Calendar

Klik op icon achter de agenda die wilt toevoegen om toe te voegen aan je eigen agenda.

Algemeen Add to google calendar
Landtraining Add to google calendar
Rescue Add to google calendar
Waterpolo Add to google calendar
Zwemmen Add to google calendar
Duiken Add to google calendar
 
WanneerPlaats
Week 5
Fri, 1 February 2019
Fri, 1 February 2019
19:30
20:30
Verenigingsuur
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Sun, 3 February 2019
Sun, 3 February 2019
 all day
Bardienst
Week 6
Mon, 4 February 2019
Mon, 4 February 2019
19:30
21:00
Rescue
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Mon, 4 February 2019
21:00
22:30
Zwemmen 1/2
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Tue, 5 February 2019
Tue, 5 February 2019
18:00
19:30
Waterpolo Heren 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Tue, 5 February 2019
19:30
20:30
Zwemmen 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Tue, 5 February 2019
20:30
21:30
Zwemmen 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Tue, 5 February 2019
21:45
23:00
Waterpolo Dames + Heren 2/3
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Wed, 6 February 2019
Wed, 6 February 2019
18:00
19:00
Landtraining
Thu, 7 February 2019
Thu, 7 February 2019
18:00
19:00
Zwemmen 2
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Thu, 7 February 2019
19:00
20:00
Zwemmen 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Thu, 7 February 2019
20:00
21:00
Waterpolo Dames
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Thu, 7 February 2019
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Thu, 7 February 2019
22:00
23:00
Waterpolo Heren 2/3
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Fri, 8 February 2019
Fri, 8 February 2019
18:00
20:30
Pre-gala dinner
Sorrentino, Stadsgravenstraat 34-36a, 7511 ES Enschede, Nederland
Fri, 8 February 2019
19:30
20:30
Verenigingsuur
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Fri, 8 February 2019
21:00
01:00
Gala
Parklocatie de Jaargetijden, Parkweg 49, 7513 CN Enschede, Nederland
Sat, 9 February 2019
Sat, 9 February 2019
19:00
19:45
Piranha H2 tegen VKC'03 H3
Sat, 9 February 2019
19:45
20:45
Piranha H1 tegen Schuurman BZC H4
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Week 7
Mon, 11 February 2019
Mon, 11 February 2019
19:30
21:00
Rescue
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Mon, 11 February 2019
21:00
22:30
Zwemmen 1/2
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Tue, 12 February 2019
Tue, 12 February 2019
18:00
19:30
Waterpolo Dames
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Tue, 12 February 2019
19:30
20:30
Zwemmen 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Tue, 12 February 2019
21:45
23:00
Waterpolo Heren
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Wed, 13 February 2019
Wed, 13 February 2019
18:00
19:00
Landtraining
Thu, 14 February 2019
Thu, 14 February 2019
18:00
19:00
Zwemmen 2
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Thu, 14 February 2019
19:00
20:00
Zwemmen 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Thu, 14 February 2019
20:00
21:00
Waterpolo Dames
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Thu, 14 February 2019
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Thu, 14 February 2019
22:00
23:00
Waterpolo Heren 2/3
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Fri, 15 February 2019
Fri, 15 February 2019
19:30
20:30
Verenigingsuur
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Week 8
Mon, 18 February 2019
Mon, 18 February 2019
19:30
21:00
Rescue
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Mon, 18 February 2019
21:00
22:30
Zwemmen 1/2
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Tue, 19 February 2019
Tue, 19 February 2019
 all day
Bardienst
Tue, 19 February 2019
18:00
19:15
Waterpolo Dames
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Tue, 19 February 2019
19:30
20:30
Zwemmen 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Tue, 19 February 2019
20:30
21:30
Zwemmen 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Tue, 19 February 2019
21:00
22:15
Waterpolo Heren
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Wed, 20 February 2019
Wed, 20 February 2019
18:00
19:00
Landtraining
Thu, 21 February 2019
Thu, 21 February 2019
18:00
19:00
Zwemmen 2
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Thu, 21 February 2019
19:00
20:00
Zwemmen 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Thu, 21 February 2019
20:00
21:00
Waterpolo Dames
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Thu, 21 February 2019
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Thu, 21 February 2019
22:00
23:00
Waterpolo Heren 2/3
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Fri, 22 February 2019
Fri, 22 February 2019
naar Sun, 24 February 2019
 all day
NSK Rotterdam
Fri, 22 February 2019
19:30
20:30
Verenigingsuur
