Guppies + H2 en H3
feb 25 21:45 23:00
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Landtraining
feb 26 18:00 19:00
Zwemmen 2
feb 27 18:00 19:00
Spiegelbad
Zwemmen 1
feb 27 19:00 20:00
spiegelbad
Waterpolo Dames
feb 27 20:00 21:00
Waterpolo Heren 1
feb 27 21:00 22:00
spiegelbad
Waterpolo 2 & 3
feb 27 22:00 23:00
spiegelbad
ONSK Delft
feb 28 17:00 to feb 29 18:00
Association Hour
feb 28 19:30 20:30
ONSK Delft
feb 28 17:00 to feb 29 18:00
WS Twente Da2-Piranha Da1
Dames 3e klasse A
feb 29 19:10 19:55
t Wooldrik 't Wooldrik 3 7621AH BORNE
De Houtrib H1-Piranha H1
Heren 1e klasse (oost) A
feb 29 19:45 20:30
De Koploper Badweg 21 8223PA LELYSTAD
 
maart 2020
ma di wo do vr za zo
 
1
 
Rescue
mrt 2 19:45 21:15
Zwemmen 1/2
mrt 2 21:00 22:30
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Waterpolo Guppies
mrt 3 18:00 19:30
Spiegelbad
Zwemmen 1.1
mrt 3 19:30 20:30
Spiegelbad
Zwemmen 1.2
mrt 3 20:30 21:30
Spiegelbad
Waterpolo Heren
mrt 3 21:45 23:00
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Landtraining
mrt 4 18:00 19:00
Zwemmen 2
mrt 5 18:00 19:00
Spiegelbad
Zwemmen 1
mrt 5 19:00 20:00
spiegelbad
Waterpolo Dames
mrt 5 20:00 21:00
Waterpolo Heren 1
mrt 5 21:00 22:00
spiegelbad
Waterpolo 2 & 3
mrt 5 22:00 23:00
spiegelbad
Association Hour
mrt 6 19:30 20:30
7
 
Piranha Da1-EZC Da4
Dames 3e klasse A
mrt 8 14:00 14:45
Het Slagman Park de Kotten 325 7522EN ENSCHEDE
Piranha H2-Het Ravijn H4
Heren 4e klasse A
mrt 8 14:45 15:30
Het Slagman Park de Kotten 325 7522EN ENSCHEDE
Piranha H1-De Spreng H1
Heren 1e klasse (oost) A
mrt 8 15:30 16:15
Het Slagman Park de Kotten 325 7522EN ENSCHEDE
Rescue
mrt 9 19:45 21:15
Zwemmen 1/2
mrt 9 21:00 22:30
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Waterpolo Guppies
mrt 10 18:00 19:30
Spiegelbad
Zwemmen 1.1
mrt 10 19:30 20:30
Spiegelbad
Zwemmen 1.2
mrt 10 20:30 21:30
Spiegelbad
Waterpolo Heren
mrt 10 21:45 23:00
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Landtraining
mrt 11 18:00 19:00
Zwemmen 2
mrt 12 18:00 19:00
Spiegelbad
Zwemmen 1
mrt 12 19:00 20:00
spiegelbad
Waterpolo Dames
mrt 12 20:00 21:00
Waterpolo Heren 1
mrt 12 21:00 22:00
spiegelbad
Waterpolo 2 & 3
mrt 12 22:00 23:00
spiegelbad
Association Hour
mrt 13 19:30 20:30
Proteus H1-Piranha H1
Heren 1e klasse (oost) A
mrt 14 19:00 19:45
De Schaeck Veenhuisweg 53 7391TR TWELLO
De Veene Da1-Piranha Da1
Dames 3e klasse A
mrt 14 19:15 20:00
Het Sportpark Sluiskade Noordzijde 126 7603XZ ALMELO
15
 
