Agenda

Klik op icon achter de agenda die wilt toevoegen om toe te voegen aan je eigen agenda.

Algemeen Add to google calendar
Landtraining Add to google calendar
Rescue Add to google calendar
Waterpolo Add to google calendar
Zwemmen Add to google calendar
Duiken Add to google calendar
 
WanneerPlaats
Week 35
vr, 30 augustus 2019
vr, 30 augustus 2019
naar zo, 1 september 2019
 all day
TNC
Week 36
ma, 2 september 2019
ma, 2 september 2019
19:30
21:00
Rescue
ma, 2 september 2019
20:30
22:00
Zwemmen 1/2
Buitenbad Universiteit Twente
di, 3 september 2019
di, 3 september 2019
19:15
20:30
Waterpolo Gents
di, 3 september 2019
20:30
21:30
Zwemmen 1/2
Buitenbad Universiteit Twente
do, 5 september 2019
do, 5 september 2019
18:00
19:00
Zwemmen 1/2
Buitenbad Universiteit Twente
do, 5 september 2019
19:00
20:15
Waterpolo Ladies
Buitenbad Universiteit Twented
do, 5 september 2019
20:15
21:30
Waterpolo Gents
vr, 6 september 2019
vr, 6 september 2019
18:00
19:00
Association Hour
Week 37
ma, 9 september 2019
ma, 9 september 2019
19:30
21:00
Rescue
ma, 9 september 2019
20:30
22:00
Zwemmen 1/2
Buitenbad Universiteit Twente
di, 10 september 2019
di, 10 september 2019
19:15
20:30
Waterpolo Gents
di, 10 september 2019
20:30
21:30
Zwemmen 1/2
Buitenbad Universiteit Twente
do, 12 september 2019
do, 12 september 2019
18:00
22:00
Introtraining
vr, 13 september 2019
vr, 13 september 2019
17:00
naar zo, 15 september 2019
22:00
Verenigingsweekend
vr, 13 september 2019
18:00
19:00
Association Hour
Week 38
ma, 16 september 2019
ma, 16 september 2019
19:30
21:00
Rescue
ma, 16 september 2019
21:00
22:30
Zwemmen 1/2
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
di, 17 september 2019
di, 17 september 2019
18:00
19:30
Waterpolo Guppies
Spiegelbad
di, 17 september 2019
19:30
20:30
Zwemmen 1.1
Spiegelbad
di, 17 september 2019
20:30
21:30
Zwemmen 1.2
Spiegelbad
di, 17 september 2019
21:45
23:00
Waterpolo Heren
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
wo, 18 september 2019
wo, 18 september 2019
18:00
23:00
Wakeboarden Rutbeek
wo, 18 september 2019
18:00
19:00
Landtraining
wo, 18 september 2019
20:00
22:00
Poolen
do, 19 september 2019
do, 19 september 2019
18:00
19:00
Zwemmen 2
Spiegelbad
do, 19 september 2019
19:00
20:00
Zwemmen 1
spiegelbad
do, 19 september 2019
20:00
21:00
Waterpolo Dames
do, 19 september 2019
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
spiegelbad
do, 19 september 2019
22:00
23:00
Waterpolo 2 & 3
spiegelbad
vr, 20 september 2019
vr, 20 september 2019
19:30
20:30
Association Hour
Week 39
ma, 23 september 2019
ma, 23 september 2019
19:30
21:00
Rescue
ma, 23 september 2019
21:00
22:30
Zwemmen 1/2
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
di, 24 september 2019
di, 24 september 2019
18:00
19:30
Waterpolo Guppies
Spiegelbad
di, 24 september 2019
19:30
20:30
Zwemmen 1.1
Spiegelbad
di, 24 september 2019
20:30
21:30
Zwemmen 1.2
Spiegelbad
di, 24 september 2019
21:45
23:00
Waterpolo Heren
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
wo, 25 september 2019
wo, 25 september 2019
18:00
19:00
Landtraining
do, 26 september 2019
do, 26 september 2019
18:00
19:00
Zwemmen 2
Spiegelbad
do, 26 september 2019
19:00
20:00
Zwemmen 1
spiegelbad
do, 26 september 2019
20:00
21:00
Waterpolo Dames
do, 26 september 2019
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
spiegelbad
do, 26 september 2019
22:00
23:00
Waterpolo 2 & 3
spiegelbad
vr, 27 september 2019
vr, 27 september 2019
19:30
20:30
Association Hour
Week 40
ma, 30 september 2019
ma, 30 september 2019
19:30
21:00
Rescue
ma, 30 september 2019
21:00
22:30
Zwemmen 1/2
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland