Calendar

Klik op icon achter de agenda die wilt toevoegen om toe te voegen aan je eigen agenda.

Algemeen Add to google calendar
Landtraining Add to google calendar
Rescue Add to google calendar
Waterpolo Add to google calendar
Zwemmen Add to google calendar
Duiken Add to google calendar
 
WanneerPlaats
Week 18
Thu, 30 April 2020
Thu, 30 April 2020
07:15
08:15
Ochtendtraining
Thu, 30 April 2020
18:00
19:00
Zwemmen 3
Spiegelbad
Thu, 30 April 2020
19:00
20:00
Zwemmen 1 & 2
spiegelbad
Thu, 30 April 2020
20:00
21:00
Waterpolo Dames
Thu, 30 April 2020
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
spiegelbad
Thu, 30 April 2020
22:00
23:00
Waterpolo 2 & 3
spiegelbad
Fri, 1 May 2020
Fri, 1 May 2020
19:30
20:30
Association Hour
Week 19
Mon, 4 May 2020
Mon, 4 May 2020
19:45
21:15
Rescue
Mon, 4 May 2020
21:00
22:30
Zwemmen 1,2 & 3
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Tue, 5 May 2020
Tue, 5 May 2020
18:00
19:30
Waterpolo Guppies
Spiegelbad
Tue, 5 May 2020
19:30
20:30
Zwemmen 1
Spiegelbad
Tue, 5 May 2020
20:30
21:30
Zwemmen 2
Spiegelbad
Tue, 5 May 2020
21:45
23:00
Waterpolo Heren
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Wed, 6 May 2020
Wed, 6 May 2020
18:00
19:00
Landtraining
Thu, 7 May 2020
Thu, 7 May 2020
07:15
08:15
Ochtendtraining
Thu, 7 May 2020
18:00
19:00
Zwemmen 3
Spiegelbad
Thu, 7 May 2020
19:00
20:00
Zwemmen 1 & 2
spiegelbad
Thu, 7 May 2020
20:00
21:00
Waterpolo Dames
Thu, 7 May 2020
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
spiegelbad
Thu, 7 May 2020
22:00
23:00
Waterpolo 2 & 3
spiegelbad
Fri, 8 May 2020
Fri, 8 May 2020
19:30
20:30
Association Hour
Week 20
Mon, 11 May 2020
Mon, 11 May 2020
19:45
21:15
Rescue
Mon, 11 May 2020
21:00
22:30
Zwemmen 1,2 & 3
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Tue, 12 May 2020
Tue, 12 May 2020
18:00
19:30
Waterpolo Guppies
Spiegelbad
Tue, 12 May 2020
19:30
20:30
Zwemmen 1
Spiegelbad
Tue, 12 May 2020
20:30
21:30
Zwemmen 2
Spiegelbad
Tue, 12 May 2020
21:45
23:00
Waterpolo Heren
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Wed, 13 May 2020
Wed, 13 May 2020
18:00
19:00
Landtraining
Thu, 14 May 2020
Thu, 14 May 2020
07:15
08:15
Ochtendtraining
Thu, 14 May 2020
18:00
19:00
Zwemmen 3
Spiegelbad
Thu, 14 May 2020
19:00
20:00
Zwemmen 1 & 2
spiegelbad
Thu, 14 May 2020
20:00
21:00
Waterpolo Dames
Thu, 14 May 2020
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
spiegelbad
Thu, 14 May 2020
22:00
23:00
Waterpolo 2 & 3
spiegelbad
Fri, 15 May 2020
Fri, 15 May 2020
19:30
20:30
Association Hour
Week 21
Mon, 18 May 2020
Mon, 18 May 2020
19:45
21:15
Rescue
Mon, 18 May 2020
21:00
22:30
Zwemmen 1,2 & 3
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Tue, 19 May 2020
Tue, 19 May 2020
18:00
19:30
Waterpolo Heren 1
Spiegelbad
Tue, 19 May 2020
19:30
20:30
Zwemmen 1
Spiegelbad
Tue, 19 May 2020
20:30
21:30
Zwemmen 2
Spiegelbad
Tue, 19 May 2020
21:45
23:00
Waterpolo Guppies + H2 en H3
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Wed, 20 May 2020
Wed, 20 May 2020
18:00
19:00
Landtraining
Thu, 21 May 2020
Thu, 21 May 2020
07:15
08:15
Ochtendtraining
Thu, 21 May 2020
18:00
19:00
Zwemmen 3
Spiegelbad
Thu, 21 May 2020
19:00
20:00
Zwemmen 1 & 2
spiegelbad
Thu, 21 May 2020
20:00
21:00
Waterpolo Dames
Thu, 21 May 2020
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
spiegelbad
Thu, 21 May 2020
22:00
23:00
Waterpolo 2 & 3
spiegelbad
Fri, 22 May 2020
Fri, 22 May 2020
19:30
20:30
Association Hour
Week 22
Mon, 25 May 2020
Mon, 25 May 2020
19:45
21:15
Rescue
Mon, 25 May 2020
21:00
22:30
Zwemmen 1,2 & 3
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Tue, 26 May 2020
Tue, 26 May 2020
18:00
19:30
Waterpolo Guppies
Spiegelbad
Tue, 26 May 2020
19:30
20:30
Zwemmen 1
Spiegelbad
Tue, 26 May 2020
20:30
21:30
Zwemmen 2
Spiegelbad
Tue, 26 May 2020
21:45
23:00
Waterpolo Heren
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Wed, 27 May 2020
Wed, 27 May 2020
18:00
19:00
Landtraining
Wed, 27 May 2020
19:00
00:00
Schrala
Thu, 28 May 2020
Thu, 28 May 2020
07:15
08:15
Ochtendtraining
Thu, 28 May 2020
18:00
19:00
Zwemmen 3
Spiegelbad
Thu, 28 May 2020
19:00
20:00
Zwemmen 1 & 2
spiegelbad
Thu, 28 May 2020
20:00
21:00
Waterpolo Dames
Thu, 28 May 2020
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
spiegelbad
Thu, 28 May 2020
22:00
23:00
Waterpolo 2 & 3
spiegelbad
Fri, 29 May 2020
Fri, 29 May 2020
19:30
20:30
Association Hour
Week 23
Mon, 1 June 2020
Mon, 1 June 2020
19:45
21:15
Rescue
Mon, 1 June 2020
21:00
22:30
Zwemmen 1,2 & 3
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Tue, 2 June 2020
Tue, 2 June 2020
18:00
19:30
Waterpolo Guppies
Spiegelbad
Tue, 2 June 2020
19:30
20:30
Zwemmen 1
Spiegelbad
Tue, 2 June 2020
20:30
21:30
Zwemmen 2
Spiegelbad
Tue, 2 June 2020
21:45
23:00
Waterpolo Heren
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Wed, 3 June 2020
Wed, 3 June 2020
18:00
19:00
Landtraining
Thu, 4 June 2020
Thu, 4 June 2020
07:15
08:15
Ochtendtraining
Thu, 4 June 2020
18:00
19:00
Zwemmen 3
Spiegelbad
Thu, 4 June 2020
19:00
20:00
Zwemmen 1 & 2
spiegelbad
Thu, 4 June 2020
20:00
21:00
Waterpolo Dames
Thu, 4 June 2020
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
spiegelbad
Thu, 4 June 2020
22:00
23:00
Waterpolo 2 & 3
spiegelbad
Fri, 5 June 2020
Fri, 5 June 2020
19:30
20:30
Association Hour
Sat, 6 June 2020
Sat, 6 June 2020
17:00
naar Sun, 7 June 2020
18:00
NSZK4 Eindhoven
Week 24
Mon, 8 June 2020
Mon, 8 June 2020
19:45
21:15
Rescue
Mon, 8 June 2020
21:00
22:30
Zwemmen 1,2 & 3
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Tue, 9 June 2020
Tue, 9 June 2020
18:00
19:30
Waterpolo Heren 1
Spiegelbad
Tue, 9 June 2020
19:30
20:30
Zwemmen 1
Spiegelbad
Tue, 9 June 2020
20:30
21:30
Zwemmen 2
Spiegelbad
Tue, 9 June 2020
21:45
23:00
Waterpolo Guppies + H2 en H3
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Wed, 10 June 2020
Wed, 10 June 2020
18:00
19:00
Landtraining
Thu, 11 June 2020
Thu, 11 June 2020
07:15
08:15
Ochtendtraining
Thu, 11 June 2020
18:00
19:00
Zwemmen 3
Spiegelbad
Thu, 11 June 2020
19:00
20:00
Zwemmen 1 & 2
spiegelbad
Thu, 11 June 2020
20:00
21:00
Waterpolo Dames
Thu, 11 June 2020
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
spiegelbad
Thu, 11 June 2020
22:00
23:00
Waterpolo 2 & 3
spiegelbad
Fri, 12 June 2020
Fri, 12 June 2020
19:30
20:30
Association Hour
Week 25
Mon, 15 June 2020
Mon, 15 June 2020
19:45
21:15
Rescue
Mon, 15 June 2020
21:00
22:30
Zwemmen 1,2 & 3
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Tue, 16 June 2020
Tue, 16 June 2020
18:00
19:30
Waterpolo Guppies
Spiegelbad
Tue, 16 June 2020
19:30
20:30
Zwemmen 1
Spiegelbad
Tue, 16 June 2020
20:30
21:30
Zwemmen 2
Spiegelbad
Tue, 16 June 2020
21:45
23:00
Waterpolo Heren