Rescue
mrt 16 19:45 21:15
Zwemmen 1/2
mrt 16 21:00 22:30
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Waterpolo Heren 1
mrt 17 18:00 19:30
Spiegelbad
Zwemmen 1.1
mrt 17 19:30 20:30
Spiegelbad
Zwemmen 1.2
mrt 17 20:30 21:30
Spiegelbad
Waterpolo Guppies + H2 en H3
mrt 17 21:45 23:00
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Landtraining
mrt 18 18:00 19:00
Zwemmen 2
mrt 19 18:00 19:00
Spiegelbad
Zwemmen 1
mrt 19 19:00 20:00
spiegelbad
Waterpolo Dames
mrt 19 20:00 21:00
Waterpolo Heren 1
mrt 19 21:00 22:00
spiegelbad
Waterpolo 2 & 3
mrt 19 22:00 23:00
spiegelbad
Association Hour
mrt 20 19:30 20:30
Piranha H2-EZC H5
Heren 4e klasse A
mrt 21 20:00 20:45
Het Slagman Park de Kotten 325 7522EN ENSCHEDE
Piranha H1-De Woelwaters H1
Heren 1e klasse (oost) A
mrt 21 20:45 21:30
Het Slagman Park de Kotten 325 7522EN ENSCHEDE
22
 
Rescue
mrt 23 19:45 21:15
Zwemmen 1/2
mrt 23 21:00 22:30
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Waterpolo Guppies
mrt 24 18:00 19:30
Spiegelbad
Zwemmen 1.1
mrt 24 19:30 20:30
Spiegelbad
Zwemmen 1.2
mrt 24 20:30 21:30
Spiegelbad
Waterpolo Heren
mrt 24 21:45 23:00
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Landtraining
mrt 25 18:00 19:00
Zwemmen 2
mrt 26 18:00 19:00
Spiegelbad
Zwemmen 1
mrt 26 19:00 20:00
spiegelbad
Waterpolo Dames
mrt 26 20:00 21:00
Waterpolo Heren 1
mrt 26 21:00 22:00
spiegelbad
Waterpolo 2 & 3
mrt 26 22:00 23:00
spiegelbad
Association Hour
mrt 27 19:30 20:30
Losser Da2-Piranha Da1
Dames 3e klasse A
mrt 28 17:10 17:55
Brilmansdennen Bookholtlaan 11 7581BB LOSSER
Triton Putten H1-Piranha H1
Heren 1e klasse (oost) A
mrt 28 18:15 19:00
Bosbad Putten Zuiderveldweg 6 3881LJ PUTTEN
29
 
Rescue
mrt 30 19:45 21:15
Zwemmen 1/2
mrt 30 21:00 22:30
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Waterpolo Guppies
mrt 31 18:00 19:30
Spiegelbad
Zwemmen 1.1
mrt 31 19:30 20:30
Spiegelbad
Zwemmen 1.2
mrt 31 20:30 21:30
Spiegelbad
Waterpolo Heren
mrt 31 21:45 23:00
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
 
april 2020
ma di wo do vr za zo
 
Landtraining
apr 1 18:00 19:00
Zwemmen 2
apr 2 18:00 19:00
Spiegelbad
Zwemmen 1
apr 2 19:00 20:00
spiegelbad
Waterpolo Dames
apr 2 20:00 21:00
Waterpolo Heren 1
apr 2 21:00 22:00
spiegelbad
Waterpolo 2 & 3
apr 2 22:00 23:00
spiegelbad
Association Hour
apr 3 19:30 20:30
VZ&PC H3-Piranha H2
Heren 4e klasse A
apr 4 16:30 17:15
De Stamper Schout Doddestraat 11 7671GT VRIEZENVEEN
De Woelwaters H1-Piranha H1
Heren 1e klasse (oost) A
apr 4 18:00 18:45
Sportcentrum De Sijpel Parkweg 4 3842AD HARDERWIJK
5
 
Rescue
apr 6 19:45 21:15
Zwemmen 1/2
apr 6 21:00 22:30
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Waterpolo Heren 1
apr 7 18:00 19:30
Spiegelbad
Zwemmen 1.1
apr 7 19:30 20:30
Spiegelbad
Zwemmen 1.2
apr 7 20:30 21:30
Spiegelbad
Waterpolo Guppies + H2 en H3
apr 7 21:45 23:00
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Landtraining
apr 8 18:00 19:00
Zwemmen 2
apr 9 18:00 19:00
Spiegelbad
Zwemmen 1
apr 9 19:00 20:00
spiegelbad
Waterpolo Dames
apr 9 20:00 21:00
Waterpolo Heren 1
apr 9 21:00 22:00
spiegelbad
Waterpolo 2 & 3
apr 9 22:00 23:00
spiegelbad
Association Hour
apr 10 19:30 20:30
11
 
12
 
Rescue
apr 13 19:45 21:15
Zwemmen 1/2
apr 13 21:00 22:30
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Waterpolo Guppies
apr 14 18:00 19:30
Spiegelbad
Zwemmen 1.1
apr 14 19:30 20:30
Spiegelbad
Zwemmen 1.2
apr 14 20:30 21:30
Spiegelbad
Waterpolo Heren
apr 14 21:45 23:00
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Landtraining
apr 15 18:00 19:00
Zwemmen 2
apr 16 18:00 19:00
Spiegelbad
Zwemmen 1
apr 16 19:00 20:00
spiegelbad
Waterpolo Dames
apr 16 20:00 21:00
Waterpolo Heren 1
apr 16 21:00 22:00
spiegelbad
Waterpolo 2 & 3
apr 16 22:00 23:00
spiegelbad
Association Hour
apr 17 19:30 20:30
Piranha Da1-VKC'03 Da2
Dames 3e klasse A
apr 18 17:00 17:45
Het Slagman Park de Kotten 325 7522EN ENSCHEDE
Piranha H2-De Grunte H3
Heren 4e klasse A
apr 18 17:45 18:30
Het Slagman Park de Kotten 325 7522EN ENSCHEDE
Piranha H1-De Grunte H1
Heren 1e klasse (oost) A
apr 18 18:30 19:15
Het Slagman Park de Kotten 325 7522EN ENSCHEDE
19
 
Rescue
apr 20 19:45 21:15
Zwemmen 1/2
apr 20 21:00 22:30
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Waterpolo Guppies
apr 21 18:00 19:30
Spiegelbad
Zwemmen 1.1
apr 21 19:30 20:30
Spiegelbad
Zwemmen 1.2
apr 21 20:30 21:30
Spiegelbad
Waterpolo Heren
apr 21 21:45 23:00
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Landtraining
apr 22 18:00 19:00
Zwemmen 2
apr 23 18:00 19:00
Spiegelbad
Zwemmen 1
apr 23 19:00 20:00
spiegelbad
Waterpolo Dames
apr 23 20:00 21:00
Waterpolo Heren 1
apr 23 21:00 22:00
spiegelbad
Waterpolo 2 & 3
apr 23 22:00 23:00
spiegelbad
Association Hour
apr 24 19:30 20:30
NSZK3 Leiden
apr 25 17:00 to apr 26 18:00
NSZK3 Leiden
apr 25 17:00 to apr 26 18:00
Rescue
apr 27 19:45 21:15
Zwemmen 1/2
apr 27 21:00 22:30
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Waterpolo Heren 1
apr 28 18:00 19:30
Spiegelbad
Zwemmen 1.1
apr 28 19:30 20:30
Spiegelbad
Zwemmen 1.2
apr 28 20:30 21:30
Spiegelbad
Waterpolo Guppies + H2 en H3
apr 28 21:45 23:00
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Landtraining
apr 29 18:00 19:00
Zwemmen 2
apr 30 18:00 19:00
Spiegelbad
Zwemmen 1
apr 30 19:00 20:00
spiegelbad
Waterpolo Dames
apr 30 20:00 21:00
Waterpolo Heren 1
apr 30 21:00 22:00
spiegelbad
Waterpolo 2 & 3
apr 30 22:00 23:00
spiegelbad
 
mei 2020
ma di wo do vr za zo
 
Association Hour
mei 1 19:30 20:30
2
 
3
 
Rescue
mei 4 19:45 21:15
Zwemmen 1/2
mei 4 21:00 22:30
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Waterpolo Guppies
mei 5 18:00 19:30
Spiegelbad
Zwemmen 1.1
mei 5 19:30 20:30
Spiegelbad
Zwemmen 1.2
mei 5 20:30 21:30
Spiegelbad
Waterpolo Heren
mei 5 21:45 23:00
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Landtraining
mei 6 18:00 19:00
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31