Agenda

Klik op icon achter de agenda die wilt toevoegen om toe te voegen aan je eigen agenda.

Algemeen Add to google calendar
Landtraining Add to google calendar
Rescue Add to google calendar
Waterpolo Add to google calendar
Zwemmen Add to google calendar
Duiken Add to google calendar
 
april 2020
ma di wo do vr za zo
 
Landtraining
apr 1 18:00 19:00
Ochtendtraining
apr 2 7:15 8:15
Zwemmen 3
apr 2 18:00 19:00
Spiegelbad
Zwemmen 1 & 2
apr 2 19:00 20:00
spiegelbad
Waterpolo Dames
apr 2 20:00 21:00
Waterpolo Heren 1
apr 2 21:00 22:00
spiegelbad
Waterpolo 2 & 3
apr 2 22:00 23:00
spiegelbad
Association Hour
apr 3 19:30 20:30
VZ&PC H3-Piranha H2
Heren 4e klasse A
apr 4 16:30 17:15
De Stamper Schout Doddestraat 11 7671GT VRIEZENVEEN
De Woelwaters H1-Piranha H1
Heren 1e klasse (oost) A
apr 4 18:00 18:45
Sportcentrum De Sijpel Parkweg 4 3842AD HARDERWIJK
5
 
Rescue
apr 6 19:45 21:15
Zwemmen 1,2 & 3
apr 6 21:00 22:30
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Waterpolo Heren 1
apr 7 18:00 19:30
Spiegelbad
Zwemmen 1
apr 7 19:30 20:30
Spiegelbad
Zwemmen 2
apr 7 20:30 21:30
Spiegelbad
Waterpolo Guppies + H2 en H3
apr 7 21:45 23:00
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Landtraining
apr 8 18:00 19:00
Ochtendtraining
apr 9 7:15 8:15
Zwemmen 3
apr 9 18:00 19:00
Spiegelbad
Zwemmen 1 & 2
apr 9 19:00 20:00
spiegelbad
Waterpolo Dames
apr 9 20:00 21:00
Waterpolo Heren 1
apr 9 21:00 22:00
spiegelbad
Waterpolo 2 & 3
apr 9 22:00 23:00
spiegelbad
Association Hour
apr 10 19:30 20:30
11
 
12
 
Rescue
apr 13 19:45 21:15
Zwemmen 1,2 & 3
apr 13 21:00 22:30
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Waterpolo Guppies
apr 14 18:00 19:30
Spiegelbad
Zwemmen 1
apr 14 19:30 20:30
Spiegelbad
Zwemmen 2
apr 14 20:30 21:30
Spiegelbad
Waterpolo Heren
apr 14 21:45 23:00
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Landtraining
apr 15 18:00 19:00
Ochtendtraining
apr 16 7:15 8:15
Zwemmen 3
apr 16 18:00 19:00
Spiegelbad
Zwemmen 1 & 2
apr 16 19:00 20:00
spiegelbad
Waterpolo Dames
apr 16 20:00 21:00
Waterpolo Heren 1
apr 16 21:00 22:00
spiegelbad
Waterpolo 2 & 3
apr 16 22:00 23:00
spiegelbad
Association Hour
apr 17 19:30 20:30
Piranha Da1-VKC'03 Da2
Dames 3e klasse A
apr 18 17:00 17:45
Het Slagman Park de Kotten 325 7522EN ENSCHEDE
Piranha H2-De Grunte H3
Heren 4e klasse A
apr 18 17:45 18:30
Het Slagman Park de Kotten 325 7522EN ENSCHEDE
Piranha H1-De Grunte H1
Heren 1e klasse (oost) A
apr 18 18:30 19:15
Het Slagman Park de Kotten 325 7522EN ENSCHEDE
19
 
Rescue
apr 20 19:45 21:15
Zwemmen 1,2 & 3
apr 20 21:00 22:30
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Waterpolo Guppies
apr 21 18:00 19:30
Spiegelbad
Zwemmen 1
apr 21 19:30 20:30
Spiegelbad
Zwemmen 2
apr 21 20:30 21:30
Spiegelbad
Waterpolo Heren
apr 21 21:45 23:00
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Landtraining
apr 22 18:00 19:00
Ochtendtraining
apr 23 7:15 8:15
Zwemmen 3
apr 23 18:00 19:00
Spiegelbad
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
mei 2020
ma di wo do vr za zo
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31