Calendar

Klik op icon achter de agenda die wilt toevoegen om toe te voegen aan je eigen agenda.

Algemeen Add to google calendar
Landtraining Add to google calendar
Rescue Add to google calendar
Waterpolo Add to google calendar
Zwemmen Add to google calendar
Duiken Add to google calendar
 
WanneerPlaats
Week 44
Fri, 1 November 2019
Fri, 1 November 2019
19:30
20:30
Association Hour
Week 45
Mon, 4 November 2019
Mon, 4 November 2019
19:30
21:00
Rescue
Mon, 4 November 2019
21:00
22:30
Zwemmen 1/2
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Tue, 5 November 2019
Tue, 5 November 2019
18:00
19:30
Waterpolo Guppies
Spiegelbad
Tue, 5 November 2019
19:30
20:30
Zwemmen 1.1
Spiegelbad
Tue, 5 November 2019
20:30
21:30
Zwemmen 1.2
Spiegelbad
Tue, 5 November 2019
21:45
23:00
Waterpolo Heren
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Wed, 6 November 2019
Wed, 6 November 2019
18:00
19:00
Landtraining
Thu, 7 November 2019
Thu, 7 November 2019
18:00
19:00
Zwemmen 2
Spiegelbad
Thu, 7 November 2019
19:00
20:00
Zwemmen 1
spiegelbad
Thu, 7 November 2019
20:00
21:00
Waterpolo Dames
Thu, 7 November 2019
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
spiegelbad
Thu, 7 November 2019
22:00
23:00
Waterpolo 2 & 3
spiegelbad
Fri, 8 November 2019
Fri, 8 November 2019
19:30
20:30
Association Hour
Week 46
Mon, 11 November 2019
Mon, 11 November 2019
19:30
21:00
Rescue
Mon, 11 November 2019
21:00
22:30
Zwemmen 1/2
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Tue, 12 November 2019
Tue, 12 November 2019
18:00
19:30
Waterpolo Heren 1
Spiegelbad
Tue, 12 November 2019
19:30
20:30
Zwemmen 1.1
Spiegelbad
Tue, 12 November 2019
20:30
21:30
Zwemmen 1.2
Spiegelbad
Tue, 12 November 2019
21:45
23:00
Waterpolo Guppies + H2 en H3
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Wed, 13 November 2019
Wed, 13 November 2019
18:00
19:00
Landtraining
Thu, 14 November 2019
Thu, 14 November 2019
18:00
19:00
Zwemmen 2
Spiegelbad
Thu, 14 November 2019
19:00
20:00
Zwemmen 1
spiegelbad
Thu, 14 November 2019
20:00
21:00
Waterpolo Dames
Thu, 14 November 2019
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
spiegelbad
Thu, 14 November 2019
22:00
23:00
Waterpolo 2 & 3
spiegelbad
Fri, 15 November 2019
Fri, 15 November 2019
19:30
20:30
Association Hour
Week 47
Mon, 18 November 2019
Mon, 18 November 2019
19:30
21:00
Rescue
Mon, 18 November 2019
21:00
22:30
Zwemmen 1/2
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Tue, 19 November 2019
Tue, 19 November 2019
18:00
19:30
Waterpolo Guppies
Spiegelbad
Tue, 19 November 2019
19:30
20:30
Zwemmen 1.1
Spiegelbad
Tue, 19 November 2019
20:30
21:30
Zwemmen 1.2
Spiegelbad
Tue, 19 November 2019
21:45
23:00
Waterpolo Heren
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Wed, 20 November 2019
Wed, 20 November 2019
18:00
19:00
Landtraining
Thu, 21 November 2019
Thu, 21 November 2019
18:00
19:00
Zwemmen 2
Spiegelbad
Thu, 21 November 2019
19:00
20:00
Zwemmen 1
spiegelbad
Thu, 21 November 2019
20:00
21:00
Waterpolo Dames
Thu, 21 November 2019
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
spiegelbad
Thu, 21 November 2019
22:00
23:00
Waterpolo 2 & 3
spiegelbad
Fri, 22 November 2019
Fri, 22 November 2019
19:30
20:30
Association Hour
Week 48
Mon, 25 November 2019
Mon, 25 November 2019
19:30
21:00
Rescue
Mon, 25 November 2019
21:00
22:30
Zwemmen 1/2
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Tue, 26 November 2019
Tue, 26 November 2019
18:00
19:30
Waterpolo Guppies
Spiegelbad
Tue, 26 November 2019
19:30
20:30
Zwemmen 1.1
Spiegelbad
Tue, 26 November 2019
20:30
21:30
Zwemmen 1.2
Spiegelbad
Tue, 26 November 2019
21:45
23:00
Waterpolo Heren
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Wed, 27 November 2019
Wed, 27 November 2019
18:00
19:00
Landtraining
Thu, 28 November 2019
Thu, 28 November 2019
18:00
19:00
Zwemmen 2
Spiegelbad
Thu, 28 November 2019
19:00
20:00
Zwemmen 1
spiegelbad
Thu, 28 November 2019
20:00
21:00
Waterpolo Dames
Thu, 28 November 2019
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
spiegelbad
Thu, 28 November 2019
22:00
23:00
Waterpolo 2 & 3
spiegelbad
Fri, 29 November 2019
Fri, 29 November 2019
19:30
20:30
Association Hour
Week 49
Mon, 2 December 2019
Mon, 2 December 2019
19:30
21:00
Rescue
Mon, 2 December 2019
21:00
22:30
Zwemmen 1/2
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Tue, 3 December 2019
Tue, 3 December 2019
18:00
19:30
Waterpolo Heren 1
Spiegelbad
Tue, 3 December 2019
19:30
20:30
Zwemmen 1.1
Spiegelbad
Tue, 3 December 2019
20:30
21:30
Zwemmen 1.2
Spiegelbad
Tue, 3 December 2019
21:45
23:00
Waterpolo Guppies + H2 en H3
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Wed, 4 December 2019
Wed, 4 December 2019
18:00
19:00
Landtraining
Thu, 5 December 2019
Thu, 5 December 2019
18:00
19:00
Zwemmen 2
Spiegelbad
Thu, 5 December 2019
19:00
20:00
Zwemmen 1
spiegelbad
Thu, 5 December 2019
20:00
21:00
Waterpolo Dames
Thu, 5 December 2019
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
spiegelbad
Thu, 5 December 2019
22:00
23:00
Waterpolo 2 & 3
spiegelbad
Fri, 6 December 2019
Fri, 6 December 2019
19:30
20:30
Association Hour
Sat, 7 December 2019
Sat, 7 December 2019
17:00
naar Sun, 8 December 2019
18:00
NSZK2 Het zinkstuk
Week 50
Mon, 9 December 2019
Mon, 9 December 2019
19:30
21:00
Rescue
Mon, 9 December 2019
21:00
22:30
Zwemmen 1/2
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Tue, 10 December 2019
Tue, 10 December 2019
18:00
19:30
Waterpolo Guppies
Spiegelbad
Tue, 10 December 2019
19:30
20:30
Zwemmen 1.1
Spiegelbad
Tue, 10 December 2019
20:30
21:30
Zwemmen 1.2
Spiegelbad
Tue, 10 December 2019
21:45
23:00
Waterpolo Heren
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Wed, 11 December 2019
Wed, 11 December 2019
18:00
19:00
Landtraining
Thu, 12 December 2019
Thu, 12 December 2019
18:00
19:00
Zwemmen 2
Spiegelbad
Thu, 12 December 2019
19:00
20:00
Zwemmen 1
spiegelbad
Thu, 12 December 2019
20:00
21:00
Waterpolo Dames
Thu, 12 December 2019
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
spiegelbad
Thu, 12 December 2019
22:00
23:00
Waterpolo 2 & 3
spiegelbad
Fri, 13 December 2019
Fri, 13 December 2019
19:30
20:30
Association Hour
Week 51
Mon, 16 December 2019
Mon, 16 December 2019
19:30
21:00
Kersttraining Rescue
Mon, 16 December 2019
21:00
22:30
Zwemmen 1/2
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Tue, 17 December 2019
Tue, 17 December 2019
18:00
19:30
Waterpolo Guppies
Spiegelbad
Tue, 17 December 2019
19:30
20:30
Zwemmen 1.1
Spiegelbad
Tue, 17 December 2019
20:30
21:30
Zwemmen 1.2
Spiegelbad
Tue, 17 December 2019
21:45
23:00
Waterpolo Heren
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Wed, 18 December 2019
Wed, 18 December 2019
18:00
19:00
Landtraining
Thu, 19 December 2019
Thu, 19 December 2019
18:00
19:00
Zwemmen 2
Spiegelbad
Thu, 19 December 2019
19:00
20:00
Zwemmen 1
spiegelbad
Thu, 19 December 2019
20:00
21:00
Waterpolo Dames
Thu, 19 December 2019
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
spiegelbad
Thu, 19 December 2019
22:00
23:00
Waterpolo 2 & 3
spiegelbad
Fri, 20 December 2019
Fri, 20 December 2019
19:30
20:30
Association Hour
Week 52
Mon, 23 December 2019
Mon, 23 December 2019
19:30
21:00
Rescue
Mon, 23 December 2019
21:00
22:30
Zwemmen 1/2
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Tue, 24 December 2019
Tue, 24 December 2019
18:00
19:30
Waterpolo Heren 1
Spiegelbad
Tue, 24 December 2019
19:30
20:30
Zwemmen 1.1
Spiegelbad
Tue, 24 December 2019
20:30
21:30
Zwemmen 1.2
Spiegelbad
Tue, 24 December 2019
21:45
23:00
Waterpolo Guppies + H2 en H3
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Wed, 25 December 2019
Wed, 25 December 2019
18:00
19:00
Landtraining
Thu, 26 December 2019
Thu, 26 December 2019
18:00
19:00
Zwemmen 2
Spiegelbad
Thu, 26 December 2019
19:00
20:00
Zwemmen 1
spiegelbad
Thu, 26 December 2019
20:00
21:00
Waterpolo Dames
Thu, 26 December 2019
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
spiegelbad
Thu, 26 December 2019
22:00
23:00
Waterpolo 2 & 3
spiegelbad
Fri, 27 December 2019
Fri, 27 December 2019
19:30
20:30
Association Hour
Week 1
Mon, 30 December 2019
Mon, 30 December 2019
19:30
21:00
Rescue
Mon, 30 December 2019
21:00
22:30
Zwemmen 1/2
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Tue, 31 December 2019
Tue, 31 December 2019
18:00
19:30
Waterpolo Guppies
Spiegelbad
Tue, 31 December 2019
19:30
20:30
Zwemmen 1.1
Spiegelbad
Tue, 31 December 2019
20:30
21:30
Zwemmen 1.2
Spiegelbad
Tue, 31 December 2019
21:45
23:00
Waterpolo Heren
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Wed, 1 January 2020
Wed, 1 January 2020
18:00
19:00
Landtraining
Thu, 2 January 2020
Thu, 2 January 2020
18:00
19:00
Zwemmen 2
Spiegelbad
Thu, 2 January 2020
19:00
20:00
Zwemmen 1
spiegelbad
Thu, 2 January 2020
20:00
21:00
Waterpolo Dames
Thu, 2 January 2020
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
spiegelbad
Thu, 2 January 2020
22:00
23:00
Waterpolo 2 & 3
spiegelbad
Fri, 3 January 2020
Fri, 3 January 2020
19:30
20:30
Association Hour
Sat, 4 January 2020
Sat, 4 January 2020
11:00
naar Sun, 5 January 2020
12:00
Wave Winter Toernooi
Week 2
Mon, 6 January 2020
Mon, 6 January 2020
19:30
21:00
Rescue
Mon, 6 January 2020
21:00
22:30
Zwemmen 1/2
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Tue, 7 January 2020
Tue, 7 January 2020
18:00
19:30
Waterpolo Guppies
Spiegelbad
Tue, 7 January 2020
19:30
20:30
Zwemmen 1.1
Spiegelbad
Tue, 7 January 2020
20:30
21:30
Zwemmen 1.2
Spiegelbad
Tue, 7 January 2020
21:45
23:00
Waterpolo Heren
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Wed, 8 January 2020
Wed, 8 January 2020
18:00
19:00
Landtraining
Thu, 9 January 2020
Thu, 9 January 2020
18:00
19:00
Zwemmen 2
Spiegelbad
Thu, 9 January 2020
19:00
20:00
Zwemmen 1
spiegelbad
Thu, 9 January 2020
20:00
21:00
Waterpolo Dames
Thu, 9 January 2020
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
spiegelbad
Thu, 9 January 2020
22:00
23:00
Waterpolo 2 & 3
spiegelbad
Fri, 10 January 2020
Fri, 10 January 2020
19:30
20:30
Association Hour
Week 3
Mon, 13 January 2020
Mon, 13 January 2020
19:30
21:00
Rescue
Mon, 13 January 2020
21:00
22:30
Zwemmen 1/2
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Tue, 14 January 2020
Tue, 14 January 2020
18:00
19:30
Waterpolo Heren 1
Spiegelbad
Tue, 14 January 2020
19:30
20:30
Zwemmen 1.1
Spiegelbad
Tue, 14 January 2020
20:30
21:30
Zwemmen 1.2
Spiegelbad
Tue, 14 January 2020
21:45
23:00
Waterpolo Guppies + H2 en H3
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Wed, 15 January 2020
Wed, 15 January 2020
18:00
19:00
Landtraining
Thu, 16 January 2020
Thu, 16 January 2020
18:00
19:00
Zwemmen 2
Spiegelbad
Thu, 16 January 2020
19:00
20:00
Zwemmen 1
spiegelbad
Thu, 16 January 2020
20:00
21:00
Waterpolo Dames
Thu, 16 January 2020
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
spiegelbad
Thu, 16 January 2020
22:00
23:00
Waterpolo 2 & 3
spiegelbad
Fri, 17 January 2020
Fri, 17 January 2020
19:30
20:30
Association Hour
Week 4
Mon, 20 January 2020
Mon, 20 January 2020
19:30
21:00
Rescue
Mon, 20 January 2020
21:00
22:30
Zwemmen 1/2
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Tue, 21 January 2020
Tue, 21 January 2020
18:00
19:30
Waterpolo Guppies
Spiegelbad
Tue, 21 January 2020
19:30
20:30
Zwemmen 1.1
Spiegelbad
Tue, 21 January 2020
20:30
21:30
Zwemmen 1.2
Spiegelbad
Tue, 21 January 2020
21:45
23:00
Waterpolo Heren
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Wed, 22 January 2020
Wed, 22 January 2020
18:00
19:00
Landtraining
Thu, 23 January 2020
Thu, 23 January 2020
18:00
19:00
Zwemmen 2
Spiegelbad
Thu, 23 January 2020
19:00
20:00
Zwemmen 1
spiegelbad
Thu, 23 January 2020
20:00
21:00
Waterpolo Dames
Thu, 23 January 2020
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
spiegelbad
Thu, 23 January 2020
22:00
23:00
Waterpolo 2 & 3
spiegelbad
Fri, 24 January 2020
Fri, 24 January 2020
19:30
20:30
Association Hour
Week 5
Mon, 27 January 2020
Mon, 27 January 2020
19:30
21:00
Rescue
Mon, 27 January 2020
21:00
22:30
Zwemmen 1/2
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Tue, 28 January 2020
Tue, 28 January 2020
18:00
19:30
Waterpolo Guppies
Spiegelbad
Tue, 28 January 2020
19:30
20:30
Zwemmen 1.1
Spiegelbad
Tue, 28 January 2020
20:30
21:30
Zwemmen 1.2
Spiegelbad
Tue, 28 January 2020
21:45
23:00
Waterpolo Heren
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Wed, 29 January 2020
Wed, 29 January 2020
18:00
19:00
Landtraining
Thu, 30 January 2020
Thu, 30 January 2020
18:00
19:00
Zwemmen 2
Spiegelbad
Thu, 30 January 2020
19:00
20:00
Zwemmen 1
spiegelbad
Thu, 30 January 2020
20:00
21:00
Waterpolo Dames
Thu, 30 January 2020
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
spiegelbad
Thu, 30 January 2020
22:00
23:00
Waterpolo 2 & 3
spiegelbad
Fri, 31 January 2020
Fri, 31 January 2020
19:30
20:30
Association Hour
Week 6
Mon, 3 February 2020
Mon, 3 February 2020
19:30
21:00
Rescue
Mon, 3 February 2020
21:00
22:30
Zwemmen 1/2
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Tue, 4 February 2020
Tue, 4 February 2020
18:00
19:30
Waterpolo Heren 1
Spiegelbad
Tue, 4 February 2020
19:30
20:30
Zwemmen 1.1
Spiegelbad
Tue, 4 February 2020
20:30
21:30
Zwemmen 1.2
Spiegelbad
Tue, 4 February 2020
21:45
23:00
Waterpolo Guppies + H2 en H3
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Wed, 5 February 2020
Wed, 5 February 2020
18:00
19:00
Landtraining
Thu, 6 February 2020
Thu, 6 February 2020
18:00
19:00
Zwemmen 2
Spiegelbad
Thu, 6 February 2020
19:00
20:00
Zwemmen 1
spiegelbad
Thu, 6 February 2020
20:00
21:00
Waterpolo Dames
Thu, 6 February 2020
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
spiegelbad
Thu, 6 February 2020
22:00
23:00
Waterpolo 2 & 3
spiegelbad
Fri, 7 February 2020
Fri, 7 February 2020
19:30
20:30
Association Hour
Week 7
Mon, 10 February 2020
Mon, 10 February 2020
19:30
21:00
Rescue
Mon, 10 February 2020
21:00
22:30
Zwemmen 1/2
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Tue, 11 February 2020
Tue, 11 February 2020
18:00
19:30
Waterpolo Guppies
Spiegelbad
Tue, 11 February 2020
19:30
20:30
Zwemmen 1.1
Spiegelbad
Tue, 11 February 2020
20:30
21:30
Zwemmen 1.2
Spiegelbad
Tue, 11 February 2020
21:45
23:00
Waterpolo Heren
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Wed, 12 February 2020
Wed, 12 February 2020
18:00
19:00
Landtraining
Thu, 13 February 2020
Thu, 13 February 2020
18:00
19:00
Zwemmen 2
Spiegelbad
Thu, 13 February 2020
19:00
20:00
Zwemmen 1
spiegelbad
Thu, 13 February 2020
20:00
21:00
Waterpolo Dames
Thu, 13 February 2020
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
spiegelbad
Thu, 13 February 2020
22:00
23:00
Waterpolo 2 & 3
spiegelbad
Fri, 14 February 2020
Fri, 14 February 2020
19:30
20:30
Association Hour
Week 8
Mon, 17 February 2020
Mon, 17 February 2020
19:30
21:00
Rescue
Mon, 17 February 2020
21:00
22:30
Zwemmen 1/2
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland