Calendar

Klik op icon achter de agenda die wilt toevoegen om toe te voegen aan je eigen agenda.

Algemeen Add to google calendar
Landtraining Add to google calendar
Rescue Add to google calendar
Waterpolo Add to google calendar
Zwemmen Add to google calendar
Duiken Add to google calendar
 
WanneerPlaats
Week 3
Fri, 17 January 2020
Fri, 17 January 2020
19:30
20:30
Association Hour
Sun, 19 January 2020
Sun, 19 January 2020
16:15
17:00
Piranha Da1-ZPC De Hof Da3
Dames 3e klasse A
Het Slagman Park de Kotten 325 7522EN ENSCHEDE
Sun, 19 January 2020
17:00
17:45
Piranha H2-Losser H3
Heren 4e klasse A
Het Slagman Park de Kotten 325 7522EN ENSCHEDE
Sun, 19 January 2020
17:45
18:30
Piranha H1-WWV Winterswijk H1
Heren 1e klasse (oost) A
Het Slagman Park de Kotten 325 7522EN ENSCHEDE
Week 4
Mon, 20 January 2020
Mon, 20 January 2020
19:45
21:15
Rescue
Mon, 20 January 2020
21:00
22:30
Zwemmen 1/2
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Tue, 21 January 2020
Tue, 21 January 2020
18:00
19:30
Waterpolo Guppies
Spiegelbad
Tue, 21 January 2020
19:30
20:30
Zwemmen 1.1
Spiegelbad
Tue, 21 January 2020
20:30
21:30
Zwemmen 1.2
Spiegelbad
Tue, 21 January 2020
21:45
23:00
Waterpolo Heren
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Wed, 22 January 2020
Wed, 22 January 2020
18:00
19:00
Landtraining
Thu, 23 January 2020
Thu, 23 January 2020
18:00
19:00
Zwemmen 2
Spiegelbad
Thu, 23 January 2020
19:00
20:00
Zwemmen 1
spiegelbad
Thu, 23 January 2020
20:00
21:00
Waterpolo Dames
Thu, 23 January 2020
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
spiegelbad
Thu, 23 January 2020
22:00
23:00
Waterpolo 2 & 3
spiegelbad
Fri, 24 January 2020
Fri, 24 January 2020
19:30
20:30
Association Hour
Sat, 25 January 2020
Sat, 25 January 2020
18:45
19:30
Piranha H1-PFC Rheden H1
Heren 1e klasse (oost) A
Het Slagman Park de Kotten 325 7522EN ENSCHEDE
Sat, 25 January 2020
19:30
20:15
De Zandstuve Da1-Piranha Da1
Dames 3e klasse A
De Stamper Schout Doddestraat 11 7671GT VRIEZENVEEN
Week 5
Mon, 27 January 2020
Mon, 27 January 2020
19:45
21:15
Rescue
Mon, 27 January 2020
21:00
22:30
Zwemmen 1/2
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Tue, 28 January 2020
Tue, 28 January 2020
18:00
19:30
Waterpolo Guppies
Spiegelbad
Tue, 28 January 2020
19:30
20:30
Zwemmen 1.1
Spiegelbad
Tue, 28 January 2020
20:30
21:30
Zwemmen 1.2
Spiegelbad
Tue, 28 January 2020
21:45
23:00
Waterpolo Heren
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Wed, 29 January 2020
Wed, 29 January 2020
18:00
19:00
Landtraining
Thu, 30 January 2020
Thu, 30 January 2020
18:00
19:00
Zwemmen 2
Spiegelbad
Thu, 30 January 2020
19:00
20:00
Zwemmen 1
spiegelbad
Thu, 30 January 2020
20:00
21:00
Waterpolo Dames
Thu, 30 January 2020
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
spiegelbad
Thu, 30 January 2020
22:00
23:00
Waterpolo 2 & 3
spiegelbad
Fri, 31 January 2020
Fri, 31 January 2020
19:30
20:30
Association Hour
Sat, 1 February 2020
Sat, 1 February 2020
17:15
18:00
VKC'03 H3-Piranha H2
Heren 4e klasse A
De Vlaskoel Sportlaan 4 7651LD TUBBERGEN
Sat, 1 February 2020
17:55
18:40
Losser H1-Piranha H1
Heren 1e klasse (oost) A
Brilmansdennen Bookholtlaan 11 7581BB LOSSER