Calendar

Klik op icon achter de agenda die wilt toevoegen om toe te voegen aan je eigen agenda.

Algemeen Add to google calendar
Landtraining Add to google calendar
Rescue Add to google calendar
Waterpolo Add to google calendar
Zwemmen Add to google calendar
Duiken Add to google calendar
 
WanneerPlaats
Week 35
Fri, 30 August 2019
Fri, 30 August 2019
naar Sun, 1 September 2019
 all day
TNC
Week 36
Mon, 2 September 2019
Mon, 2 September 2019
19:45
21:15
Rescue
Mon, 2 September 2019
20:30
22:00
Zwemmen 1/2
Buitenbad Universiteit Twente
Tue, 3 September 2019
Tue, 3 September 2019
19:15
20:30
Waterpolo Gents
Tue, 3 September 2019
20:30
21:30
Zwemmen 1/2
Buitenbad Universiteit Twente
Thu, 5 September 2019
Thu, 5 September 2019
18:00
19:00
Zwemmen 1/2
Buitenbad Universiteit Twente
Thu, 5 September 2019
19:00
20:15
Waterpolo Ladies
Buitenbad Universiteit Twented
Thu, 5 September 2019
20:15
21:30
Waterpolo Gents
Fri, 6 September 2019
Fri, 6 September 2019
18:00
19:00
Association Hour
Week 37
Mon, 9 September 2019
Mon, 9 September 2019
19:45
21:15
Rescue
Mon, 9 September 2019
20:30
22:00
Zwemmen 1/2
Buitenbad Universiteit Twente
Tue, 10 September 2019
Tue, 10 September 2019
19:15
20:30
Waterpolo Gents
Tue, 10 September 2019
20:30
21:30
Zwemmen 1/2
Buitenbad Universiteit Twente
Thu, 12 September 2019
Thu, 12 September 2019
18:00
22:00
Introtraining
Fri, 13 September 2019
Fri, 13 September 2019
17:00
naar Sun, 15 September 2019
22:00
Verenigingsweekend
Fri, 13 September 2019
18:00
19:00
Association Hour
Week 38
Mon, 16 September 2019
Mon, 16 September 2019
19:45
21:15
Rescue
Mon, 16 September 2019
21:00
22:30
Zwemmen 1/2
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Tue, 17 September 2019
Tue, 17 September 2019
18:00
19:30
Waterpolo Guppies
Spiegelbad
Tue, 17 September 2019
19:30
20:30
Zwemmen 1.1
Spiegelbad
Tue, 17 September 2019
20:30
21:30
Zwemmen 1.2
Spiegelbad
Tue, 17 September 2019
21:45
23:00
Waterpolo Heren
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Wed, 18 September 2019
Wed, 18 September 2019
18:00
23:00
Wakeboarden Rutbeek
Wed, 18 September 2019
18:00
19:00
Landtraining
Wed, 18 September 2019
20:00
22:00
Poolen
Thu, 19 September 2019
Thu, 19 September 2019
18:00
19:00
Zwemmen 2
Spiegelbad
Thu, 19 September 2019
19:00
20:00
Zwemmen 1
spiegelbad
Thu, 19 September 2019
20:00
21:00
Waterpolo Dames
Thu, 19 September 2019
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
spiegelbad
Thu, 19 September 2019
22:00
23:00
Waterpolo 2 & 3
spiegelbad
Fri, 20 September 2019
Fri, 20 September 2019
19:30
20:30
Association Hour
Week 39
Mon, 23 September 2019
Mon, 23 September 2019
19:45
21:15
Rescue
Mon, 23 September 2019
21:00
22:30
Zwemmen 1/2
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Tue, 24 September 2019
Tue, 24 September 2019
18:00
19:30
Waterpolo Guppies
Spiegelbad
Tue, 24 September 2019
19:30
20:30
Zwemmen 1.1
Spiegelbad
Tue, 24 September 2019
20:30
21:30
Zwemmen 1.2
Spiegelbad
Tue, 24 September 2019
21:45
23:00
Waterpolo Heren
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Wed, 25 September 2019
Wed, 25 September 2019
18:00
19:00
Landtraining
Thu, 26 September 2019
Thu, 26 September 2019
18:00
19:00
Zwemmen 2
Spiegelbad
Thu, 26 September 2019
19:00
20:00
Zwemmen 1
spiegelbad
Thu, 26 September 2019
20:00
21:00
Waterpolo Dames
Thu, 26 September 2019
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
spiegelbad
Thu, 26 September 2019
22:00
23:00
Waterpolo 2 & 3
spiegelbad
Fri, 27 September 2019
Fri, 27 September 2019
19:30
20:30
Association Hour
Week 40
Mon, 30 September 2019
Mon, 30 September 2019
19:45
21:15
Rescue
Mon, 30 September 2019
21:00
22:30
Zwemmen 1/2
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Tue, 1 October 2019
Tue, 1 October 2019
18:00
19:30
Waterpolo Heren 1
Spiegelbad
Tue, 1 October 2019
19:30
20:30
Zwemmen 1.1
Spiegelbad
Tue, 1 October 2019
20:30
21:30
Zwemmen 1.2
Spiegelbad
Tue, 1 October 2019
21:45
23:00
Waterpolo Guppies + H2 en H3
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Wed, 2 October 2019
Wed, 2 October 2019
18:00
19:00
Landtraining
Wed, 2 October 2019
19:30
23:30
AV Piranha
Thu, 3 October 2019
Thu, 3 October 2019
18:00
19:00
Zwemmen 2
Spiegelbad
Thu, 3 October 2019
19:00
20:00
Zwemmen 1
spiegelbad
Thu, 3 October 2019
20:00
21:00
Waterpolo Dames
Thu, 3 October 2019
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
spiegelbad
Thu, 3 October 2019
22:00
23:00
Waterpolo 2 & 3
spiegelbad
Fri, 4 October 2019
Fri, 4 October 2019
19:30
20:30
Association Hour
Fri, 4 October 2019
20:00
00:00
Cobo Piranha
Week 41
Mon, 7 October 2019
Mon, 7 October 2019
19:45
21:15
Rescue
Mon, 7 October 2019
21:00
22:30
Zwemmen 1/2
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Tue, 8 October 2019
Tue, 8 October 2019
18:00
19:30
Waterpolo Guppies
Spiegelbad
Tue, 8 October 2019
19:30
20:30
Zwemmen 1.1
Spiegelbad
Tue, 8 October 2019
20:30
21:30
Zwemmen 1.2
Spiegelbad
Tue, 8 October 2019
21:45
23:00
Waterpolo Heren
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Wed, 9 October 2019
Wed, 9 October 2019
18:00
19:00
Landtraining
Thu, 10 October 2019
Thu, 10 October 2019
18:00
19:00
Zwemmen 2
Spiegelbad
Thu, 10 October 2019
19:00
20:00
Zwemmen 1
spiegelbad
Thu, 10 October 2019
20:00
21:00
Waterpolo Dames
Thu, 10 October 2019
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
spiegelbad
Thu, 10 October 2019
22:00
23:00
Waterpolo 2 & 3
spiegelbad
Fri, 11 October 2019
Fri, 11 October 2019
17:30
naar Sun, 13 October 2019
16:00
NSZK1 wageningen
Het eerste NSZK van dit jaar! We gaan met een leuke afvaardiging richting Wageningen. Met als fabuleus thema Wingardium Leviawesome
Fri, 11 October 2019
19:30
20:30
Association Hour
Week 42
Mon, 14 October 2019
Mon, 14 October 2019
19:45
21:15
Rescue
Mon, 14 October 2019
21:00
22:30
Zwemmen 1/2
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Tue, 15 October 2019
Tue, 15 October 2019
18:00
19:30
Waterpolo Guppies
Spiegelbad
Tue, 15 October 2019
19:30
20:30
Zwemmen 1.1
Spiegelbad
Tue, 15 October 2019
20:30
21:30
Zwemmen 1.2
Spiegelbad
Tue, 15 October 2019
21:45
23:00
Waterpolo Heren
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Wed, 16 October 2019
Wed, 16 October 2019
18:00
19:00
Landtraining
Wed, 16 October 2019
18:00
22:30
Nieuwe leden activiteit
Thu, 17 October 2019
Thu, 17 October 2019
18:00
19:00
Zwemmen 2
Spiegelbad
Thu, 17 October 2019
19:00
20:00
Zwemmen 1
spiegelbad
Thu, 17 October 2019
20:00
21:00
Waterpolo Dames
Thu, 17 October 2019
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
spiegelbad
Thu, 17 October 2019
22:00
23:00
Waterpolo 2 & 3
spiegelbad
Fri, 18 October 2019
Fri, 18 October 2019
19:30
20:30
Association Hour
Week 43
Mon, 21 October 2019
Mon, 21 October 2019
19:45
21:15
Rescue
Mon, 21 October 2019
21:00
22:30
Zwemmen 1/2
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Tue, 22 October 2019
Tue, 22 October 2019
18:00
19:30
Waterpolo Heren 1
Spiegelbad
Tue, 22 October 2019
19:30
20:30
Zwemmen 1.1
Spiegelbad
Tue, 22 October 2019
20:30
21:30
Zwemmen 1.2
Spiegelbad
Tue, 22 October 2019
21:45
23:00
Waterpolo Guppies + H2 en H3
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Wed, 23 October 2019
Wed, 23 October 2019
18:00
19:00
Landtraining
Thu, 24 October 2019
Thu, 24 October 2019
18:00
19:00
Zwemmen 2
Spiegelbad
Thu, 24 October 2019
19:00
20:00
Zwemmen 1
spiegelbad
Thu, 24 October 2019
20:00
21:00
Waterpolo Dames
Thu, 24 October 2019
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
spiegelbad
Thu, 24 October 2019
22:00
23:00
Waterpolo 2 & 3
spiegelbad
Fri, 25 October 2019
Fri, 25 October 2019
19:30
20:30
Association Hour
Week 44
Mon, 28 October 2019
Mon, 28 October 2019
19:45
21:15
Rescue
Mon, 28 October 2019
21:00
22:30
Zwemmen 1/2
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Tue, 29 October 2019
Tue, 29 October 2019
18:00
19:30
Waterpolo Guppies
Spiegelbad
Tue, 29 October 2019
19:30
20:30
Zwemmen 1.1
Spiegelbad
Tue, 29 October 2019
20:30
21:30
Zwemmen 1.2
Spiegelbad
Tue, 29 October 2019
21:45
23:00
Waterpolo Heren
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Wed, 30 October 2019
Wed, 30 October 2019
18:00
19:00
Landtraining
Thu, 31 October 2019
Thu, 31 October 2019
18:00
19:00
Zwemmen 2
Spiegelbad
Thu, 31 October 2019
19:00
20:00
Zwemmen 1
spiegelbad
Thu, 31 October 2019
20:00
21:00
Waterpolo Dames
Thu, 31 October 2019
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
spiegelbad
Thu, 31 October 2019
22:00
23:00
Waterpolo 2 & 3
spiegelbad