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Wed, 17 June 2020
Wed, 17 June 2020
18:00
19:00
Landtraining
Thu, 18 June 2020
Thu, 18 June 2020
07:15
08:15
Ochtendtraining
Thu, 18 June 2020
18:00
19:00
Zwemmen 3
Spiegelbad
Thu, 18 June 2020
19:00
20:00
Zwemmen 1 & 2
spiegelbad
Thu, 18 June 2020
20:00
21:00
Waterpolo Dames
Thu, 18 June 2020
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
spiegelbad
Thu, 18 June 2020
22:00
23:00
Waterpolo 2 & 3
spiegelbad
Fri, 19 June 2020
Fri, 19 June 2020
19:30
20:30
Association Hour
Week 26
Mon, 22 June 2020
Mon, 22 June 2020
19:45
21:15
Rescue
Mon, 22 June 2020
21:00
22:30
Zwemmen 1,2 & 3
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Tue, 23 June 2020
Tue, 23 June 2020
18:00
19:30
Waterpolo Guppies
Spiegelbad
Tue, 23 June 2020
19:30
20:30
Zwemmen 1
Spiegelbad
Tue, 23 June 2020
20:30
21:30
Zwemmen 2
Spiegelbad
Tue, 23 June 2020
21:45
23:00
Waterpolo Heren
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Wed, 24 June 2020
Wed, 24 June 2020
18:00
19:00
Landtraining
Thu, 25 June 2020
Thu, 25 June 2020
07:15
08:15
Ochtendtraining
Thu, 25 June 2020
18:00
19:00
Zwemmen 3
Spiegelbad
Thu, 25 June 2020
19:00
20:00
Zwemmen 1 & 2
spiegelbad
Thu, 25 June 2020
20:00
21:00
Waterpolo Dames
Thu, 25 June 2020
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
spiegelbad
Thu, 25 June 2020
22:00
23:00
Waterpolo 2 & 3
spiegelbad
Fri, 26 June 2020
Fri, 26 June 2020
19:30
20:30
Association Hour
Week 27
Mon, 29 June 2020
Mon, 29 June 2020
19:45
21:15
Rescue
Mon, 29 June 2020
21:00
22:30
Zwemmen 1,2 & 3
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Tue, 30 June 2020
Tue, 30 June 2020
18:00
19:30
Waterpolo Heren 1
Spiegelbad
Tue, 30 June 2020
19:30
20:30
Zwemmen 1
Spiegelbad
Tue, 30 June 2020
20:30
21:30
Zwemmen 2
Spiegelbad
Tue, 30 June 2020
21:45
23:00
Waterpolo Guppies + H2 en H3
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Wed, 1 July 2020
Wed, 1 July 2020
18:00
19:00
Landtraining
Thu, 2 July 2020
Thu, 2 July 2020
07:15
08:15
Ochtendtraining
Thu, 2 July 2020
18:00
19:00
Zwemmen 3
Spiegelbad
Thu, 2 July 2020
19:00
20:00
Zwemmen 1 & 2
spiegelbad
Thu, 2 July 2020
20:00
21:00
Waterpolo Dames
Thu, 2 July 2020
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
spiegelbad
Thu, 2 July 2020
22:00
23:00
Waterpolo 2 & 3
spiegelbad
Fri, 3 July 2020
Fri, 3 July 2020
19:30
20:30
Association Hour
Week 28
Mon, 6 July 2020
Mon, 6 July 2020
19:45
21:15
Rescue
Mon, 6 July 2020
21:00
22:30
Zwemmen 1,2 & 3
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Tue, 7 July 2020
Tue, 7 July 2020
18:00
19:30
Waterpolo Guppies
Spiegelbad
Tue, 7 July 2020
19:30
20:30
Zwemmen 1
Spiegelbad
Tue, 7 July 2020
20:30
21:30
Zwemmen 2
Spiegelbad
Tue, 7 July 2020
21:45
23:00
Waterpolo Heren
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Wed, 8 July 2020
Wed, 8 July 2020
18:00
19:00
Landtraining
Thu, 9 July 2020
Thu, 9 July 2020
07:15
08:15
Ochtendtraining
Thu, 9 July 2020
18:00
19:00
Zwemmen 3
Spiegelbad
Thu, 9 July 2020
19:00
20:00
Zwemmen 1 & 2
spiegelbad
Thu, 9 July 2020
20:00
21:00
Waterpolo Dames
Thu, 9 July 2020
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
spiegelbad
Thu, 9 July 2020
22:00
23:00
Waterpolo 2 & 3
spiegelbad
Fri, 10 July 2020
Fri, 10 July 2020
19:30
20:30
Association Hour
Week 29
Mon, 13 July 2020
Mon, 13 July 2020
19:45
21:15
Rescue
Mon, 13 July 2020
21:00
22:30
Zwemmen 1,2 & 3
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Tue, 14 July 2020
Tue, 14 July 2020
18:00
19:30
Waterpolo Guppies
Spiegelbad
Tue, 14 July 2020
19:30
20:30
Zwemmen 1
Spiegelbad
Tue, 14 July 2020
20:30
21:30
Zwemmen 2
Spiegelbad
Tue, 14 July 2020
21:45
23:00
Waterpolo Heren
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Wed, 15 July 2020
Wed, 15 July 2020
18:00
19:00
Landtraining
Thu, 16 July 2020
Thu, 16 July 2020
07:15
08:15
Ochtendtraining
Thu, 16 July 2020
18:00
19:00
Zwemmen 3
Spiegelbad
Thu, 16 July 2020
19:00
20:00
Zwemmen 1 & 2
spiegelbad
Thu, 16 July 2020
20:00
21:00
Waterpolo Dames
Thu, 16 July 2020
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
spiegelbad
Thu, 16 July 2020
22:00
23:00
Waterpolo 2 & 3
spiegelbad
Fri, 17 July 2020
Fri, 17 July 2020
19:30
20:30
Association Hour
Week 30
Mon, 20 July 2020
Mon, 20 July 2020
19:45
21:15
Rescue
Mon, 20 July 2020
21:00
22:30
Zwemmen 1,2 & 3
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Tue, 21 July 2020
Tue, 21 July 2020
18:00
19:30
Waterpolo Heren 1
Spiegelbad
Tue, 21 July 2020
19:30
20:30
Zwemmen 1
Spiegelbad
Tue, 21 July 2020
20:30
21:30
Zwemmen 2
Spiegelbad
Tue, 21 July 2020
21:45
23:00
Waterpolo Guppies + H2 en H3
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Wed, 22 July 2020
Wed, 22 July 2020
18:00
19:00
Landtraining
Thu, 23 July 2020
Thu, 23 July 2020
07:15
08:15
Ochtendtraining
Thu, 23 July 2020
18:00
19:00
Zwemmen 3
Spiegelbad
Thu, 23 July 2020
19:00
20:00
Zwemmen 1 & 2
spiegelbad
Thu, 23 July 2020
20:00
21:00
Waterpolo Dames
Thu, 23 July 2020
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
spiegelbad
Thu, 23 July 2020
22:00
23:00
Waterpolo 2 & 3
spiegelbad
Fri, 24 July 2020
Fri, 24 July 2020
19:30
20:30
Association Hour
Week 31
Mon, 27 July 2020
Mon, 27 July 2020
19:45
21:15
Rescue
Mon, 27 July 2020
21:00
22:30
Zwemmen 1,2 & 3
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Tue, 28 July 2020
Tue, 28 July 2020
18:00
19:30
Waterpolo Guppies
Spiegelbad
Tue, 28 July 2020
19:30
20:30
Zwemmen 1
Spiegelbad
Tue, 28 July 2020
20:30
21:30
Zwemmen 2
Spiegelbad
Tue, 28 July 2020
21:45
23:00
Waterpolo Heren
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Wed, 29 July 2020
Wed, 29 July 2020
18:00
19:00
Landtraining
Thu, 30 July 2020
Thu, 30 July 2020
07:15
08:15
Ochtendtraining
Thu, 30 July 2020
18:00
19:00
Zwemmen 3
Spiegelbad
Thu, 30 July 2020
19:00
20:00
Zwemmen 1 & 2
spiegelbad
Thu, 30 July 2020
20:00
21:00
Waterpolo Dames
Thu, 30 July 2020
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
spiegelbad
Thu, 30 July 2020
22:00
23:00
Waterpolo 2 & 3
spiegelbad
Fri, 31 July 2020
Fri, 31 July 2020
19:30
20:30
Association Hour
Week 32
Mon, 3 August 2020
Mon, 3 August 2020
19:45
21:15
Rescue
Mon, 3 August 2020
21:00
22:30
Zwemmen 1,2 & 3
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Tue, 4 August 2020
Tue, 4 August 2020
18:00
19:30
Waterpolo Guppies
Spiegelbad
Tue, 4 August 2020
19:30
20:30
Zwemmen 1
Spiegelbad
Tue, 4 August 2020
20:30
21:30
Zwemmen 2
Spiegelbad
Tue, 4 August 2020
21:45
23:00
Waterpolo Heren
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Wed, 5 August 2020
Wed, 5 August 2020
18:00
19:00
Landtraining
Thu, 6 August 2020
Thu, 6 August 2020
07:15
08:15
Ochtendtraining
Thu, 6 August 2020
18:00
19:00
Zwemmen 3
Spiegelbad