Calendar

Klik op icon achter de agenda die wilt toevoegen om toe te voegen aan je eigen agenda.

Algemeen Add to google calendar
Landtraining Add to google calendar
Rescue Add to google calendar
Waterpolo Add to google calendar
Zwemmen Add to google calendar
Duiken Add to google calendar
 
WanneerPlaats
Week 5
Sun, 2 February 2020
Sun, 2 February 2020
16:30
17:15
Piranha Da1-De Dinkel Da1
Dames 3e klasse A
Het Slagman Park de Kotten 325 7522EN ENSCHEDE
Week 6
Mon, 3 February 2020
Mon, 3 February 2020
19:45
21:15
Rescue
Mon, 3 February 2020
21:00
22:30
Zwemmen 1/2
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Tue, 4 February 2020
Tue, 4 February 2020
18:00
19:30
Waterpolo Heren 1
Spiegelbad
Tue, 4 February 2020
19:30
20:30
Zwemmen 1.1
Spiegelbad
Tue, 4 February 2020
20:30
21:30
Zwemmen 1.2
Spiegelbad
Tue, 4 February 2020
21:45
23:00
Waterpolo Guppies + H2 en H3
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Wed, 5 February 2020
Wed, 5 February 2020
18:00
19:00
Landtraining
Thu, 6 February 2020
Thu, 6 February 2020
18:00
19:00
Zwemmen 2
Spiegelbad
Thu, 6 February 2020
19:00
20:00
Zwemmen 1
spiegelbad
Thu, 6 February 2020
20:00
21:00
Waterpolo Dames
Thu, 6 February 2020
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
spiegelbad
Thu, 6 February 2020
22:00
23:00
Waterpolo 2 & 3
spiegelbad
Fri, 7 February 2020
Fri, 7 February 2020
19:30
20:30
Association Hour
Sat, 8 February 2020
Sat, 8 February 2020
19:45
20:30
Piranha H2-De Dinkel H2
Heren 4e klasse A
Het Slagman Park de Kotten 325 7522EN ENSCHEDE
Sat, 8 February 2020
20:30
21:15
Piranha H1-ZEW H1
Heren 1e klasse (oost) A
Het Slagman Park de Kotten 325 7522EN ENSCHEDE
Week 7
Mon, 10 February 2020
Mon, 10 February 2020
19:45
21:15
Rescue
Mon, 10 February 2020
21:00
22:30
Zwemmen 1/2
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Tue, 11 February 2020
Tue, 11 February 2020
18:00
19:30
Waterpolo Guppies
Spiegelbad
Tue, 11 February 2020
19:30
20:30
Zwemmen 1.1
Spiegelbad
Tue, 11 February 2020
20:30
21:30
Zwemmen 1.2
Spiegelbad
Tue, 11 February 2020
21:45
23:00
Waterpolo Heren
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Wed, 12 February 2020
Wed, 12 February 2020
18:00
19:00
Landtraining
Thu, 13 February 2020
Thu, 13 February 2020
18:00
19:00
Zwemmen 2
Spiegelbad
Thu, 13 February 2020
19:00
20:00
Zwemmen 1
spiegelbad
Thu, 13 February 2020
20:00
21:00
Waterpolo Dames
Thu, 13 February 2020
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
spiegelbad
Thu, 13 February 2020
22:00
23:00
Waterpolo 2 & 3
spiegelbad
Fri, 14 February 2020
Fri, 14 February 2020
19:30
20:30
Association Hour
Sat, 15 February 2020
Sat, 15 February 2020
19:45
20:30
Scholtenhagen H2-Piranha H2
Heren 4e klasse A
De Wilder Scholtenhagenweg 34 7481VP HAAKSBERGEN
Week 8
Mon, 17 February 2020
Mon, 17 February 2020
19:45
21:15
Rescue
Mon, 17 February 2020
21:00
22:30
Zwemmen 1/2
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland