Calendar

Klik op icon achter de agenda die wilt toevoegen om toe te voegen aan je eigen agenda.

Algemeen Add to google calendar
Landtraining Add to google calendar
Rescue Add to google calendar
Waterpolo Add to google calendar
Zwemmen Add to google calendar
Duiken Add to google calendar
 
WanneerPlaats
Week 48
Sun, 1 December 2019
Sun, 1 December 2019
15:10
15:55
Piranha Da1-De Veene Da1
Dames 3e klasse A
Het Slagman Park de Kotten 325 7522EN ENSCHEDE
Week 49
Mon, 2 December 2019
Mon, 2 December 2019
19:45
21:15
Rescue
Mon, 2 December 2019
21:00
22:30
Zwemmen 1/2
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Tue, 3 December 2019
Tue, 3 December 2019
18:00
19:30
Waterpolo Heren 1
Spiegelbad
Tue, 3 December 2019
19:30
20:30
Zwemmen 1.1
Spiegelbad
Tue, 3 December 2019
20:30
21:30
Zwemmen 1.2
Spiegelbad
Tue, 3 December 2019
21:45
23:00
Waterpolo Guppies + H2 en H3
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Wed, 4 December 2019
Wed, 4 December 2019
18:00
19:00
Landtraining
Thu, 5 December 2019
Thu, 5 December 2019
18:00
19:00
Zwemmen 2
Spiegelbad
Thu, 5 December 2019
19:00
20:00
Zwemmen 1
spiegelbad
Thu, 5 December 2019
20:00
21:00
Waterpolo Dames
Thu, 5 December 2019
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
spiegelbad
Thu, 5 December 2019
22:00
23:00
Waterpolo 2 & 3
spiegelbad
Fri, 6 December 2019
Fri, 6 December 2019
19:30
20:30
Association Hour
Sat, 7 December 2019
Sat, 7 December 2019
17:00
naar Sun, 8 December 2019
18:00
NSZK2 Het zinkstuk
Sat, 7 December 2019
20:30
21:15
Piranha Da1-Losser Da2
Dames 3e klasse A
Het Slagman Park de Kotten 325 7522EN ENSCHEDE
Week 50
Mon, 9 December 2019
Mon, 9 December 2019
19:45
21:15
Rescue
Mon, 9 December 2019
21:00
22:30
Zwemmen 1/2
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Tue, 10 December 2019
Tue, 10 December 2019
18:00
19:30
Waterpolo Guppies
Spiegelbad
Tue, 10 December 2019
19:30
20:30
Zwemmen 1.1
Spiegelbad
Tue, 10 December 2019
20:30
21:30
Zwemmen 1.2
Spiegelbad
Tue, 10 December 2019
21:45
23:00
Waterpolo Heren
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Wed, 11 December 2019
Wed, 11 December 2019
18:00
19:00
Landtraining
Wed, 11 December 2019
20:00
00:00
Mystery guest borrel
Thu, 12 December 2019
Thu, 12 December 2019
18:00
19:00
Zwemmen 2
Spiegelbad
Thu, 12 December 2019
19:00
23:00
Mini WAP
Thu, 12 December 2019
19:00
20:00
Zwemmen 1
spiegelbad
Thu, 12 December 2019
20:00
21:00
Waterpolo Dames
Thu, 12 December 2019
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
spiegelbad
Thu, 12 December 2019
22:00
23:00
Waterpolo 2 & 3
spiegelbad
Fri, 13 December 2019
Fri, 13 December 2019
19:30
20:30
Association Hour
Sat, 14 December 2019
Sat, 14 December 2019
17:15
18:00
VKC'03 Da2-Piranha Da1
Dames 3e klasse A
De Vlaskoel Sportlaan 4 7651LD TUBBERGEN
Sat, 14 December 2019
18:30
19:15
DWK Barneveld H1-Piranha H1
Heren 1e klasse (oost) A
Veluwehal Nieuwe Markt 6 3771CB BARNEVELD
Sat, 14 December 2019
19:30
20:15
De Zandstuve H1-Piranha H2
Heren 4e klasse A
De Stamper Schout Doddestraat 11 7671GT VRIEZENVEEN
Week 51
Mon, 16 December 2019
Mon, 16 December 2019
19:45
23:00
Kersttraining <3
Mon, 16 December 2019
21:00
22:30
Zwemmen 1/2
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Tue, 17 December 2019
Tue, 17 December 2019
18:00
19:30
Waterpolo Guppies
Spiegelbad
Tue, 17 December 2019
19:30
20:30
Zwemmen 1.1
Spiegelbad
Tue, 17 December 2019
20:30
21:30
Zwemmen 1.2
Spiegelbad
Tue, 17 December 2019
21:45
23:00
Waterpolo Heren
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Wed, 18 December 2019
Wed, 18 December 2019
18:00
19:00
Landtraining
Thu, 19 December 2019
Thu, 19 December 2019
18:00
19:00
Zwemmen 2
Spiegelbad
Thu, 19 December 2019
19:00
20:00
Zwemmen 1
spiegelbad
Thu, 19 December 2019
20:00
21:00
Waterpolo Dames
Thu, 19 December 2019
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
spiegelbad
Thu, 19 December 2019
22:00
23:00
Waterpolo 2 & 3
spiegelbad
Fri, 20 December 2019
Fri, 20 December 2019
19:30
20:30
Association Hour
Week 52
Mon, 23 December 2019
Mon, 23 December 2019
19:45
21:15
Rescue
Mon, 23 December 2019
21:00
22:30
Zwemmen 1/2
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Tue, 24 December 2019
Tue, 24 December 2019
18:00
19:30
Waterpolo Heren 1
Spiegelbad
Tue, 24 December 2019
19:30
20:30
Zwemmen 1.1
Spiegelbad
Tue, 24 December 2019
20:30
21:30
Zwemmen 1.2
Spiegelbad
Tue, 24 December 2019
21:45
23:00
Waterpolo Guppies + H2 en H3
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Wed, 25 December 2019
Wed, 25 December 2019
18:00
19:00
Landtraining
Thu, 26 December 2019
Thu, 26 December 2019
18:00
19:00
Zwemmen 2
Spiegelbad
Thu, 26 December 2019
19:00
20:00
Zwemmen 1
spiegelbad
Thu, 26 December 2019
20:00
21:00
Waterpolo Dames
Thu, 26 December 2019
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
spiegelbad
Thu, 26 December 2019
22:00
23:00
Waterpolo 2 & 3
spiegelbad
Fri, 27 December 2019
Fri, 27 December 2019
19:30
20:30
Association Hour
Week 1
Mon, 30 December 2019
Mon, 30 December 2019
19:45
21:15
Rescue
Mon, 30 December 2019
21:00
22:30
Zwemmen 1/2
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Tue, 31 December 2019
Tue, 31 December 2019
18:00
19:30
Waterpolo Guppies
Spiegelbad
Tue, 31 December 2019
19:30
20:30
Zwemmen 1.1
Spiegelbad
Tue, 31 December 2019
20:30
21:30
Zwemmen 1.2
Spiegelbad
Tue, 31 December 2019
21:45
23:00
Waterpolo Heren
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Wed, 1 January 2020
Wed, 1 January 2020
18:00
19:00
Landtraining
Thu, 2 January 2020
Thu, 2 January 2020
18:00
19:00
Zwemmen 2
Spiegelbad
Thu, 2 January 2020
19:00
20:00
Zwemmen 1
spiegelbad
Thu, 2 January 2020
20:00
21:00
Waterpolo Dames
Thu, 2 January 2020
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
spiegelbad
Thu, 2 January 2020
22:00
23:00
Waterpolo 2 & 3
spiegelbad
Fri, 3 January 2020
Fri, 3 January 2020
19:30
20:30
Association Hour
Sat, 4 January 2020
Sat, 4 January 2020
11:00
naar Sun, 5 January 2020
12:00
Wave Winter Toernooi
Week 2
Mon, 6 January 2020
Mon, 6 January 2020
19:45
21:15
Rescue
Mon, 6 January 2020
21:00
22:30
Zwemmen 1/2
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Tue, 7 January 2020
Tue, 7 January 2020
18:00
19:30
Waterpolo Guppies
Spiegelbad
Tue, 7 January 2020
19:30
20:30
Zwemmen 1.1
Spiegelbad
Tue, 7 January 2020
20:30
21:30
Zwemmen 1.2
Spiegelbad
Tue, 7 January 2020
21:45
23:00
Waterpolo Heren
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Wed, 8 January 2020
Wed, 8 January 2020
18:00
19:00
Landtraining
Thu, 9 January 2020
Thu, 9 January 2020
18:00
19:00
Zwemmen 2
Spiegelbad
Thu, 9 January 2020
19:00
20:00
Zwemmen 1
spiegelbad
Thu, 9 January 2020
20:00
21:00
Waterpolo Dames
Thu, 9 January 2020
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
spiegelbad
Thu, 9 January 2020
22:00
23:00
Waterpolo 2 & 3
spiegelbad
Fri, 10 January 2020
Fri, 10 January 2020
19:30
20:30
Association Hour
Sat, 11 January 2020
Sat, 11 January 2020
15:00
15:45
Twenhaarsveld Da1-Piranha Da1
Dames 3e klasse A
De Koerbelt Arend Baanstraat 105 7461DT RIJSSEN
Sat, 11 January 2020
21:30
22:15
De Grunte H3-Piranha H2
Heren 4e klasse A
De Slag Sportboulevard 3 7772SL HARDENBERG
Week 3
Mon, 13 January 2020
Mon, 13 January 2020
19:45
21:15
Rescue
Mon, 13 January 2020
21:00
22:30
Zwemmen 1/2
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Tue, 14 January 2020
Tue, 14 January 2020
18:00
19:30
Waterpolo Heren 1
Spiegelbad
Tue, 14 January 2020
19:30
20:30
Zwemmen 1.1
Spiegelbad
Tue, 14 January 2020
20:30
21:30
Zwemmen 1.2
Spiegelbad
Tue, 14 January 2020
21:45
23:00
Waterpolo Guppies + H2 en H3
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Wed, 15 January 2020
Wed, 15 January 2020
18:00
19:00
Landtraining
Thu, 16 January 2020
Thu, 16 January 2020
18:00
19:00
Zwemmen 2
Spiegelbad
Thu, 16 January 2020
19:00
20:00
Zwemmen 1
spiegelbad
Thu, 16 January 2020
20:00
21:00
Waterpolo Dames
Thu, 16 January 2020
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
spiegelbad