Calendar

Klik op icon achter de agenda die wilt toevoegen om toe te voegen aan je eigen agenda.

Algemeen Add to google calendar
Landtraining Add to google calendar
Rescue Add to google calendar
Waterpolo Add to google calendar
Zwemmen Add to google calendar
Duiken Add to google calendar
 
WanneerPlaats
Week 40
Tue, 1 October 2019
Tue, 1 October 2019
18:00
19:30
Waterpolo Heren 1
Spiegelbad
Tue, 1 October 2019
19:30
20:30
Zwemmen 1.1
Spiegelbad
Tue, 1 October 2019
20:30
21:30
Zwemmen 1.2
Spiegelbad
Tue, 1 October 2019
21:45
23:00
Waterpolo Guppies + H2 en H3
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Wed, 2 October 2019
Wed, 2 October 2019
18:00
19:00
Landtraining
Wed, 2 October 2019
19:30
23:30
AV Piranha
Thu, 3 October 2019
Thu, 3 October 2019
18:00
19:00
Zwemmen 2
Spiegelbad
Thu, 3 October 2019
19:00
20:00
Zwemmen 1
spiegelbad
Thu, 3 October 2019
20:00
21:00
Waterpolo Dames
Thu, 3 October 2019
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
spiegelbad
Thu, 3 October 2019
22:00
23:00
Waterpolo 2 & 3
spiegelbad
Fri, 4 October 2019
Fri, 4 October 2019
19:30
20:30
Association Hour
Fri, 4 October 2019
20:00
00:00
Cobo Piranha
Week 41
Mon, 7 October 2019
Mon, 7 October 2019
19:45
21:15
Rescue
Mon, 7 October 2019
21:00
22:30
Zwemmen 1/2
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Tue, 8 October 2019
Tue, 8 October 2019
18:00
19:30
Waterpolo Guppies
Spiegelbad
Tue, 8 October 2019
19:30
20:30
Zwemmen 1.1
Spiegelbad
Tue, 8 October 2019
20:30
21:30
Zwemmen 1.2
Spiegelbad
Tue, 8 October 2019
21:45
23:00
Waterpolo Heren
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Wed, 9 October 2019
Wed, 9 October 2019
18:00
19:00
Landtraining
Thu, 10 October 2019
Thu, 10 October 2019
18:00
19:00
Zwemmen 2
Spiegelbad
Thu, 10 October 2019
19:00
20:00
Zwemmen 1
spiegelbad
Thu, 10 October 2019
20:00
21:00
Waterpolo Dames
Thu, 10 October 2019
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
spiegelbad
Thu, 10 October 2019
22:00
23:00
Waterpolo 2 & 3
spiegelbad
Fri, 11 October 2019
Fri, 11 October 2019
17:30
naar Sun, 13 October 2019
16:00
NSZK1 wageningen
Het eerste NSZK van dit jaar! We gaan met een leuke afvaardiging richting Wageningen. Met als fabuleus thema Wingardium Leviawesome
Fri, 11 October 2019
19:30
20:30
Association Hour
Week 42
Mon, 14 October 2019
Mon, 14 October 2019
19:45
21:15
Rescue
Mon, 14 October 2019
21:00
22:30
Zwemmen 1/2
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Tue, 15 October 2019
Tue, 15 October 2019
18:00
19:30
Waterpolo Guppies
Spiegelbad
Tue, 15 October 2019
19:30
20:30
Zwemmen 1.1
Spiegelbad
Tue, 15 October 2019
20:30
21:30
Zwemmen 1.2
Spiegelbad
Tue, 15 October 2019
21:45
23:00
Waterpolo Heren
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Wed, 16 October 2019
Wed, 16 October 2019
18:00
19:00
Landtraining
Wed, 16 October 2019
18:00
22:30
Nieuwe leden activiteit
Thu, 17 October 2019
Thu, 17 October 2019
18:00
19:00
Zwemmen 2
Spiegelbad
Thu, 17 October 2019
19:00
20:00
Zwemmen 1
spiegelbad
Thu, 17 October 2019
20:00
21:00
Waterpolo Dames
Thu, 17 October 2019
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
spiegelbad
Thu, 17 October 2019
22:00
23:00
Waterpolo 2 & 3
spiegelbad
Fri, 18 October 2019
Fri, 18 October 2019
19:30
20:30
Association Hour
Week 43
Mon, 21 October 2019
Mon, 21 October 2019
19:45
21:15
Rescue
Mon, 21 October 2019
21:00
22:30
Zwemmen 1/2
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Tue, 22 October 2019
Tue, 22 October 2019
18:00
19:30
Waterpolo Heren 1
Spiegelbad
Tue, 22 October 2019
19:30
20:30
Zwemmen 1.1
Spiegelbad
Tue, 22 October 2019
20:30
21:30
Zwemmen 1.2
Spiegelbad
Tue, 22 October 2019
21:45
23:00
Waterpolo Guppies + H2 en H3
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Wed, 23 October 2019
Wed, 23 October 2019
18:00
19:00
Landtraining
Thu, 24 October 2019
Thu, 24 October 2019
18:00
19:00
Zwemmen 2
Spiegelbad
Thu, 24 October 2019
19:00
20:00
Zwemmen 1
spiegelbad
Thu, 24 October 2019
20:00
21:00
Waterpolo Dames
Thu, 24 October 2019
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
spiegelbad
Thu, 24 October 2019
22:00
23:00
Waterpolo 2 & 3
spiegelbad
Fri, 25 October 2019
Fri, 25 October 2019
19:30
20:30
Association Hour
Week 44
Mon, 28 October 2019
Mon, 28 October 2019
19:45
21:15
Rescue
Mon, 28 October 2019
21:00
22:30
Zwemmen 1/2
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Tue, 29 October 2019
Tue, 29 October 2019
18:00
19:30
Waterpolo Guppies
Spiegelbad
Tue, 29 October 2019
19:30
20:30
Zwemmen 1.1
Spiegelbad
Tue, 29 October 2019
20:30
21:30
Zwemmen 1.2
Spiegelbad
Tue, 29 October 2019
21:45
23:00
Waterpolo Heren
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Wed, 30 October 2019
Wed, 30 October 2019
18:00
19:00
Landtraining
Thu, 31 October 2019
Thu, 31 October 2019
18:00
19:00
Zwemmen 2
Spiegelbad
Thu, 31 October 2019
19:00
20:00
Zwemmen 1
spiegelbad
Thu, 31 October 2019
20:00
21:00
Waterpolo Dames
Thu, 31 October 2019
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
spiegelbad
Thu, 31 October 2019
22:00
23:00
Waterpolo 2 & 3
spiegelbad
Fri, 1 November 2019
Fri, 1 November 2019
19:30
20:30
Association Hour