Agenda

Klik op icon achter de agenda die wilt toevoegen om toe te voegen aan je eigen agenda.

Algemeen Add to google calendar
Landtraining Add to google calendar
Rescue Add to google calendar
Waterpolo Add to google calendar
Zwemmen Add to google calendar
Duiken Add to google calendar
 
WanneerPlaats
Week 14
wo, 1 april 2020
wo, 1 april 2020
18:00
19:00
Landtraining
do, 2 april 2020
do, 2 april 2020
18:00
19:00
Zwemmen 2
Spiegelbad
do, 2 april 2020
19:00
20:00
Zwemmen 1
spiegelbad
do, 2 april 2020
20:00
21:00
Waterpolo Dames
do, 2 april 2020
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
spiegelbad
do, 2 april 2020
22:00
23:00
Waterpolo 2 & 3
spiegelbad
vr, 3 april 2020
vr, 3 april 2020
19:30
20:30
Association Hour
za, 4 april 2020
za, 4 april 2020
16:30
17:15
VZ&PC H3-Piranha H2
Heren 4e klasse A
De Stamper Schout Doddestraat 11 7671GT VRIEZENVEEN
za, 4 april 2020
18:00
18:45
De Woelwaters H1-Piranha H1
Heren 1e klasse (oost) A
Sportcentrum De Sijpel Parkweg 4 3842AD HARDERWIJK
Week 15
ma, 6 april 2020
ma, 6 april 2020
19:45
21:15
Rescue
ma, 6 april 2020
21:00
22:30
Zwemmen 1/2
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
di, 7 april 2020
di, 7 april 2020
18:00
19:30
Waterpolo Heren 1
Spiegelbad
di, 7 april 2020
19:30
20:30
Zwemmen 1.1
Spiegelbad
di, 7 april 2020
20:30
21:30
Zwemmen 1.2
Spiegelbad
di, 7 april 2020
21:45
23:00
Waterpolo Guppies + H2 en H3
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
wo, 8 april 2020
wo, 8 april 2020
18:00
19:00
Landtraining
do, 9 april 2020
do, 9 april 2020
18:00
19:00
Zwemmen 2
Spiegelbad
do, 9 april 2020
19:00
20:00
Zwemmen 1
spiegelbad
do, 9 april 2020
20:00
21:00
Waterpolo Dames
do, 9 april 2020
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
spiegelbad
do, 9 april 2020
22:00
23:00
Waterpolo 2 & 3
spiegelbad
vr, 10 april 2020
vr, 10 april 2020
19:30
20:30
Association Hour
Week 16
ma, 13 april 2020
ma, 13 april 2020
19:45
21:15
Rescue
ma, 13 april 2020
21:00
22:30
Zwemmen 1/2
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
di, 14 april 2020
di, 14 april 2020
18:00
19:30
Waterpolo Guppies
Spiegelbad
di, 14 april 2020
19:30
20:30
Zwemmen 1.1
Spiegelbad
di, 14 april 2020
20:30
21:30
Zwemmen 1.2
Spiegelbad
di, 14 april 2020
21:45
23:00
Waterpolo Heren
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
wo, 15 april 2020
wo, 15 april 2020
18:00
19:00
Landtraining
do, 16 april 2020
do, 16 april 2020
18:00
19:00
Zwemmen 2
Spiegelbad
do, 16 april 2020
19:00
20:00
Zwemmen 1
spiegelbad
do, 16 april 2020
20:00
21:00
Waterpolo Dames
do, 16 april 2020
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
spiegelbad
do, 16 april 2020
22:00
23:00
Waterpolo 2 & 3
spiegelbad
vr, 17 april 2020
vr, 17 april 2020
19:30
20:30
Association Hour
za, 18 april 2020
za, 18 april 2020
17:00
17:45
Piranha Da1-VKC'03 Da2
Dames 3e klasse A
Het Slagman Park de Kotten 325 7522EN ENSCHEDE
za, 18 april 2020
17:45
18:30
Piranha H2-De Grunte H3
Heren 4e klasse A
Het Slagman Park de Kotten 325 7522EN ENSCHEDE
za, 18 april 2020
18:30
19:15
Piranha H1-De Grunte H1
Heren 1e klasse (oost) A
Het Slagman Park de Kotten 325 7522EN ENSCHEDE
Week 17
ma, 20 april 2020
ma, 20 april 2020
19:45
21:15
Rescue
ma, 20 april 2020
21:00
22:30
Zwemmen 1/2
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
di, 21 april 2020
di, 21 april 2020
18:00
19:30
Waterpolo Guppies
Spiegelbad
di, 21 april 2020
19:30
20:30
Zwemmen 1.1
Spiegelbad
di, 21 april 2020
20:30
21:30
Zwemmen 1.2
Spiegelbad
di, 21 april 2020
21:45
23:00
Waterpolo Heren
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
wo, 22 april 2020
wo, 22 april 2020
18:00
19:00
Landtraining
do, 23 april 2020
do, 23 april 2020
18:00
19:00
Zwemmen 2
Spiegelbad
do, 23 april 2020
19:00
20:00
Zwemmen 1
spiegelbad
do, 23 april 2020
20:00
21:00
Waterpolo Dames
do, 23 april 2020
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
spiegelbad
do, 23 april 2020
22:00
23:00
Waterpolo 2 & 3
spiegelbad
vr, 24 april 2020
vr, 24 april 2020
19:30
20:30
Association Hour
za, 25 april 2020
za, 25 april 2020
17:00
naar zo, 26 april 2020
18:00
NSZK3 Leiden
Week 18
ma, 27 april 2020
ma, 27 april 2020
19:45
21:15
Rescue
ma, 27 april 2020
21:00
22:30
Zwemmen 1/2
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
di, 28 april 2020
di, 28 april 2020
18:00
19:30
Waterpolo Heren 1
Spiegelbad
di, 28 april 2020
19:30
20:30
Zwemmen 1.1
Spiegelbad
di, 28 april 2020
20:30
21:30
Zwemmen 1.2
Spiegelbad
di, 28 april 2020
21:45
23:00
Waterpolo Guppies + H2 en H3
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
wo, 29 april 2020
wo, 29 april 2020
18:00
19:00
Landtraining
do, 30 april 2020
do, 30 april 2020
18:00
19:00
Zwemmen 2
Spiegelbad
do, 30 april 2020
19:00
20:00
Zwemmen 1
spiegelbad
do, 30 april 2020
20:00
21:00
Waterpolo Dames
do, 30 april 2020
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
spiegelbad
do, 30 april 2020
22:00
23:00
Waterpolo 2 & 3
spiegelbad
vr, 1 mei 2020
vr, 1 mei 2020
19:30
20:30
Association Hour
Week 19
ma, 4 mei 2020
ma, 4 mei 2020
19:45
21:15
Rescue
ma, 4 mei 2020
21:00
22:30
Zwemmen 1/2
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
di, 5 mei 2020
di, 5 mei 2020
18:00
19:30
Waterpolo Guppies
Spiegelbad
di, 5 mei 2020
19:30
20:30
Zwemmen 1.1
Spiegelbad
di, 5 mei 2020
20:30
21:30
Zwemmen 1.2
Spiegelbad
di, 5 mei 2020
21:45
23:00
Waterpolo Heren
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
wo, 6 mei 2020
wo, 6 mei 2020
18:00
19:00
Landtraining
do, 7 mei 2020
do, 7 mei 2020
18:00
19:00
Zwemmen 2
Spiegelbad
do, 7 mei 2020
19:00
20:00
Zwemmen 1
spiegelbad
do, 7 mei 2020
20:00
21:00
Waterpolo Dames
do, 7 mei 2020
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
spiegelbad
do, 7 mei 2020
22:00
23:00
Waterpolo 2 & 3
spiegelbad
vr, 8 mei 2020
vr, 8 mei 2020
19:30
20:30
Association Hour
Week 20
ma, 11 mei 2020
ma, 11 mei 2020
19:45
21:15
Rescue
ma, 11 mei 2020
21:00
22:30
Zwemmen 1/2
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
di, 12 mei 2020
di, 12 mei 2020
18:00
19:30
Waterpolo Guppies
Spiegelbad
di, 12 mei 2020
19:30
20:30
Zwemmen 1.1
Spiegelbad
di, 12 mei 2020
20:30
21:30
Zwemmen 1.2
Spiegelbad
di, 12 mei 2020
21:45
23:00
Waterpolo Heren
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
wo, 13 mei 2020
wo, 13 mei 2020
18:00
19:00
Landtraining
do, 14 mei 2020
do, 14 mei 2020
18:00
19:00
Zwemmen 2
Spiegelbad
do, 14 mei 2020
19:00
20:00
Zwemmen 1
spiegelbad
do, 14 mei 2020
20:00
21:00
Waterpolo Dames
do, 14 mei 2020
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
spiegelbad
do, 14 mei 2020
22:00
23:00
Waterpolo 2 & 3
spiegelbad
vr, 15 mei 2020
vr, 15 mei 2020
19:30
20:30
Association Hour
Week 21
ma, 18 mei 2020
ma, 18 mei 2020
19:45
21:15
Rescue
ma, 18 mei 2020
21:00
22:30
Zwemmen 1/2
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
di, 19 mei 2020
di, 19 mei 2020
18:00
19:30
Waterpolo Heren 1
Spiegelbad
di, 19 mei 2020
19:30
20:30
Zwemmen 1.1
Spiegelbad
di, 19 mei 2020
20:30
21:30
Zwemmen 1.2
Spiegelbad
di, 19 mei 2020
21:45
23:00
Waterpolo Guppies + H2 en H3
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
wo, 20 mei 2020
wo, 20 mei 2020
18:00
19:00
Landtraining
do, 21 mei 2020
do, 21 mei 2020
18:00
19:00
Zwemmen 2
Spiegelbad
do, 21 mei 2020
19:00
20:00
Zwemmen 1
spiegelbad
do, 21 mei 2020
20:00
21:00
Waterpolo Dames
do, 21 mei 2020
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
spiegelbad
do, 21 mei 2020
22:00
23:00
Waterpolo 2 & 3
spiegelbad
vr, 22 mei 2020
vr, 22 mei 2020
19:30
20:30
Association Hour
Week 22
ma, 25 mei 2020
ma, 25 mei 2020
19:45
21:15
Rescue
ma, 25 mei 2020
21:00
22:30
Zwemmen 1/2
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
di, 26 mei 2020
di, 26 mei 2020
18:00
19:30
Waterpolo Guppies
Spiegelbad
di, 26 mei 2020
19:30
20:30
Zwemmen 1.1
Spiegelbad
di, 26 mei 2020
20:30
21:30
Zwemmen 1.2
Spiegelbad
di, 26 mei 2020
21:45
23:00
Waterpolo Heren
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
wo, 27 mei 2020
wo, 27 mei 2020
18:00
19:00
Landtraining
do, 28 mei 2020
do, 28 mei 2020
18:00
19:00
Zwemmen 2
Spiegelbad
do, 28 mei 2020
19:00
20:00
Zwemmen 1
spiegelbad
do, 28 mei 2020
20:00
21:00
Waterpolo Dames
do, 28 mei 2020
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
spiegelbad
do, 28 mei 2020
22:00
23:00
Waterpolo 2 & 3
spiegelbad
vr, 29 mei 2020
vr, 29 mei 2020
19:30
20:30
Association Hour
Week 23
ma, 1 juni 2020
ma, 1 juni 2020
19:45
21:15
Rescue
ma, 1 juni 2020
21:00
22:30
Zwemmen 1/2
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
di, 2 juni 2020
di, 2 juni 2020
18:00
19:30
Waterpolo Guppies
Spiegelbad
di, 2 juni 2020
19:30
20:30
Zwemmen 1.1
Spiegelbad
di, 2 juni 2020
20:30
21:30
Zwemmen 1.2
Spiegelbad
di, 2 juni 2020
21:45
23:00
Waterpolo Heren
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
wo, 3 juni 2020
wo, 3 juni 2020
18:00
19:00
Landtraining
do, 4 juni 2020
do, 4 juni 2020
18:00
19:00
Zwemmen 2
Spiegelbad
do, 4 juni 2020
19:00
20:00
Zwemmen 1
spiegelbad
do, 4 juni 2020
20:00
21:00
Waterpolo Dames
do, 4 juni 2020
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
spiegelbad
do, 4 juni 2020
22:00
23:00
Waterpolo 2 & 3
spiegelbad
vr, 5 juni 2020
vr, 5 juni 2020
19:30
20:30
Association Hour
za, 6 juni 2020
za, 6 juni 2020
17:00
naar zo, 7 juni 2020
18:00
NSZK4 Eindhoven
Week 24
ma, 8 juni 2020
ma, 8 juni 2020
19:45
21:15
Rescue
ma, 8 juni 2020
21:00
22:30
Zwemmen 1/2
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
di, 9 juni 2020
di, 9 juni 2020
18:00
19:30
Waterpolo Heren 1
Spiegelbad
di, 9 juni 2020
19:30
20:30
Zwemmen 1.1
Spiegelbad
di, 9 juni 2020
20:30
21:30
Zwemmen 1.2
Spiegelbad
di, 9 juni 2020
21:45
23:00
Waterpolo Guppies + H2 en H3
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
wo, 10 juni 2020
wo, 10 juni 2020
18:00
19:00
Landtraining
do, 11 juni 2020
do, 11 juni 2020
18:00
19:00
Zwemmen 2
Spiegelbad
do, 11 juni 2020
19:00
20:00
Zwemmen 1
spiegelbad
do, 11 juni 2020
20:00
21:00
Waterpolo Dames
do, 11 juni 2020
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
spiegelbad
do, 11 juni 2020
22:00
23:00
Waterpolo 2 & 3
spiegelbad
vr, 12 juni 2020
vr, 12 juni 2020
19:30
20:30
Association Hour
Week 25
ma, 15 juni 2020
ma, 15 juni 2020
19:45
21:15
Rescue
ma, 15 juni 2020
21:00
22:30
Zwemmen 1/2
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
di, 16 juni 2020
di, 16 juni 2020
18:00
19:30
Waterpolo Guppies
Spiegelbad
di, 16 juni 2020
19:30
20:30
Zwemmen 1.1
Spiegelbad
di, 16 juni 2020
20:30
21:30
Zwemmen 1.2
Spiegelbad
di, 16 juni 2020
21:45
23:00
Waterpolo Heren
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
wo, 17 juni 2020
wo, 17 juni 2020
18:00
19:00
Landtraining
do, 18 juni 2020
do, 18 juni 2020
18:00
19:00
Zwemmen 2
Spiegelbad
do, 18 juni 2020
19:00
20:00
Zwemmen 1
spiegelbad
do, 18 juni 2020
20:00
21:00
Waterpolo Dames
do, 18 juni 2020
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
spiegelbad
do, 18 juni 2020
22:00
23:00
Waterpolo 2 & 3
spiegelbad
vr, 19 juni 2020
vr, 19 juni 2020
19:30
20:30
Association Hour
Week 26
ma, 22 juni 2020
ma, 22 juni 2020
19:45
21:15
Rescue
ma, 22 juni 2020
21:00
22:30
Zwemmen 1/2
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
di, 23 juni 2020
di, 23 juni 2020
18:00
19:30
Waterpolo Guppies
Spiegelbad
di, 23 juni 2020
19:30
20:30
Zwemmen 1.1
Spiegelbad
di, 23 juni 2020
20:30
21:30
Zwemmen 1.2
Spiegelbad
di, 23 juni 2020
21:45
23:00
Waterpolo Heren
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
wo, 24 juni 2020
wo, 24 juni 2020
18:00
19:00
Landtraining
do, 25 juni 2020
do, 25 juni 2020
18:00
19:00
Zwemmen 2
Spiegelbad
do, 25 juni 2020
19:00
20:00
Zwemmen 1
spiegelbad
do, 25 juni 2020
20:00
21:00
Waterpolo Dames
do, 25 juni 2020
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
spiegelbad
do, 25 juni 2020
22:00
23:00
Waterpolo 2 & 3
spiegelbad
vr, 26 juni 2020
vr, 26 juni 2020
19:30
20:30
Association Hour
Week 27
ma, 29 juni 2020
ma, 29 juni 2020
19:45
21:15
Rescue
ma, 29 juni 2020
21:00
22:30
Zwemmen 1/2
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
di, 30 juni 2020
di, 30 juni 2020
18:00
19:30
Waterpolo Heren 1
Spiegelbad
di, 30 juni 2020
19:30
20:30
Zwemmen 1.1
Spiegelbad
di, 30 juni 2020
20:30
21:30
Zwemmen 1.2
Spiegelbad
di, 30 juni 2020
21:45
23:00
Waterpolo Guppies + H2 en H3
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
wo, 1 juli 2020
wo, 1 juli 2020
18:00
19:00
Landtraining
do, 2 juli 2020
do, 2 juli 2020
18:00
19:00
Zwemmen 2
Spiegelbad
do, 2 juli 2020
19:00
20:00
Zwemmen 1
spiegelbad
do, 2 juli 2020
20:00
21:00
Waterpolo Dames
do, 2 juli 2020
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
spiegelbad
do, 2 juli 2020
22:00
23:00
Waterpolo 2 & 3
spiegelbad
vr, 3 juli 2020
vr, 3 juli 2020
19:30
20:30
Association Hour
Week 28
ma, 6 juli 2020
ma, 6 juli 2020
19:45
21:15
Rescue
ma, 6 juli 2020
21:00
22:30
Zwemmen 1/2
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
di, 7 juli 2020
di, 7 juli 2020
18:00
19:30
Waterpolo Guppies
Spiegelbad
di, 7 juli 2020
19:30
20:30
Zwemmen 1.1
Spiegelbad
di, 7 juli 2020
20:30
21:30
Zwemmen 1.2
Spiegelbad
di, 7 juli 2020
21:45
23:00
Waterpolo Heren
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
wo, 8 juli 2020
wo, 8 juli 2020
18:00
19:00
Landtraining
do, 9 juli 2020
do, 9 juli 2020
18:00
19:00
Zwemmen 2
Spiegelbad
do, 9 juli 2020
19:00
20:00
Zwemmen 1
spiegelbad
do, 9 juli 2020
20:00
21:00
Waterpolo Dames
do, 9 juli 2020
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
spiegelbad
do, 9 juli 2020
22:00
23:00
Waterpolo 2 & 3
spiegelbad
vr, 10 juli 2020
vr, 10 juli 2020
19:30
20:30
Association Hour
Week 29
ma, 13 juli 2020
ma, 13 juli 2020
19:45
21:15
Rescue
ma, 13 juli 2020
21:00
22:30
Zwemmen 1/2
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
di, 14 juli 2020
di, 14 juli 2020
18:00
19:30
Waterpolo Guppies
Spiegelbad
di, 14 juli 2020
19:30
20:30
Zwemmen 1.1
Spiegelbad