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Sat, 23 February 2019
Sat, 23 February 2019
 all day
NSK Rotterdam
Sat, 23 February 2019
21:15
22:00
Piranha Da1 tegen De Dinkel Da1
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Sun, 24 February 2019
Sun, 24 February 2019
17:15
18:00
Piranha H1 tegen NDD H2
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Week 9
Mon, 25 February 2019
Mon, 25 February 2019
19:30
21:00
Rescue
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Mon, 25 February 2019
21:00
22:30
Zwemmen 1/2
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Tue, 26 February 2019
Tue, 26 February 2019
 all day
Bardienst
Tue, 26 February 2019
18:00
19:30
Waterpolo Heren 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Tue, 26 February 2019
19:30
20:30
Zwemmen 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Tue, 26 February 2019
21:45
23:00
Waterpolo Dames + Heren 2/3
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Wed, 27 February 2019
Wed, 27 February 2019
18:00
19:00
Landtraining
Wed, 27 February 2019
20:00
00:00
Chickcie Cocktailavond
Thu, 28 February 2019
Thu, 28 February 2019
18:00
19:00
Zwemmen 2
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Thu, 28 February 2019
19:00
20:00
Zwemmen 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Thu, 28 February 2019
20:00
21:00
Waterpolo Dames
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Thu, 28 February 2019
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Thu, 28 February 2019
22:00
23:00
Waterpolo Heren 2/3
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Fri, 1 March 2019
Fri, 1 March 2019
19:30
20:30
Verenigingsuur
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Sun, 3 March 2019
Sun, 3 March 2019
 all day
Bardienst
Week 10
Mon, 4 March 2019
Mon, 4 March 2019
19:30
21:00
Rescue
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Mon, 4 March 2019
21:00
22:30
Zwemmen 1/2
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Tue, 5 March 2019
Tue, 5 March 2019
18:00
19:30
Waterpolo Dames
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Tue, 5 March 2019
19:30
20:30
Zwemmen 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Tue, 5 March 2019
20:30
21:30
Zwemmen 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Tue, 5 March 2019
21:45
23:00
Waterpolo Heren
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Wed, 6 March 2019
Wed, 6 March 2019
18:00
19:00
Landtraining
Wed, 6 March 2019
21:00
23:55
Zwemmers activiteit
Thu, 7 March 2019
Thu, 7 March 2019
18:00
19:00
Zwemmen 2
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Thu, 7 March 2019
19:00
20:00
Zwemmen 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Thu, 7 March 2019
20:00
21:00
Waterpolo Dames
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Thu, 7 March 2019
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Thu, 7 March 2019
22:00
23:00
Waterpolo Heren 2/3
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Fri, 8 March 2019
Fri, 8 March 2019
19:30
20:30
Verenigingsuur
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Week 11
Mon, 11 March 2019
Mon, 11 March 2019
19:30
21:00
Rescue
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Mon, 11 March 2019
21:00
22:30
Zwemmen 1/2
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Tue, 12 March 2019
Tue, 12 March 2019
18:00
19:15
Waterpolo Dames
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Tue, 12 March 2019
19:30
20:30
Zwemmen 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Tue, 12 March 2019
21:45
23:00
Waterpolo Heren
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Wed, 13 March 2019
Wed, 13 March 2019
18:00
19:00
Landtraining
Wed, 13 March 2019
20:00
23:00
HALV
Halfjaarlijkse Algemene Leden Vergadering
Spiegel 7
Thu, 14 March 2019
Thu, 14 March 2019
18:00
19:00
Zwemmen 2
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Thu, 14 March 2019
19:00
20:00
Zwemmen 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Thu, 14 March 2019
20:00
21:00
Waterpolo Dames
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Thu, 14 March 2019
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Thu, 14 March 2019
22:00
23:00
Waterpolo Heren 2/3
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Fri, 15 March 2019
Fri, 15 March 2019
19:30
20:30
Verenigingsuur
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Sun, 17 March 2019
Sun, 17 March 2019
16:15
17:00
Piranha DA1 tegen Losser Da2
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Sun, 17 March 2019
16:15
18:30
Super Sunday
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Netherlands
Sun, 17 March 2019
17:00
17:45
Piranha H2 tegen EZC H5
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Sun, 17 March 2019
17:45
18:30
Piranha H1 tegen Scholtenhagen H1
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Week 12
Mon, 18 March 2019
Mon, 18 March 2019
19:30
21:00
Rescue
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Mon, 18 March 2019
21:00
22:30
Zwemmen 1/2
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Tue, 19 March 2019
Tue, 19 March 2019
18:00
19:30
Waterpolo Heren 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Tue, 19 March 2019
19:30
20:30
Zwemmen 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Tue, 19 March 2019
20:30
21:30
Zwemmen 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Tue, 19 March 2019
21:45
23:00
Waterpolo Dames + Heren 2/3
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Wed, 20 March 2019
Wed, 20 March 2019
18:00
19:00
Landtraining
Wed, 20 March 2019
19:30
21:30
Poetsborrel
Thu, 21 March 2019
Thu, 21 March 2019
18:00
19:00
Zwemmen 2
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Thu, 21 March 2019
19:00
20:00
Zwemmen 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Thu, 21 March 2019
20:00
21:00
Waterpolo Dames
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Thu, 21 March 2019
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Thu, 21 March 2019
22:00
23:00
Waterpolo Heren 2/3
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Fri, 22 March 2019
Fri, 22 March 2019
 all day
Bardienst
Fri, 22 March 2019
19:30
20:30
Verenigingsuur
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Sat, 23 March 2019
Sat, 23 March 2019
20:30
21:15
Piranha H2 tegen Scholtenhagen H1
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Week 13
Mon, 25 March 2019
Mon, 25 March 2019
19:30
21:00
Rescue
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Mon, 25 March 2019
21:00
22:30
Zwemmen 1/2
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Tue, 26 March 2019
Tue, 26 March 2019
18:00
19:30
Waterpolo Dames
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Tue, 26 March 2019
19:30
20:30
Zwemmen 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Tue, 26 March 2019
21:45
23:00
Waterpolo Heren
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Wed, 27 March 2019
Wed, 27 March 2019
18:00
19:00
Landtraining
Wed, 27 March 2019
20:00
22:00
Bestuursinteresseborrel
Thu, 28 March 2019
Thu, 28 March 2019
18:00
19:00
Zwemmen 2
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Thu, 28 March 2019
19:00
20:00
Zwemmen 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Thu, 28 March 2019
20:00
21:00
Waterpolo Dames
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Thu, 28 March 2019
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Thu, 28 March 2019
22:00
23:00
Waterpolo Heren 2/3
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Fri, 29 March 2019
Fri, 29 March 2019
naar Sun, 31 March 2019
 all day
NSZK III Amsterdam
Fri, 29 March 2019
19:30
20:30
Verenigingsuur
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Sat, 30 March 2019
Sat, 30 March 2019
 all day
NSZK III Amsterdam
Sun, 31 March 2019
Sun, 31 March 2019
17:30
18:15
Piranha H1 tegen OZ&PC H3
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Week 14
Mon, 1 April 2019
Mon, 1 April 2019
19:30
21:00
Rescue
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Mon, 1 April 2019
21:00
22:30
Zwemmen 1/2
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Tue, 2 April 2019
Tue, 2 April 2019
18:00
19:15
Waterpolo Dames
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Tue, 2 April 2019
19:30
20:30
Zwemmen 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Tue, 2 April 2019
20:30
21:30
Zwemmen 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Tue, 2 April 2019
21:45
23:00
Waterpolo Heren
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Wed, 3 April 2019
Wed, 3 April 2019
18:00
19:00
Landtraining
Thu, 4 April 2019
Thu, 4 April 2019
18:00
19:00
Zwemmen 2
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Thu, 4 April 2019
19:00
20:00
Zwemmen 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Thu, 4 April 2019
20:00
21:00
Waterpolo Dames
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Thu, 4 April 2019
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Thu, 4 April 2019
22:00
23:00
Waterpolo Heren 2/3
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Fri, 5 April 2019
Fri, 5 April 2019
19:30
20:30
Verenigingsuur
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Sun, 7 April 2019
Sun, 7 April 2019
 all day
Bardienst
Week 15
Mon, 8 April 2019
Mon, 8 April 2019
19:30
21:00
Rescue
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Mon, 8 April 2019
21:00
22:30
Zwemmen 1/2
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Tue, 9 April 2019
Tue, 9 April 2019
18:00
19:30
Waterpolo Heren 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Tue, 9 April 2019
19:30
20:30
Zwemmen 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Tue, 9 April 2019
21:45
23:00
Waterpolo Dames + Heren 2/3
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Wed, 10 April 2019
Wed, 10 April 2019
18:00
19:00
Landtraining
Thu, 11 April 2019
Thu, 11 April 2019
18:00
19:00
Zwemmen 2
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Thu, 11 April 2019
19:00
20:00
Zwemmen 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Thu, 11 April 2019
20:00
21:00
Waterpolo Dames
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Thu, 11 April 2019
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Thu, 11 April 2019
22:00
23:00
Waterpolo Heren 2/3
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Fri, 12 April 2019
Fri, 12 April 2019
19:30
20:30
Verenigingsuur
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Sun, 14 April 2019
Sun, 14 April 2019
17:15
18:00
Piranha Da1 tegen Het Ravijn Da 4
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Sun, 14 April 2019
18:00
18:45
Piranha H2 tegen De Dinkel H2
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Sun, 14 April 2019
18:45
19:30
Piranha H1 tegen ZPC De Hof H2
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Week 16
Mon, 15 April 2019
Mon, 15 April 2019
19:30
21:00
Rescue
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Mon, 15 April 2019
21:00
22:30
Zwemmen 1/2
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Tue, 16 April 2019
Tue, 16 April 2019
 all day
Bardienst
Tue, 16 April 2019
18:00
19:30
Waterpolo Dames
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Tue, 16 April 2019
19:30
20:30
Zwemmen 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Tue, 16 April 2019
20:30
21:30
Zwemmen 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Tue, 16 April 2019
21:45
23:00
Waterpolo Heren
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Wed, 17 April 2019
Wed, 17 April 2019
18:00
19:00
Landtraining
Thu, 18 April 2019
Thu, 18 April 2019
18:00
19:00
Zwemmen 2
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Thu, 18 April 2019
19:00
20:00
Zwemmen 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Thu, 18 April 2019
20:00
21:00
Waterpolo Dames
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Thu, 18 April 2019
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Thu, 18 April 2019
22:00
23:00
Waterpolo Heren 2/3
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Week 17
Tue, 23 April 2019
Tue, 23 April 2019
18:00
19:00
Zwemmen 1
Wed, 24 April 2019
Wed, 24 April 2019
18:00
19:00
Landtraining
Thu, 25 April 2019
Thu, 25 April 2019
18:00
19:00
Zwemmen 2
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Thu, 25 April 2019
19:00
20:00
Zwemmen 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Thu, 25 April 2019
20:00
21:00
Waterpolo Dames
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Thu, 25 April 2019
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Thu, 25 April 2019
22:00
23:00
Waterpolo Heren 2/3
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Fri, 26 April 2019
Fri, 26 April 2019
19:30
20:30
Verenigingsuur
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Week 18
Mon, 29 April 2019
Mon, 29 April 2019
19:30
21:00
Zwemmen 1/2
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Mon, 29 April 2019
19:30
21:00
Rescue
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Tue, 30 April 2019
Tue, 30 April 2019
18:00
19:30
Waterpolo Heren 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Tue, 30 April 2019
19:30
20:30
Zwemmen 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Tue, 30 April 2019
20:30
21:30
Zwemmen 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Tue, 30 April 2019
21:45
23:00
Waterpolo Dames + Heren 2/3
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Wed, 1 May 2019
Wed, 1 May 2019
18:00
19:00
Landtraining
Wed, 1 May 2019
19:15
22:45
EVC Activiteit
Thu, 2 May 2019
Thu, 2 May 2019
18:00
19:00
Zwemmen 2
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Thu, 2 May 2019
19:00
20:00
Zwemmen 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Thu, 2 May 2019
20:00
21:00
Waterpolo Dames
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Thu, 2 May 2019
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Thu, 2 May 2019
22:00
23:00
Waterpolo Heren 2/3
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Fri, 3 May 2019
Fri, 3 May 2019
18:00
naar Sun, 5 May 2019
16:00
Nayade Toernooi
Studentensportcentrum Eindhoven, Onze Lieve Vrouwestraat 1, 5612 AW Eindhoven, Nederland
Fri, 3 May 2019
19:30
20:30
Verenigingsuur
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Week 19
Mon, 6 May 2019
Mon, 6 May 2019
18:00
19:30
Rescue
Buitenbad Universiteit Twente
Mon, 6 May 2019
20:30
22:00
Zwemmen 1/2
Buitenbad Universiteit Twente
Tue, 7 May 2019
Tue, 7 May 2019
18:00
19:15
Waterpolo Dames
Buitenbad Universiteit Twente
Tue, 7 May 2019
19:15
20:30
Waterpolo Heren
Buitenbad Universiteit Twente
Tue, 7 May 2019
20:30
21:30
Zwemmen 1/2
Buitenbad Universiteit Twente
Wed, 8 May 2019
Wed, 8 May 2019
18:00
19:00
Landtraining
Thu, 9 May 2019
Thu, 9 May 2019
18:00
21:00
Opening buba bbq
Thu, 9 May 2019
18:00
19:00
Zwemmen 1/2
Buitenbad Universiteit Twente