Calendar

Klik op icon achter de agenda die wilt toevoegen om toe te voegen aan je eigen agenda.

Algemeen Add to google calendar
Landtraining Add to google calendar
Rescue Add to google calendar
Waterpolo Add to google calendar
Zwemmen Add to google calendar
Duiken Add to google calendar
 
WanneerPlaats
Week 5
Sat, 1 February 2020
Sat, 1 February 2020
17:15
18:00
VKC'03 H3-Piranha H2
Heren 4e klasse A
De Vlaskoel Sportlaan 4 7651LD TUBBERGEN
Sat, 1 February 2020
17:55
18:40
Losser H1-Piranha H1
Heren 1e klasse (oost) A
Brilmansdennen Bookholtlaan 11 7581BB LOSSER
Sun, 2 February 2020
Sun, 2 February 2020
16:30
17:15
Piranha Da1-De Dinkel Da1
Dames 3e klasse A
Het Slagman Park de Kotten 325 7522EN ENSCHEDE
Week 6
Mon, 3 February 2020
Mon, 3 February 2020
19:45
21:15
Rescue
Mon, 3 February 2020
21:00
22:30
Zwemmen 1/2
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Tue, 4 February 2020
Tue, 4 February 2020
18:00
19:30
Waterpolo Heren 1
Spiegelbad
Tue, 4 February 2020
19:30
20:30
Zwemmen 1.1
Spiegelbad
Tue, 4 February 2020
20:30
21:30
Zwemmen 1.2
Spiegelbad
Tue, 4 February 2020
21:45
23:00
Waterpolo Guppies + H2 en H3
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Wed, 5 February 2020
Wed, 5 February 2020
18:00
19:00
Landtraining
Thu, 6 February 2020
Thu, 6 February 2020
18:00
19:00
Zwemmen 2
Spiegelbad
Thu, 6 February 2020
19:00
20:00
Zwemmen 1
spiegelbad
Thu, 6 February 2020
20:00
21:00
Waterpolo Dames
Thu, 6 February 2020
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
spiegelbad
Thu, 6 February 2020
22:00
23:00
Waterpolo 2 & 3
spiegelbad
Fri, 7 February 2020
Fri, 7 February 2020
19:30
20:30
Association Hour
Sat, 8 February 2020
Sat, 8 February 2020
19:45
20:30
Piranha H2-De Dinkel H2
Heren 4e klasse A
Het Slagman Park de Kotten 325 7522EN ENSCHEDE
Sat, 8 February 2020
20:30
21:15
Piranha H1-ZEW H1
Heren 1e klasse (oost) A
Het Slagman Park de Kotten 325 7522EN ENSCHEDE
Week 7
Mon, 10 February 2020
Mon, 10 February 2020
19:45
21:15
Rescue
Mon, 10 February 2020
21:00
22:30
Zwemmen 1/2
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Tue, 11 February 2020
Tue, 11 February 2020
18:00
19:30
Waterpolo Guppies
Spiegelbad
Tue, 11 February 2020
19:30
20:30
Zwemmen 1.1
Spiegelbad
Tue, 11 February 2020
20:30
21:30
Zwemmen 1.2
Spiegelbad
Tue, 11 February 2020
21:45
23:00
Waterpolo Heren
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Wed, 12 February 2020
Wed, 12 February 2020
18:00
19:00
Landtraining
Thu, 13 February 2020
Thu, 13 February 2020
18:00
19:00
Zwemmen 2
Spiegelbad
Thu, 13 February 2020
19:00
20:00
Zwemmen 1
spiegelbad
Thu, 13 February 2020
20:00
21:00
Waterpolo Dames
Thu, 13 February 2020
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
spiegelbad
Thu, 13 February 2020
22:00
23:00
Waterpolo 2 & 3
spiegelbad
Fri, 14 February 2020
Fri, 14 February 2020
19:30
20:30
Association Hour
Sat, 15 February 2020
Sat, 15 February 2020
19:45
20:30
Scholtenhagen H2-Piranha H2
Heren 4e klasse A
De Wilder Scholtenhagenweg 34 7481VP HAAKSBERGEN
Week 8
Mon, 17 February 2020
Mon, 17 February 2020
19:45
21:15
Rescue
Mon, 17 February 2020
21:00
22:30
Zwemmen 1/2
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Tue, 18 February 2020
Tue, 18 February 2020
18:00
19:30
Waterpolo Guppies
Spiegelbad
Tue, 18 February 2020
19:30
20:30
Zwemmen 1.1
Spiegelbad
Tue, 18 February 2020
20:30
21:30
Zwemmen 1.2
Spiegelbad
Tue, 18 February 2020
21:45
23:00
Waterpolo Heren
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Wed, 19 February 2020
Wed, 19 February 2020
18:00
19:00
Landtraining
Thu, 20 February 2020
Thu, 20 February 2020
18:00
19:00
Zwemmen 2
Spiegelbad
Thu, 20 February 2020
19:00
20:00
Zwemmen 1
spiegelbad
Thu, 20 February 2020
20:00
21:00
Waterpolo Dames
Thu, 20 February 2020
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
spiegelbad
Thu, 20 February 2020
22:00
23:00
Waterpolo 2 & 3
spiegelbad
Fri, 21 February 2020
Fri, 21 February 2020
19:30
20:30
Association Hour
Week 9
Mon, 24 February 2020
Mon, 24 February 2020
19:45
21:15
Rescue
Mon, 24 February 2020
21:00
22:30
Zwemmen 1/2
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Tue, 25 February 2020
Tue, 25 February 2020
18:00
19:30
Waterpolo Heren 1
Spiegelbad
Tue, 25 February 2020
19:30
20:30
Zwemmen 1.1
Spiegelbad
Tue, 25 February 2020
20:30
21:30
Zwemmen 1.2
Spiegelbad
Tue, 25 February 2020
21:45
23:00
Waterpolo Guppies + H2 en H3
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Wed, 26 February 2020
Wed, 26 February 2020
18:00
19:00
Landtraining
Thu, 27 February 2020
Thu, 27 February 2020
18:00
19:00
Zwemmen 2
Spiegelbad
Thu, 27 February 2020
19:00
20:00
Zwemmen 1
spiegelbad
Thu, 27 February 2020
20:00
21:00
Waterpolo Dames
Thu, 27 February 2020
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
spiegelbad
Thu, 27 February 2020
22:00
23:00
Waterpolo 2 & 3
spiegelbad
Fri, 28 February 2020
Fri, 28 February 2020
17:00
naar Sat, 29 February 2020
18:00
ONSK Delft
Fri, 28 February 2020
19:30
20:30
Association Hour
Sat, 29 February 2020
Sat, 29 February 2020
19:10
19:55
WS Twente Da2-Piranha Da1
Dames 3e klasse A
t Wooldrik 't Wooldrik 3 7621AH BORNE
Sat, 29 February 2020
19:45
20:30
De Houtrib H1-Piranha H1
Heren 1e klasse (oost) A
De Koploper Badweg 21 8223PA LELYSTAD
Week 10
Mon, 2 March 2020
Mon, 2 March 2020
19:45
21:15
Rescue
Mon, 2 March 2020
21:00
22:30
Zwemmen 1/2
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Tue, 3 March 2020
Tue, 3 March 2020
18:00
19:30
Waterpolo Guppies
Spiegelbad
Tue, 3 March 2020
19:30
20:30
Zwemmen 1.1
Spiegelbad
Tue, 3 March 2020
20:30
21:30
Zwemmen 1.2
Spiegelbad
Tue, 3 March 2020
21:45
23:00
Waterpolo Heren
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Wed, 4 March 2020
Wed, 4 March 2020
18:00
19:00
Landtraining
Thu, 5 March 2020
Thu, 5 March 2020
18:00
19:00
Zwemmen 2
Spiegelbad
Thu, 5 March 2020
19:00
20:00
Zwemmen 1
spiegelbad
Thu, 5 March 2020
20:00
21:00
Waterpolo Dames
Thu, 5 March 2020
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
spiegelbad
Thu, 5 March 2020
22:00
23:00
Waterpolo 2 & 3
spiegelbad
Fri, 6 March 2020
Fri, 6 March 2020
19:30
20:30
Association Hour
Sun, 8 March 2020
Sun, 8 March 2020
14:00
14:45
Piranha Da1-EZC Da4
Dames 3e klasse A
Het Slagman Park de Kotten 325 7522EN ENSCHEDE
Sun, 8 March 2020
14:45
15:30
Piranha H2-Het Ravijn H4
Heren 4e klasse A
Het Slagman Park de Kotten 325 7522EN ENSCHEDE
Sun, 8 March 2020
15:30
16:15
Piranha H1-De Spreng H1
Heren 1e klasse (oost) A
Het Slagman Park de Kotten 325 7522EN ENSCHEDE
Week 11
Mon, 9 March 2020
Mon, 9 March 2020
19:45
21:15
Rescue
Mon, 9 March 2020
21:00
22:30
Zwemmen 1/2
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Tue, 10 March 2020
Tue, 10 March 2020
18:00
19:30
Waterpolo Guppies
Spiegelbad
Tue, 10 March 2020
19:30
20:30
Zwemmen 1.1
Spiegelbad
Tue, 10 March 2020
20:30
21:30
Zwemmen 1.2
Spiegelbad
Tue, 10 March 2020
21:45
23:00
Waterpolo Heren
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Wed, 11 March 2020
Wed, 11 March 2020
18:00
19:00
Landtraining
Thu, 12 March 2020
Thu, 12 March 2020
18:00
19:00
Zwemmen 2
Spiegelbad
Thu, 12 March 2020
19:00
20:00
Zwemmen 1
spiegelbad
Thu, 12 March 2020
20:00
21:00
Waterpolo Dames
Thu, 12 March 2020
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
spiegelbad
Thu, 12 March 2020
22:00
23:00
Waterpolo 2 & 3
spiegelbad
Fri, 13 March 2020
Fri, 13 March 2020
19:30
20:30
Association Hour
Sat, 14 March 2020
Sat, 14 March 2020
19:00
19:45
Proteus H1-Piranha H1
Heren 1e klasse (oost) A
De Schaeck Veenhuisweg 53 7391TR TWELLO
Sat, 14 March 2020
19:15
20:00
De Veene Da1-Piranha Da1
Dames 3e klasse A
Het Sportpark Sluiskade Noordzijde 126 7603XZ ALMELO
Week 12
Mon, 16 March 2020
Mon, 16 March 2020
19:45
21:15
Rescue
Mon, 16 March 2020
21:00
22:30
Zwemmen 1/2
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Tue, 17 March 2020
Tue, 17 March 2020
18:00
19:30
Waterpolo Heren 1
Spiegelbad
Tue, 17 March 2020
19:30
20:30
Zwemmen 1.1
Spiegelbad
Tue, 17 March 2020
20:30
21:30
Zwemmen 1.2
Spiegelbad
Tue, 17 March 2020
21:45
23:00
Waterpolo Guppies + H2 en H3
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Wed, 18 March 2020
Wed, 18 March 2020
18:00
19:00
Landtraining
Thu, 19 March 2020
Thu, 19 March 2020
18:00
19:00
Zwemmen 2
Spiegelbad
Thu, 19 March 2020
19:00
20:00
Zwemmen 1
spiegelbad
Thu, 19 March 2020
20:00
21:00
Waterpolo Dames
Thu, 19 March 2020
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
spiegelbad
Thu, 19 March 2020
22:00
23:00
Waterpolo 2 & 3
spiegelbad
Fri, 20 March 2020
Fri, 20 March 2020
19:30
20:30
Association Hour
Sat, 21 March 2020
Sat, 21 March 2020
20:00
20:45
Piranha H2-EZC H5
Heren 4e klasse A
Het Slagman Park de Kotten 325 7522EN ENSCHEDE
Sat, 21 March 2020
20:45
21:30
Piranha H1-De Woelwaters H1
Heren 1e klasse (oost) A
Het Slagman Park de Kotten 325 7522EN ENSCHEDE
Week 13
Mon, 23 March 2020
Mon, 23 March 2020
19:45
21:15
Rescue
Mon, 23 March 2020
21:00
22:30
Zwemmen 1/2
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Tue, 24 March 2020
Tue, 24 March 2020
18:00
19:30
Waterpolo Guppies
Spiegelbad
Tue, 24 March 2020
19:30
20:30
Zwemmen 1.1
Spiegelbad
Tue, 24 March 2020
20:30
21:30
Zwemmen 1.2
Spiegelbad
Tue, 24 March 2020
21:45
23:00
Waterpolo Heren
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Wed, 25 March 2020
Wed, 25 March 2020
18:00
19:00
Landtraining
Thu, 26 March 2020
Thu, 26 March 2020
18:00
19:00
Zwemmen 2
Spiegelbad
Thu, 26 March 2020
19:00
20:00
Zwemmen 1
spiegelbad
Thu, 26 March 2020
20:00
21:00
Waterpolo Dames
Thu, 26 March 2020
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
spiegelbad
Thu, 26 March 2020
22:00
23:00
Waterpolo 2 & 3
spiegelbad
Fri, 27 March 2020
Fri, 27 March 2020
19:30
20:30
Association Hour
Sat, 28 March 2020
Sat, 28 March 2020
17:10
17:55
Losser Da2-Piranha Da1
Dames 3e klasse A
Brilmansdennen Bookholtlaan 11 7581BB LOSSER
Sat, 28 March 2020
18:15
19:00
Triton Putten H1-Piranha H1
Heren 1e klasse (oost) A
Bosbad Putten Zuiderveldweg 6 3881LJ PUTTEN
Week 14
Mon, 30 March 2020
Mon, 30 March 2020
19:45
21:15
Rescue
Mon, 30 March 2020
21:00
22:30
Zwemmen 1/2
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Tue, 31 March 2020
Tue, 31 March 2020
18:00
19:30
Waterpolo Guppies
Spiegelbad
Tue, 31 March 2020
19:30
20:30
Zwemmen 1.1
Spiegelbad
Tue, 31 March 2020
20:30
21:30
Zwemmen 1.2
Spiegelbad
Tue, 31 March 2020
21:45
23:00
Waterpolo Heren
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Wed, 1 April 2020
Wed, 1 April 2020
18:00
19:00
Landtraining
Thu, 2 April 2020
Thu, 2 April 2020
18:00
19:00
Zwemmen 2
Spiegelbad
Thu, 2 April 2020
19:00
20:00
Zwemmen 1
spiegelbad
Thu, 2 April 2020
20:00
21:00
Waterpolo Dames
Thu, 2 April 2020
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
spiegelbad
Thu, 2 April 2020
22:00
23:00
Waterpolo 2 & 3
spiegelbad
Fri, 3 April 2020
Fri, 3 April 2020
19:30
20:30
Association Hour
Sat, 4 April 2020
Sat, 4 April 2020
16:30
17:15
VZ&PC H3-Piranha H2
Heren 4e klasse A
De Stamper Schout Doddestraat 11 7671GT VRIEZENVEEN
Sat, 4 April 2020
18:00
18:45
De Woelwaters H1-Piranha H1
Heren 1e klasse (oost) A
Sportcentrum De Sijpel Parkweg 4 3842AD HARDERWIJK
Week 15
Mon, 6 April 2020
Mon, 6 April 2020
19:45
21:15
Rescue
Mon, 6 April 2020
21:00
22:30
Zwemmen 1/2
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Tue, 7 April 2020
Tue, 7 April 2020
18:00
19:30
Waterpolo Heren 1
Spiegelbad
Tue, 7 April 2020
19:30
20:30
Zwemmen 1.1
Spiegelbad
Tue, 7 April 2020
20:30
21:30
Zwemmen 1.2
Spiegelbad
Tue, 7 April 2020
21:45
23:00
Waterpolo Guppies + H2 en H3
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Wed, 8 April 2020
Wed, 8 April 2020
18:00
19:00
Landtraining
Thu, 9 April 2020
Thu, 9 April 2020
18:00
19:00
Zwemmen 2
Spiegelbad
Thu, 9 April 2020
19:00
20:00
Zwemmen 1
spiegelbad
Thu, 9 April 2020
20:00
21:00
Waterpolo Dames
Thu, 9 April 2020
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
spiegelbad
Thu, 9 April 2020
22:00
23:00
Waterpolo 2 & 3
spiegelbad
Fri, 10 April 2020
Fri, 10 April 2020
19:30
20:30
Association Hour
Week 16
Mon, 13 April 2020
Mon, 13 April 2020
19:45
21:15
Rescue
Mon, 13 April 2020
21:00
22:30
Zwemmen 1/2
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Tue, 14 April 2020
Tue, 14 April 2020
18:00
19:30
Waterpolo Guppies
Spiegelbad
Tue, 14 April 2020
19:30
20:30
Zwemmen 1.1
Spiegelbad
Tue, 14 April 2020
20:30
21:30
Zwemmen 1.2
Spiegelbad
Tue, 14 April 2020
21:45
23:00
Waterpolo Heren
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Wed, 15 April 2020
Wed, 15 April 2020
18:00
19:00
Landtraining
Thu, 16 April 2020
Thu, 16 April 2020
18:00
19:00
Zwemmen 2
Spiegelbad
Thu, 16 April 2020
19:00
20:00
Zwemmen 1
spiegelbad
Thu, 16 April 2020
20:00
21:00
Waterpolo Dames
Thu, 16 April 2020
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
spiegelbad
Thu, 16 April 2020
22:00
23:00
Waterpolo 2 & 3
spiegelbad
Fri, 17 April 2020
Fri, 17 April 2020
19:30
20:30
Association Hour
Sat, 18 April 2020
Sat, 18 April 2020
17:00
17:45
Piranha Da1-VKC'03 Da2
Dames 3e klasse A
Het Slagman Park de Kotten 325 7522EN ENSCHEDE
Sat, 18 April 2020
17:45
18:30
Piranha H2-De Grunte H3
Heren 4e klasse A
Het Slagman Park de Kotten 325 7522EN ENSCHEDE
Sat, 18 April 2020
18:30
19:15
Piranha H1-De Grunte H1
Heren 1e klasse (oost) A
Het Slagman Park de Kotten 325 7522EN ENSCHEDE
Week 17
Mon, 20 April 2020
Mon, 20 April 2020
19:45
21:15
Rescue
Mon, 20 April 2020
21:00
22:30
Zwemmen 1/2
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Tue, 21 April 2020
Tue, 21 April 2020
18:00
19:30
Waterpolo Guppies
Spiegelbad
Tue, 21 April 2020
19:30
20:30
Zwemmen 1.1
Spiegelbad
Tue, 21 April 2020
20:30
21:30
Zwemmen 1.2
Spiegelbad
Tue, 21 April 2020
21:45
23:00
Waterpolo Heren
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Wed, 22 April 2020
Wed, 22 April 2020
18:00
19:00
Landtraining
Thu, 23 April 2020
Thu, 23 April 2020
18:00
19:00
Zwemmen 2
Spiegelbad
Thu, 23 April 2020
19:00
20:00
Zwemmen 1
spiegelbad
Thu, 23 April 2020
20:00
21:00
Waterpolo Dames
Thu, 23 April 2020
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
spiegelbad
Thu, 23 April 2020
22:00
23:00
Waterpolo 2 & 3
spiegelbad
Fri, 24 April 2020
Fri, 24 April 2020
19:30
20:30
Association Hour
Sat, 25 April 2020
Sat, 25 April 2020
17:00
naar Sun, 26 April 2020
18:00
NSZK3 Leiden
Week 18
Mon, 27 April 2020
Mon, 27 April 2020
19:45
21:15
Rescue
Mon, 27 April 2020
21:00
22:30
Zwemmen 1/2
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Tue, 28 April 2020
Tue, 28 April 2020
18:00
19:30
Waterpolo Heren 1
Spiegelbad
Tue, 28 April 2020
19:30
20:30
Zwemmen 1.1
Spiegelbad
Tue, 28 April 2020
20:30
21:30
Zwemmen 1.2
Spiegelbad
Tue, 28 April 2020
21:45
23:00
Waterpolo Guppies + H2 en H3
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Wed, 29 April 2020
Wed, 29 April 2020
18:00
19:00
Landtraining
Thu, 30 April 2020
Thu, 30 April 2020
18:00
19:00
Zwemmen 2
Spiegelbad
Thu, 30 April 2020
19:00
20:00
Zwemmen 1
spiegelbad
Thu, 30 April 2020
20:00
21:00
Waterpolo Dames
Thu, 30 April 2020
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
spiegelbad
Thu, 30 April 2020
22:00
23:00
Waterpolo 2 & 3
spiegelbad
Fri, 1 May 2020
Fri, 1 May 2020
19:30
20:30
Association Hour
Week 19
Mon, 4 May 2020
Mon, 4 May 2020
19:45
21:15
Rescue
Mon, 4 May 2020
21:00
22:30
Zwemmen 1/2
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Tue, 5 May 2020
Tue, 5 May 2020
18:00
19:30
Waterpolo Guppies
Spiegelbad
Tue, 5 May 2020
19:30
20:30
Zwemmen 1.1
Spiegelbad
Tue, 5 May 2020
20:30
21:30
Zwemmen 1.2
Spiegelbad
Tue, 5 May 2020
21:45
23:00
Waterpolo Heren
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Wed, 6 May 2020
Wed, 6 May 2020
18:00
19:00
Landtraining