Calendar

Klik op icon achter de agenda die wilt toevoegen om toe te voegen aan je eigen agenda.

Algemeen Add to google calendar
Landtraining Add to google calendar
Rescue Add to google calendar
Waterpolo Add to google calendar
Zwemmen Add to google calendar
Duiken Add to google calendar
 
WanneerPlaats
Week 14
Mon, 1 April 2019
Mon, 1 April 2019
19:30
21:00
Rescue
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Mon, 1 April 2019
21:00
22:30
Zwemmen 1/2
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Tue, 2 April 2019
Tue, 2 April 2019
18:00
19:30
Waterpolo Dames
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Tue, 2 April 2019
19:30
20:30
Zwemmen 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Tue, 2 April 2019
20:30
21:30
Zwemmen 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Tue, 2 April 2019
21:45
23:00
Waterpolo Heren
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Wed, 3 April 2019
Wed, 3 April 2019
18:00
19:00
Landtraining
Thu, 4 April 2019
Thu, 4 April 2019
18:00
19:00
Zwemmen 2
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Thu, 4 April 2019
19:00
20:00
Zwemmen 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Thu, 4 April 2019
20:00
21:00
Waterpolo Dames
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Thu, 4 April 2019
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Thu, 4 April 2019
22:00
23:00
Waterpolo Heren 2/3
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Fri, 5 April 2019
Fri, 5 April 2019
19:30
20:30
Verenigingsuur
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Sun, 7 April 2019
Sun, 7 April 2019
 all day
Bardienst
Week 15
Mon, 8 April 2019
Mon, 8 April 2019
19:30
21:00
Rescue
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Mon, 8 April 2019
21:00
22:30
Zwemmen 1/2
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Tue, 9 April 2019
Tue, 9 April 2019
18:00
19:30
Waterpolo Heren 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Tue, 9 April 2019
19:30
20:30
Zwemmen 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Tue, 9 April 2019
21:45
23:00
Waterpolo Dames + Heren 2/3
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Wed, 10 April 2019
Wed, 10 April 2019
18:00
19:00
Landtraining
Thu, 11 April 2019
Thu, 11 April 2019
18:00
19:00
Zwemmen 2
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Thu, 11 April 2019
19:00
20:00
Zwemmen 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Thu, 11 April 2019
20:00
21:00
Waterpolo Dames
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Thu, 11 April 2019
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Thu, 11 April 2019
22:00
23:00
Waterpolo Heren 2/3
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Fri, 12 April 2019
Fri, 12 April 2019
19:30
20:30
Verenigingsuur
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Sun, 14 April 2019
Sun, 14 April 2019
17:15
18:00
Piranha Da1 tegen Het Ravijn Da 4
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Sun, 14 April 2019
18:00
18:45
Piranha H2 tegen De Dinkel H2
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Sun, 14 April 2019
18:45
19:30
Piranha H1 tegen ZPC De Hof H2
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Week 16
Mon, 15 April 2019
Mon, 15 April 2019
19:30
21:00
Rescue
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Mon, 15 April 2019
21:00
22:30
Zwemmen 1/2
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Tue, 16 April 2019
Tue, 16 April 2019
 all day
Bardienst
Tue, 16 April 2019
18:00
19:30
Waterpolo Dames
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Tue, 16 April 2019
19:30
20:30
Zwemmen 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Tue, 16 April 2019
20:30
21:30
Zwemmen 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Tue, 16 April 2019
21:45
23:00
Waterpolo Heren
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Wed, 17 April 2019
Wed, 17 April 2019
18:00
19:00
Landtraining
Thu, 18 April 2019
Thu, 18 April 2019
18:00
19:00
Zwemmen 2
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Thu, 18 April 2019
19:00
20:00
Zwemmen 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Thu, 18 April 2019
20:00
21:00
Waterpolo Dames
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Thu, 18 April 2019
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Thu, 18 April 2019
22:00
23:00
Waterpolo Heren 2/3
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Week 17
Tue, 23 April 2019
Tue, 23 April 2019
18:00
19:00
Zwemmen 1
Wed, 24 April 2019
Wed, 24 April 2019
18:00
19:00
Landtraining
Thu, 25 April 2019
Thu, 25 April 2019
18:00
19:00
Zwemmen 2
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Thu, 25 April 2019
19:00
20:00
Zwemmen 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Thu, 25 April 2019
20:00
21:00
Waterpolo Dames
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Thu, 25 April 2019
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Thu, 25 April 2019
22:00
23:00
Waterpolo Heren 2/3
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Fri, 26 April 2019
Fri, 26 April 2019
19:30
20:30
Verenigingsuur
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Week 18
Mon, 29 April 2019
Mon, 29 April 2019
19:30
21:00
Rescue
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Mon, 29 April 2019
21:00
22:30
Zwemmen 1/2
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Tue, 30 April 2019
Tue, 30 April 2019
18:00
19:30
Waterpolo Heren 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Tue, 30 April 2019
19:30
20:30
Zwemmen 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Tue, 30 April 2019
20:30
21:30
Zwemmen 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Tue, 30 April 2019
21:45
23:00
Waterpolo Dames + Heren 2/3
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland