Calendar

Klik op icon achter de agenda die wilt toevoegen om toe te voegen aan je eigen agenda.

Algemeen Add to google calendar
Landtraining Add to google calendar
Rescue Add to google calendar
Waterpolo Add to google calendar
Zwemmen Add to google calendar
Duiken Add to google calendar
 
WanneerPlaats
Week 44
Thu, 1 November 2018
Thu, 1 November 2018
18:00
19:00
Zwemmen 3
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Thu, 1 November 2018
19:00
20:00
Zwemmen 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Thu, 1 November 2018
20:00
21:00
Waterpolo Dames
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Thu, 1 November 2018
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Thu, 1 November 2018
22:00
23:00
Waterpolo Heren 2/3
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Fri, 2 November 2018
Fri, 2 November 2018
19:30
20:30
Verenigingsuur
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Fri, 2 November 2018
20:00
23:00
Constitutieborrel
Week 45
Mon, 5 November 2018
Mon, 5 November 2018
19:30
21:00
Rescue
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Mon, 5 November 2018
21:00
22:30
Zwemmen 1/2
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Tue, 6 November 2018
Tue, 6 November 2018
18:00
19:15
Waterpolo Dames
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Tue, 6 November 2018
19:30
20:30
Zwemmen 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Tue, 6 November 2018
21:45
23:00
Waterpolo Heren
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Wed, 7 November 2018
Wed, 7 November 2018
18:00
19:00
Landtraining
Thu, 8 November 2018
Thu, 8 November 2018
18:00
19:00
Zwemmen 3
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Thu, 8 November 2018
19:00
20:00
Zwemmen 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Thu, 8 November 2018
20:00
21:00
Waterpolo Dames
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Thu, 8 November 2018
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Thu, 8 November 2018
22:00
23:00
Waterpolo Heren 2/3
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Fri, 9 November 2018
Fri, 9 November 2018
19:30
20:30
Verenigingsuur
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Week 46
Mon, 12 November 2018
Mon, 12 November 2018
19:30
21:00
Rescue
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Mon, 12 November 2018
21:00
22:30
Zwemmen 1/2
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Tue, 13 November 2018
Tue, 13 November 2018
18:00
19:30
Waterpolo Heren 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Tue, 13 November 2018
19:30
20:30
Zwemmen 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Tue, 13 November 2018
20:30
21:30
Zwemmen 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Tue, 13 November 2018
21:45
23:00
Waterpolo Dames + Heren 2/3
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Wed, 14 November 2018
Wed, 14 November 2018
18:00
19:00
Landtraining
Wed, 14 November 2018
20:00
23:00
Zwemmers activiteit
Thu, 15 November 2018
Thu, 15 November 2018
18:00
19:00
Zwemmen 3
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Thu, 15 November 2018
19:00
20:00
Zwemmen 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Thu, 15 November 2018
20:00
21:00
Waterpolo Dames
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Thu, 15 November 2018
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Thu, 15 November 2018
22:00
23:00
Waterpolo Heren 2/3
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Fri, 16 November 2018
Fri, 16 November 2018
19:30
20:30
Verenigingsuur
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Week 47
Mon, 19 November 2018
Mon, 19 November 2018
19:30
21:00
Rescue
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Mon, 19 November 2018
21:00
22:30
Zwemmen 1/2
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Tue, 20 November 2018
Tue, 20 November 2018
18:00
19:30
Waterpolo Dames
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Tue, 20 November 2018
19:30
20:30
Zwemmen 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Tue, 20 November 2018
21:45
23:00
Waterpolo Heren
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Wed, 21 November 2018
Wed, 21 November 2018
18:00
19:00
Landtraining
Wed, 21 November 2018
21:00
23:00
EVC Activiteit
Thu, 22 November 2018
Thu, 22 November 2018
18:00
19:00
Zwemmen 3
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Thu, 22 November 2018
19:00
20:00
Zwemmen 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Thu, 22 November 2018
20:00
21:00
Waterpolo Dames
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Thu, 22 November 2018
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Thu, 22 November 2018
22:00
23:00
Waterpolo Heren 2/3
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Fri, 23 November 2018
Fri, 23 November 2018
19:30
20:30
Verenigingsuur
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Week 48
Mon, 26 November 2018
Mon, 26 November 2018
19:30
21:00
Rescue
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Mon, 26 November 2018
21:00
22:30
Zwemmen 1/2
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Tue, 27 November 2018
Tue, 27 November 2018
18:00
19:15
Waterpolo Dames
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Tue, 27 November 2018
19:30
20:30
Zwemmen 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Tue, 27 November 2018
20:30
21:30
Zwemmen 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Tue, 27 November 2018
21:45
23:00
Waterpolo Heren
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Wed, 28 November 2018
Wed, 28 November 2018
18:00
19:00
Landtraining
Wed, 28 November 2018
19:30
23:00
AV
Thu, 29 November 2018
Thu, 29 November 2018
18:00
19:00
Zwemmen 3
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Thu, 29 November 2018
19:00
20:00
Zwemmen 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Thu, 29 November 2018
20:00
21:00
Waterpolo Dames
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Thu, 29 November 2018
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Thu, 29 November 2018
22:00
23:00
Waterpolo Heren 2/3
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Fri, 30 November 2018
Fri, 30 November 2018
19:30
20:30
Verenigingsuur
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Fri, 30 November 2018
20:00
00:30
Chickcie Cocktail avond
Week 49
Mon, 3 December 2018
Mon, 3 December 2018
19:30
21:00
Rescue
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Mon, 3 December 2018
21:00
22:30
Zwemmen 1/2
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Tue, 4 December 2018
Tue, 4 December 2018
18:00
19:30
Waterpolo Heren 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Tue, 4 December 2018
19:30
20:30
Zwemmen 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Tue, 4 December 2018
21:45
23:00
Waterpolo Dames + Heren 2/3
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Wed, 5 December 2018
Wed, 5 December 2018
18:00
19:00
Landtraining
Thu, 6 December 2018
Thu, 6 December 2018
18:00
19:00
Zwemmen 3
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Thu, 6 December 2018
19:00
20:00
Zwemmen 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Thu, 6 December 2018
20:00
21:00
Waterpolo Dames
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Thu, 6 December 2018
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Thu, 6 December 2018
22:00
23:00
Waterpolo Heren 2/3
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Fri, 7 December 2018
Fri, 7 December 2018
19:30
20:30
Verenigingsuur
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Sat, 8 December 2018
Sat, 8 December 2018
 all day
Nszk 2
Sat, 8 December 2018
 all day
NSZK II Groningen
Week 50
Mon, 10 December 2018
Mon, 10 December 2018
19:30
21:00
Rescue
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Mon, 10 December 2018
21:00
22:30
Zwemmen 1/2
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Tue, 11 December 2018
Tue, 11 December 2018
18:00
19:30
Waterpolo Dames
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Tue, 11 December 2018
19:30
20:30
Zwemmen 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Tue, 11 December 2018
20:30
21:30
Zwemmen 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Tue, 11 December 2018
21:45
23:00
Waterpolo Heren
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Wed, 12 December 2018
Wed, 12 December 2018
18:00
19:00
Landtraining
Wed, 12 December 2018
20:00
23:00
Mystery Guest Borrel
Thu, 13 December 2018
Thu, 13 December 2018
18:00
19:00
Zwemmen 3
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Thu, 13 December 2018
19:00
20:00
Zwemmen 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Thu, 13 December 2018
20:00
21:00
Waterpolo Dames
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Thu, 13 December 2018
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Thu, 13 December 2018
22:00
23:00
Waterpolo Heren 2/3
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Fri, 14 December 2018
Fri, 14 December 2018
19:30
20:30
Verenigingsuur
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Sat, 15 December 2018
Sat, 15 December 2018
18:15
19:15
Piranha h1 vs. Ward
Week 51
Mon, 17 December 2018
Mon, 17 December 2018
19:30
21:00
Kersttraining
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Mon, 17 December 2018
21:00
22:30
Zwemmen 1/2
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Tue, 18 December 2018
Tue, 18 December 2018
18:00
19:15
Waterpolo Dames
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Tue, 18 December 2018
19:30
20:30
Zwemmen 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Tue, 18 December 2018
21:45
23:00
Waterpolo Heren
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Wed, 19 December 2018
Wed, 19 December 2018
18:00
19:00
Landtraining
Thu, 20 December 2018
Thu, 20 December 2018
18:00
19:00
Zwemmen 3
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Thu, 20 December 2018
19:00
20:00
Zwemmen 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Thu, 20 December 2018
20:00
21:00
Waterpolo Dames
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Thu, 20 December 2018
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Thu, 20 December 2018
22:00
23:00
Waterpolo Heren 2/3
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Fri, 21 December 2018
Fri, 21 December 2018
19:30
20:30
Verenigingsuur
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Week 2
Mon, 7 January 2019
Mon, 7 January 2019
19:30
21:00
Rescue
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Mon, 7 January 2019
21:00
22:30
Zwemmen 1/2
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Tue, 8 January 2019
Tue, 8 January 2019
18:00
19:15
Waterpolo Dames
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Tue, 8 January 2019
19:30
20:30
Zwemmen 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Tue, 8 January 2019
20:30
21:30
Zwemmen 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Tue, 8 January 2019
21:45
23:00
Waterpolo Heren
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Wed, 9 January 2019
Wed, 9 January 2019
18:00
19:00
Landtraining
Wed, 9 January 2019
20:00
23:00
Nieuwjaarsborrel
Thu, 10 January 2019
Thu, 10 January 2019
18:00
19:00
Zwemmen 3
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Thu, 10 January 2019
19:00
20:00
Zwemmen 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Thu, 10 January 2019
20:00
21:00
Waterpolo Dames
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Thu, 10 January 2019
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Thu, 10 January 2019
22:00
23:00
Waterpolo Heren 2/3
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Fri, 11 January 2019
Fri, 11 January 2019
19:30
20:30
Verenigingsuur
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Week 3
Mon, 14 January 2019
Mon, 14 January 2019
19:30
21:00
Rescue
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Mon, 14 January 2019
21:00
22:30
Zwemmen 1/2
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Tue, 15 January 2019
Tue, 15 January 2019
18:00
19:30
Waterpolo Heren 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Tue, 15 January 2019
19:30
20:30
Zwemmen 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Tue, 15 January 2019
21:45
23:00
Waterpolo Dames + Heren 2/3
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Wed, 16 January 2019
Wed, 16 January 2019
18:00
19:00
Landtraining
Wed, 16 January 2019
20:00
00:00
Maffia movie night
Thu, 17 January 2019
Thu, 17 January 2019
18:00
19:00
Zwemmen 3
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Thu, 17 January 2019
19:00
23:00
Piranha Mini WAP
Thu, 17 January 2019
20:00
21:00
Waterpolo Dames
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Thu, 17 January 2019
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Thu, 17 January 2019
22:00
23:00
Waterpolo Heren 2/3
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Fri, 18 January 2019
Fri, 18 January 2019
19:30
20:30
Verenigingsuur
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Week 4
Mon, 21 January 2019
Mon, 21 January 2019
19:30
21:00
Rescue
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Mon, 21 January 2019
21:00
22:30
Zwemmen 1/2
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Tue, 22 January 2019
Tue, 22 January 2019
18:00
19:30
Waterpolo Dames
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Tue, 22 January 2019
19:30
20:30
Zwemmen 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Tue, 22 January 2019
20:30
21:30
Zwemmen 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Tue, 22 January 2019
21:45
23:00
Waterpolo Heren
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Wed, 23 January 2019
Wed, 23 January 2019
18:00
19:00
Landtraining
Thu, 24 January 2019
Thu, 24 January 2019
18:00
19:00
Zwemmen 3
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Thu, 24 January 2019
19:00
20:00
Zwemmen 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Thu, 24 January 2019
20:00
21:00
Waterpolo Dames
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Thu, 24 January 2019
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Thu, 24 January 2019
22:00
23:00
Waterpolo Heren 2/3
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Fri, 25 January 2019
Fri, 25 January 2019
20:30
21:30
Verenigingsuur
Sun, 27 January 2019
Sun, 27 January 2019
19:00
20:00
Piranha H1 tegen EZC H3
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Week 5
Mon, 28 January 2019
Mon, 28 January 2019
19:30
21:00
Rescue
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Mon, 28 January 2019
21:00
22:30
Zwemmen 1/2
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Tue, 29 January 2019
Tue, 29 January 2019
18:00
19:15
Waterpolo Dames
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Tue, 29 January 2019
19:30
20:30
Zwemmen 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Tue, 29 January 2019
21:45
23:00
Waterpolo Heren
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Wed, 30 January 2019
Wed, 30 January 2019
18:30
19:30
Landtraining
Thu, 31 January 2019
Thu, 31 January 2019
18:00
19:00
Zwemmen 3
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Thu, 31 January 2019
19:00
20:00
Zwemmen 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Thu, 31 January 2019
20:00
21:00
Waterpolo Dames
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Thu, 31 January 2019
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Thu, 31 January 2019
22:00
23:00
Waterpolo Heren 2/3
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Fri, 1 February 2019
Fri, 1 February 2019
19:30
20:30
Verenigingsuur
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Sun, 3 February 2019
Sun, 3 February 2019
 all day
Bardienst
Week 6
Mon, 4 February 2019
Mon, 4 February 2019
19:30
21:00
Rescue
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Mon, 4 February 2019
21:00
22:30
Zwemmen 1/2
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Tue, 5 February 2019
Tue, 5 February 2019
18:00
19:30
Waterpolo Heren 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Tue, 5 February 2019
19:30
20:30
Zwemmen 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Tue, 5 February 2019
20:30
21:30
Zwemmen 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Tue, 5 February 2019
21:45
23:00
Waterpolo Dames + Heren 2/3
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Wed, 6 February 2019
Wed, 6 February 2019
18:00
19:00
Landtraining
Thu, 7 February 2019
Thu, 7 February 2019
18:00
19:00
Zwemmen 3
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Thu, 7 February 2019
19:00
20:00
Zwemmen 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Thu, 7 February 2019
20:00
21:00
Waterpolo Dames
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Thu, 7 February 2019
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Thu, 7 February 2019
22:00
23:00
Waterpolo Heren 2/3
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Fri, 8 February 2019
Fri, 8 February 2019
18:00
20:30
Pre-gala dinner
Sorrentino, Stadsgravenstraat 34-36a, 7511 ES Enschede, Nederland
Fri, 8 February 2019
19:30
20:30
Verenigingsuur
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Fri, 8 February 2019
21:00
01:00
Gala
Parklocatie de Jaargetijden, Parkweg 49, 7513 CN Enschede, Nederland
Sat, 9 February 2019
Sat, 9 February 2019
19:00
19:45
Piranha H2 tegen VKC'03 H3
Sat, 9 February 2019
19:45
20:45
Piranha H1 tegen Schuurman BZC H4
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Week 7
Mon, 11 February 2019
Mon, 11 February 2019
19:30
21:00
Rescue
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Mon, 11 February 2019
21:00
22:30
Zwemmen 1/2
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Tue, 12 February 2019
Tue, 12 February 2019
18:00
19:30
Waterpolo Dames
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Tue, 12 February 2019
19:30
20:30
Zwemmen 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Tue, 12 February 2019
21:45
23:00
Waterpolo Heren
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Wed, 13 February 2019
Wed, 13 February 2019
18:00
19:00
Landtraining
Thu, 14 February 2019
Thu, 14 February 2019
18:00
19:00
Zwemmen 3
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Thu, 14 February 2019
19:00
20:00
Zwemmen 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Thu, 14 February 2019
20:00
21:00
Waterpolo Dames
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Thu, 14 February 2019
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Thu, 14 February 2019
22:00
23:00
Waterpolo Heren 2/3
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Fri, 15 February 2019
Fri, 15 February 2019
19:30
20:30
Verenigingsuur
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Week 8
Mon, 18 February 2019
Mon, 18 February 2019
19:30
21:00
Rescue
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Mon, 18 February 2019
21:00
22:30
Zwemmen 1/2
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Tue, 19 February 2019
Tue, 19 February 2019
 all day
Bardienst
Tue, 19 February 2019
18:00
19:15
Waterpolo Dames
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Tue, 19 February 2019
19:30
20:30
Zwemmen 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Tue, 19 February 2019
20:30
21:30
Zwemmen 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Tue, 19 February 2019
21:00
22:15
Waterpolo Heren
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Wed, 20 February 2019
Wed, 20 February 2019
18:00
19:00
Landtraining
Thu, 21 February 2019
Thu, 21 February 2019
18:00
19:00
Zwemmen 3
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Thu, 21 February 2019
19:00
20:00
Zwemmen 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Thu, 21 February 2019
20:00
21:00
Waterpolo Dames
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Thu, 21 February 2019
21:00
22:00
Waterpolo Heren 1
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Thu, 21 February 2019
22:00
23:00
Waterpolo Heren 2/3
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland
Fri, 22 February 2019
Fri, 22 February 2019
naar Sun, 24 February 2019
 all day
NSK Rotterdam
Fri, 22 February 2019
19:30
20:30
Verenigingsuur
Sportcentrum, De Hems 20, 7522 NL Enschede, Nederland