Calendar

Klik op icon achter de agenda die wilt toevoegen om toe te voegen aan je eigen agenda.

Algemeen Add to google calendar
Landtraining Add to google calendar
Rescue Add to google calendar
Waterpolo Add to google calendar
Zwemmen Add to google calendar
Duiken Add to google calendar
 
WanneerPlaats
Week 9
Fri, 1 March 2019
Fri, 1 March 2019
19:30
20:30
Verenigingsuur
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Sun, 3 March 2019
Sun, 3 March 2019
 all day
Bardienst
Week 10
Mon, 4 March 2019
Mon, 4 March 2019
19:30
21:00
Rescue
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Mon, 4 March 2019
21:00
22:30
Zwemmen 1/2
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Tue, 5 March 2019
Tue, 5 March 2019
18:00
19:30
Waterpolo Dames
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Tue, 5 March 2019
19:30
20:30
Zwemmen 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Tue, 5 March 2019
20:30
21:30
Zwemmen 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Tue, 5 March 2019
21:45
23:00
Waterpolo Heren
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Wed, 6 March 2019
Wed, 6 March 2019
18:00
19:00
Landtraining
Wed, 6 March 2019
21:00
23:55
Zwemmers activiteit
Thu, 7 March 2019
Thu, 7 March 2019
18:00
19:00
Zwemmen 2
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Thu, 7 March 2019
19:00
20:00
Zwemmen 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Thu, 7 March 2019
20:00
21:00
Waterpolo Dames
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Thu, 7 March 2019
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Thu, 7 March 2019
22:00
23:00
Waterpolo Heren 2/3
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Fri, 8 March 2019
Fri, 8 March 2019
19:30
20:30
Verenigingsuur
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Week 11
Mon, 11 March 2019
Mon, 11 March 2019
19:30
21:00
Rescue
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Mon, 11 March 2019
21:00
22:30
Zwemmen 1/2
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Tue, 12 March 2019
Tue, 12 March 2019
18:00
19:15
Waterpolo Dames
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Tue, 12 March 2019
19:30
20:30
Zwemmen 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Tue, 12 March 2019
21:45
23:00
Waterpolo Heren
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Wed, 13 March 2019
Wed, 13 March 2019
18:00
19:00
Landtraining
Wed, 13 March 2019
20:00
23:00
HALV
Halfjaarlijkse Algemene Leden Vergadering
Spiegel 7
Thu, 14 March 2019
Thu, 14 March 2019
18:00
19:00
Zwemmen 2
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Thu, 14 March 2019
19:00
20:00
Zwemmen 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Thu, 14 March 2019
20:00
21:00
Waterpolo Dames
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Thu, 14 March 2019
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Thu, 14 March 2019
22:00
23:00
Waterpolo Heren 2/3
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Fri, 15 March 2019
Fri, 15 March 2019
19:30
20:30
Verenigingsuur
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Sun, 17 March 2019
Sun, 17 March 2019
16:15
18:30
Super Sunday
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Netherlands
Sun, 17 March 2019
16:15
17:00
Piranha DA1 tegen Losser Da2
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Sun, 17 March 2019
17:00
17:45
Piranha H2 tegen EZC H5
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Sun, 17 March 2019
17:45
18:30
Piranha H1 tegen Scholtenhagen H1
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Week 12
Mon, 18 March 2019
Mon, 18 March 2019
19:30
21:00
Rescue
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Mon, 18 March 2019
21:00
22:30
Zwemmen 1/2
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Tue, 19 March 2019
Tue, 19 March 2019
18:00
19:30
Waterpolo Heren 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Tue, 19 March 2019
19:30
20:30
Zwemmen 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Tue, 19 March 2019
20:30
21:30
Zwemmen 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Tue, 19 March 2019
21:45
23:00
Waterpolo Dames + Heren 2/3
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Wed, 20 March 2019
Wed, 20 March 2019
18:00
19:00
Landtraining
Wed, 20 March 2019
19:30
21:30
Poetsborrel
Thu, 21 March 2019
Thu, 21 March 2019
18:00
19:00
Zwemmen 2
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Thu, 21 March 2019
19:00
20:00
Zwemmen 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Thu, 21 March 2019
20:00
21:00
Waterpolo Dames
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Thu, 21 March 2019
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Thu, 21 March 2019
22:00
23:00
Waterpolo Heren 2/3
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Fri, 22 March 2019
Fri, 22 March 2019
 all day
Bardienst
Fri, 22 March 2019
19:30
20:30
Verenigingsuur
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Sat, 23 March 2019
Sat, 23 March 2019
20:30
21:15
Piranha H2 tegen Scholtenhagen H1
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Week 13
Mon, 25 March 2019
Mon, 25 March 2019
19:30
21:00
Rescue
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland