Calendar

Klik op icon achter de agenda die wilt toevoegen om toe te voegen aan je eigen agenda.

Algemeen Add to google calendar
Landtraining Add to google calendar
Rescue Add to google calendar
Waterpolo Add to google calendar
Zwemmen Add to google calendar
Duiken Add to google calendar
 
WanneerPlaats
Week 39
Fri, 1 October 2021
Fri, 1 October 2021
19:30
20:30
Association Hour
Week 40
Mon, 4 October 2021
Mon, 4 October 2021
19:45
21:15
Rescue
Mon, 4 October 2021
21:00
22:30
Zwemmen 1,2 & 3
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Tue, 5 October 2021
Tue, 5 October 2021
18:00
19:30
Waterpolo Heren 1
Spiegelbad
Tue, 5 October 2021
19:30
20:30
Zwemmen 1
Spiegelbad
Tue, 5 October 2021
20:30
21:30
Zwemmen 2
Spiegelbad
Tue, 5 October 2021
21:45
23:00
Waterpolo Guppies + H2 en H3
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Wed, 6 October 2021
Wed, 6 October 2021
18:00
19:00
Landtraining
Thu, 7 October 2021
Thu, 7 October 2021
07:15
08:15
Ochtendtraining
Thu, 7 October 2021
18:00
19:00
Zwemmen 3
Spiegelbad
Thu, 7 October 2021
19:00
20:00
Zwemmen 1 & 2
spiegelbad
Thu, 7 October 2021
20:00
21:00
Waterpolo Dames
Thu, 7 October 2021
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
spiegelbad
Thu, 7 October 2021
22:00
23:00
Waterpolo 2 & 3
spiegelbad
Fri, 8 October 2021
Fri, 8 October 2021
19:30
20:30
Association Hour
Week 41
Mon, 11 October 2021
Mon, 11 October 2021
19:45
21:15
Rescue
Mon, 11 October 2021
21:00
22:30
Zwemmen 1,2 & 3
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Tue, 12 October 2021
Tue, 12 October 2021
18:00
19:30
Waterpolo Guppies
Spiegelbad
Tue, 12 October 2021
19:30
20:30
Zwemmen 1
Spiegelbad
Tue, 12 October 2021
20:30
21:30
Zwemmen 2
Spiegelbad
Tue, 12 October 2021
21:45
23:00
Waterpolo Heren
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Wed, 13 October 2021
Wed, 13 October 2021
18:00
19:00
Landtraining
Thu, 14 October 2021
Thu, 14 October 2021
07:15
08:15
Ochtendtraining
Thu, 14 October 2021
18:00
19:00
Zwemmen 3
Spiegelbad
Thu, 14 October 2021
19:00
20:00
Zwemmen 1 & 2
spiegelbad
Thu, 14 October 2021
20:00
21:00
Waterpolo Dames
Thu, 14 October 2021
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
spiegelbad
Thu, 14 October 2021
22:00
23:00
Waterpolo 2 & 3
spiegelbad
Fri, 15 October 2021
Fri, 15 October 2021
19:30
20:30
Association Hour
Week 42
Mon, 18 October 2021
Mon, 18 October 2021
19:45
21:15
Rescue
Mon, 18 October 2021
21:00
22:30
Zwemmen 1,2 & 3
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Tue, 19 October 2021
Tue, 19 October 2021
18:00
19:30
Waterpolo Guppies
Spiegelbad
Tue, 19 October 2021
19:30
20:30
Zwemmen 1
Spiegelbad
Tue, 19 October 2021
20:30
21:30
Zwemmen 2
Spiegelbad
Tue, 19 October 2021
21:45
23:00
Waterpolo Heren
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Wed, 20 October 2021
Wed, 20 October 2021
18:00
19:00
Landtraining
Thu, 21 October 2021
Thu, 21 October 2021
07:15
08:15
Ochtendtraining
Thu, 21 October 2021
18:00
19:00
Zwemmen 3
Spiegelbad
Thu, 21 October 2021
19:00
20:00
Zwemmen 1 & 2
spiegelbad
Thu, 21 October 2021
20:00
21:00
Waterpolo Dames
Thu, 21 October 2021
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
spiegelbad
Thu, 21 October 2021
22:00
23:00
Waterpolo 2 & 3
spiegelbad
Fri, 22 October 2021
Fri, 22 October 2021
19:30
20:30
Association Hour
Week 43
Mon, 25 October 2021
Mon, 25 October 2021
19:45
21:15
Rescue
Mon, 25 October 2021
21:00
22:30
Zwemmen 1,2 & 3
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Tue, 26 October 2021
Tue, 26 October 2021
18:00
19:30
Waterpolo Heren 1
Spiegelbad
Tue, 26 October 2021
19:30
20:30
Zwemmen 1
Spiegelbad
Tue, 26 October 2021
20:30
21:30
Zwemmen 2
Spiegelbad
Tue, 26 October 2021
21:45
23:00
Waterpolo Guppies + H2 en H3
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Wed, 27 October 2021
Wed, 27 October 2021
18:00
19:00
Landtraining
Thu, 28 October 2021
Thu, 28 October 2021
07:15
08:15
Ochtendtraining
Thu, 28 October 2021
18:00
19:00
Zwemmen 3
Spiegelbad
Thu, 28 October 2021
19:00
20:00
Zwemmen 1 & 2
spiegelbad
Thu, 28 October 2021
20:00
21:00
Waterpolo Dames
Thu, 28 October 2021
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
spiegelbad
Thu, 28 October 2021
22:00
23:00
Waterpolo 2 & 3
spiegelbad
Fri, 29 October 2021
Fri, 29 October 2021
19:30
20:30
Association Hour
Week 44
Mon, 1 November 2021
Mon, 1 November 2021
19:45
21:15
Rescue
Mon, 1 November 2021
21:00
22:30
Zwemmen 1,2 & 3
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Tue, 2 November 2021
Tue, 2 November 2021
18:00
19:30
Waterpolo Guppies
Spiegelbad
Tue, 2 November 2021
19:30
20:30
Zwemmen 1
Spiegelbad
Tue, 2 November 2021
20:30
21:30
Zwemmen 2
Spiegelbad
Tue, 2 November 2021
21:45
23:00
Waterpolo Heren
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Wed, 3 November 2021
Wed, 3 November 2021
18:00
19:00
Landtraining
Thu, 4 November 2021
Thu, 4 November 2021
07:15
08:15
Ochtendtraining
Thu, 4 November 2021
18:00
19:00
Zwemmen 3
Spiegelbad
Thu, 4 November 2021
19:00
20:00
Zwemmen 1 & 2
spiegelbad
Thu, 4 November 2021
20:00
21:00
Waterpolo Dames
Thu, 4 November 2021
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
spiegelbad
Thu, 4 November 2021
22:00
23:00
Waterpolo 2 & 3
spiegelbad
Fri, 5 November 2021
Fri, 5 November 2021
19:30
20:30
Association Hour
Week 45
Mon, 8 November 2021
Mon, 8 November 2021
19:45
21:15
Rescue
Mon, 8 November 2021
21:00
22:30
Zwemmen 1,2 & 3
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Tue, 9 November 2021
Tue, 9 November 2021
18:00
19:30
Waterpolo Guppies
Spiegelbad
Tue, 9 November 2021
19:30
20:30
Zwemmen 1
Spiegelbad
Tue, 9 November 2021
20:30
21:30
Zwemmen 2
Spiegelbad
Tue, 9 November 2021
21:45
23:00
Waterpolo Heren
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Wed, 10 November 2021
Wed, 10 November 2021
18:00
19:00
Landtraining
Thu, 11 November 2021
Thu, 11 November 2021
07:15
08:15
Ochtendtraining
Thu, 11 November 2021
18:00
19:00
Zwemmen 3
Spiegelbad
Thu, 11 November 2021
19:00
20:00
Zwemmen 1 & 2
spiegelbad
Thu, 11 November 2021
20:00
21:00
Waterpolo Dames
Thu, 11 November 2021
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
spiegelbad
Thu, 11 November 2021
22:00
23:00
Waterpolo 2 & 3
spiegelbad
Fri, 12 November 2021
Fri, 12 November 2021
19:30
20:30
Association Hour
Week 46
Mon, 15 November 2021
Mon, 15 November 2021
19:45
21:15
Rescue
Mon, 15 November 2021
21:00
22:30
Zwemmen 1,2 & 3
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Tue, 16 November 2021
Tue, 16 November 2021
18:00
19:30
Waterpolo Heren 1
Spiegelbad
Tue, 16 November 2021
19:30
20:30
Zwemmen 1
Spiegelbad
Tue, 16 November 2021
20:30
21:30
Zwemmen 2
Spiegelbad
Tue, 16 November 2021
21:45
23:00
Waterpolo Guppies + H2 en H3
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Wed, 17 November 2021
Wed, 17 November 2021
18:00
19:00
Landtraining
Thu, 18 November 2021
Thu, 18 November 2021
07:15
08:15
Ochtendtraining
Thu, 18 November 2021
18:00
19:00
Zwemmen 3
Spiegelbad
Thu, 18 November 2021
19:00
20:00
Zwemmen 1 & 2
spiegelbad
Thu, 18 November 2021
20:00
21:00
Waterpolo Dames
Thu, 18 November 2021
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
spiegelbad
Thu, 18 November 2021
22:00
23:00
Waterpolo 2 & 3
spiegelbad
Fri, 19 November 2021
Fri, 19 November 2021
19:30
20:30
Association Hour
Week 47
Mon, 22 November 2021
Mon, 22 November 2021
19:45
21:15
Rescue
Mon, 22 November 2021
21:00
22:30
Zwemmen 1,2 & 3
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Tue, 23 November 2021
Tue, 23 November 2021
18:00
19:30
Waterpolo Guppies
Spiegelbad
Tue, 23 November 2021
19:30
20:30
Zwemmen 1
Spiegelbad
Tue, 23 November 2021
20:30
21:30
Zwemmen 2
Spiegelbad
Tue, 23 November 2021
21:45
23:00
Waterpolo Heren
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Wed, 24 November 2021
Wed, 24 November 2021
18:00
19:00
Landtraining
Thu, 25 November 2021
Thu, 25 November 2021
07:15
08:15
Ochtendtraining
Thu, 25 November 2021
18:00
19:00
Zwemmen 3
Spiegelbad
Thu, 25 November 2021
19:00
20:00
Zwemmen 1 & 2
spiegelbad
Thu, 25 November 2021
20:00
21:00
Waterpolo Dames
Thu, 25 November 2021
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
spiegelbad
Thu, 25 November 2021
22:00
23:00
Waterpolo 2 & 3
spiegelbad
Fri, 26 November 2021
Fri, 26 November 2021
19:30
20:30
Association Hour
Week 48
Mon, 29 November 2021
Mon, 29 November 2021
19:45
21:15
Rescue
Mon, 29 November 2021
21:00
22:30
Zwemmen 1,2 & 3
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Tue, 30 November 2021
Tue, 30 November 2021
18:00
19:30
Waterpolo Guppies
Spiegelbad
Tue, 30 November 2021
19:30
20:30
Zwemmen 1
Spiegelbad
Tue, 30 November 2021
20:30
21:30
Zwemmen 2
Spiegelbad
Tue, 30 November 2021
21:45
23:00
Waterpolo Heren
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Wed, 1 December 2021
Wed, 1 December 2021
18:00
19:00
Landtraining
Thu, 2 December 2021
Thu, 2 December 2021
07:15
08:15
Ochtendtraining
Thu, 2 December 2021
18:00
19:00
Zwemmen 3
Spiegelbad
Thu, 2 December 2021
19:00
20:00
Zwemmen 1 & 2
spiegelbad
Thu, 2 December 2021
20:00
21:00
Waterpolo Dames
Thu, 2 December 2021
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
spiegelbad
Thu, 2 December 2021
22:00
23:00
Waterpolo 2 & 3
spiegelbad
Fri, 3 December 2021
Fri, 3 December 2021
19:30
20:30
Association Hour
Week 49
Mon, 6 December 2021
Mon, 6 December 2021
19:45
21:15
Rescue
Mon, 6 December 2021
21:00
22:30
Zwemmen 1,2 & 3
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Tue, 7 December 2021
Tue, 7 December 2021
18:00
19:30
Waterpolo Heren 1
Spiegelbad
Tue, 7 December 2021
19:30
20:30
Zwemmen 1
Spiegelbad
Tue, 7 December 2021
20:30
21:30
Zwemmen 2
Spiegelbad
Tue, 7 December 2021
21:45
23:00
Waterpolo Guppies + H2 en H3
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Wed, 8 December 2021
Wed, 8 December 2021
18:00
19:00
Landtraining
Thu, 9 December 2021
Thu, 9 December 2021
07:15
08:15
Ochtendtraining
Thu, 9 December 2021
18:00
19:00
Zwemmen 3
Spiegelbad
Thu, 9 December 2021
19:00
20:00
Zwemmen 1 & 2
spiegelbad
Thu, 9 December 2021
20:00
21:00
Waterpolo Dames
Thu, 9 December 2021
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
spiegelbad
Thu, 9 December 2021
22:00
23:00
Waterpolo 2 & 3
spiegelbad
Fri, 10 December 2021
Fri, 10 December 2021
19:30
20:30
Association Hour
Week 50
Mon, 13 December 2021
Mon, 13 December 2021
19:45
21:15
Rescue
Mon, 13 December 2021
21:00
22:30
Zwemmen 1,2 & 3
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Tue, 14 December 2021
Tue, 14 December 2021
18:00
19:30
Waterpolo Guppies
Spiegelbad
Tue, 14 December 2021
19:30
20:30
Zwemmen 1
Spiegelbad
Tue, 14 December 2021
20:30
21:30
Zwemmen 2
Spiegelbad
Tue, 14 December 2021
21:45
23:00
Waterpolo Heren
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Wed, 15 December 2021
Wed, 15 December 2021
18:00
19:00
Landtraining
Thu, 16 December 2021
Thu, 16 December 2021
07:15
08:15
Ochtendtraining
Thu, 16 December 2021
18:00
19:00
Zwemmen 3
Spiegelbad
Thu, 16 December 2021
19:00
20:00
Zwemmen 1 & 2
spiegelbad
Thu, 16 December 2021
20:00
21:00
Waterpolo Dames
Thu, 16 December 2021
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
spiegelbad
Thu, 16 December 2021
22:00
23:00
Waterpolo 2 & 3
spiegelbad
Fri, 17 December 2021
Fri, 17 December 2021
19:30
20:30
Association Hour
Week 51
Mon, 20 December 2021
Mon, 20 December 2021
19:45
21:15
Rescue
Mon, 20 December 2021
21:00
22:30
Zwemmen 1,2 & 3
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Tue, 21 December 2021
Tue, 21 December 2021
18:00
19:30
Waterpolo Guppies
Spiegelbad
Tue, 21 December 2021
19:30
20:30
Zwemmen 1
Spiegelbad
Tue, 21 December 2021
20:30
21:30
Zwemmen 2
Spiegelbad
Tue, 21 December 2021
21:45
23:00
Waterpolo Heren
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Wed, 22 December 2021
Wed, 22 December 2021
18:00
19:00
Landtraining
Thu, 23 December 2021
Thu, 23 December 2021
07:15
08:15
Ochtendtraining
Thu, 23 December 2021
18:00
19:00
Zwemmen 3
Spiegelbad
Thu, 23 December 2021
19:00
20:00
Zwemmen 1 & 2
spiegelbad
Thu, 23 December 2021
20:00
21:00
Waterpolo Dames
Thu, 23 December 2021
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
spiegelbad
Thu, 23 December 2021
22:00
23:00
Waterpolo 2 & 3
spiegelbad
Fri, 24 December 2021
Fri, 24 December 2021
19:30
20:30
Association Hour
Week 52
Mon, 27 December 2021
Mon, 27 December 2021
19:45
21:15
Rescue
Mon, 27 December 2021
21:00
22:30
Zwemmen 1,2 & 3
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Tue, 28 December 2021
Tue, 28 December 2021
18:00
19:30
Waterpolo Heren 1
Spiegelbad
Tue, 28 December 2021
19:30
20:30
Zwemmen 1
Spiegelbad
Tue, 28 December 2021
20:30
21:30
Zwemmen 2
Spiegelbad
Tue, 28 December 2021
21:45
23:00
Waterpolo Guppies + H2 en H3
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Wed, 29 December 2021
Wed, 29 December 2021
18:00
19:00
Landtraining
Thu, 30 December 2021
Thu, 30 December 2021
07:15
08:15
Ochtendtraining
Thu, 30 December 2021
18:00
19:00
Zwemmen 3
Spiegelbad
Thu, 30 December 2021
19:00
20:00
Zwemmen 1 & 2
spiegelbad
Thu, 30 December 2021
20:00
21:00
Waterpolo Dames
Thu, 30 December 2021
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
spiegelbad
Thu, 30 December 2021
22:00
23:00
Waterpolo 2 & 3
spiegelbad
Fri, 31 December 2021
Fri, 31 December 2021
19:30
20:30
Association Hour
Week 1
Mon, 3 January 2022
Mon, 3 January 2022
19:45
21:15
Rescue
Mon, 3 January 2022
21:00
22:30
Zwemmen 1,2 & 3
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Tue, 4 January 2022
Tue, 4 January 2022
18:00
19:30
Waterpolo Guppies
Spiegelbad
Tue, 4 January 2022
19:30
20:30
Zwemmen 1
Spiegelbad
Tue, 4 January 2022
20:30
21:30
Zwemmen 2
Spiegelbad
Tue, 4 January 2022
21:45
23:00
Waterpolo Heren
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Wed, 5 January 2022
Wed, 5 January 2022
18:00
19:00
Landtraining
Thu, 6 January 2022
Thu, 6 January 2022
07:15
08:15
Ochtendtraining
Thu, 6 January 2022
18:00
19:00
Zwemmen 3
Spiegelbad
Thu, 6 January 2022
19:00
20:00
Zwemmen 1 & 2
spiegelbad
Thu, 6 January 2022
20:00
21:00
Waterpolo Dames
Thu, 6 January 2022
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
spiegelbad
Thu, 6 January 2022
22:00
23:00
Waterpolo 2 & 3
spiegelbad
Fri, 7 January 2022
Fri, 7 January 2022
19:30
20:30
Association Hour
Week 2
Mon, 10 January 2022
Mon, 10 January 2022
19:45
21:15
Rescue
Mon, 10 January 2022
21:00
22:30
Zwemmen 1,2 & 3
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Tue, 11 January 2022
Tue, 11 January 2022
18:00
19:30
Waterpolo Guppies
Spiegelbad