Agenda

Klik op icon achter de agenda die wilt toevoegen om toe te voegen aan je eigen agenda.

Algemeen Add to google calendar
Landtraining Add to google calendar
Rescue Add to google calendar
Waterpolo Add to google calendar
Zwemmen Add to google calendar
Duiken Add to google calendar
 
december 2019
ma di wo do vr za zo
 
Piranha Da1-De Veene Da1
Dames 3e klasse A
dec 1 15:10 15:55
Het Slagman Park de Kotten 325 7522EN ENSCHEDE
Rescue
dec 2 19:45 21:15
Zwemmen 1/2
dec 2 21:00 22:30
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Waterpolo Heren 1
dec 3 18:00 19:30
Spiegelbad
Zwemmen 1.1
dec 3 19:30 20:30
Spiegelbad
Zwemmen 1.2
dec 3 20:30 21:30
Spiegelbad
Waterpolo Guppies + H2 en H3
dec 3 21:45 23:00
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Landtraining
dec 4 18:00 19:00
Zwemmen 2
dec 5 18:00 19:00
Spiegelbad
Zwemmen 1
dec 5 19:00 20:00
spiegelbad
Waterpolo Dames
dec 5 20:00 21:00
Waterpolo Heren 1
dec 5 21:00 22:00
spiegelbad
Waterpolo 2 & 3
dec 5 22:00 23:00
spiegelbad
Association Hour
dec 6 19:30 20:30
NSZK2 Het zinkstuk
dec 7 17:00 to dec 8 18:00
Piranha Da1-Losser Da2
Dames 3e klasse A
dec 7 20:30 21:15
Het Slagman Park de Kotten 325 7522EN ENSCHEDE
NSZK2 Het zinkstuk
dec 7 17:00 to dec 8 18:00
Rescue
dec 9 19:45 21:15
Zwemmen 1/2
dec 9 21:00 22:30
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Waterpolo Guppies
dec 10 18:00 19:30
Spiegelbad
Zwemmen 1.1
dec 10 19:30 20:30
Spiegelbad
Zwemmen 1.2
dec 10 20:30 21:30
Spiegelbad
Waterpolo Heren
dec 10 21:45 23:00
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Landtraining
dec 11 18:00 19:00
Mystery guest borrel
dec 11 20:00 0:00
Zwemmen 2
dec 12 18:00 19:00
Spiegelbad
Mini WAP
dec 12 19:00 23:00
Zwemmen 1
dec 12 19:00 20:00
spiegelbad
Waterpolo Dames
dec 12 20:00 21:00
Waterpolo Heren 1
dec 12 21:00 22:00
spiegelbad
Waterpolo 2 & 3
dec 12 22:00 23:00
spiegelbad
Association Hour
dec 13 19:30 20:30
VKC'03 Da2-Piranha Da1
Dames 3e klasse A
dec 14 17:15 18:00
De Vlaskoel Sportlaan 4 7651LD TUBBERGEN
DWK Barneveld H1-Piranha H1
Heren 1e klasse (oost) A
dec 14 18:30 19:15
Veluwehal Nieuwe Markt 6 3771CB BARNEVELD
De Zandstuve H1-Piranha H2
Heren 4e klasse A
dec 14 19:30 20:15
De Stamper Schout Doddestraat 11 7671GT VRIEZENVEEN
15
 
Kersttraining <3
dec 16 19:45 23:00
Zwemmen 1/2
dec 16 21:00 22:30
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Waterpolo Guppies
dec 17 18:00 19:30
Spiegelbad
Zwemmen 1.1
dec 17 19:30 20:30
Spiegelbad
Zwemmen 1.2
dec 17 20:30 21:30
Spiegelbad
Waterpolo Heren
dec 17 21:45 23:00
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Landtraining
dec 18 18:00 19:00
Zwemmen 2
dec 19 18:00 19:00
Spiegelbad
Zwemmen 1
dec 19 19:00 20:00
spiegelbad
Waterpolo Dames
dec 19 20:00 21:00
Waterpolo Heren 1
dec 19 21:00 22:00
spiegelbad
Waterpolo 2 & 3
dec 19 22:00 23:00
spiegelbad
Association Hour
dec 20 19:30 20:30
21
 
22
 
Rescue
dec 23 19:45 21:15
Zwemmen 1/2
dec 23 21:00 22:30
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Waterpolo Heren 1
dec 24 18:00 19:30
Spiegelbad
Zwemmen 1.1
dec 24 19:30 20:30
Spiegelbad
Zwemmen 1.2
dec 24 20:30 21:30
Spiegelbad
Waterpolo Guppies + H2 en H3
dec 24 21:45 23:00
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Landtraining
dec 25 18:00 19:00
Zwemmen 2
dec 26 18:00 19:00
Spiegelbad
Zwemmen 1
dec 26 19:00 20:00
spiegelbad
Waterpolo Dames
dec 26 20:00 21:00
Waterpolo Heren 1
dec 26 21:00 22:00
spiegelbad
Waterpolo 2 & 3
dec 26 22:00 23:00
spiegelbad
Association Hour
dec 27 19:30 20:30
28
 
29
 
Rescue
dec 30 19:45 21:15
Zwemmen 1/2
dec 30 21:00 22:30
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Waterpolo Guppies
dec 31 18:00 19:30
Spiegelbad
Zwemmen 1.1
dec 31 19:30 20:30
Spiegelbad
Zwemmen 1.2
dec 31 20:30 21:30
Spiegelbad
Waterpolo Heren
dec 31 21:45 23:00
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
 
januari 2020
ma di wo do vr za zo
 
Landtraining
jan 1 18:00 19:00
Zwemmen 2
jan 2 18:00 19:00
Spiegelbad
Zwemmen 1
jan 2 19:00 20:00
spiegelbad
Waterpolo Dames
jan 2 20:00 21:00
Waterpolo Heren 1
jan 2 21:00 22:00
spiegelbad
Waterpolo 2 & 3
jan 2 22:00 23:00
spiegelbad
Association Hour
jan 3 19:30 20:30
Wave Winter Toernooi
jan 4 11:00 to jan 5 12:00
Wave Winter Toernooi
jan 4 11:00 to jan 5 12:00
Rescue
jan 6 19:45 21:15
Zwemmen 1/2
jan 6 21:00 22:30
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Waterpolo Guppies
jan 7 18:00 19:30
Spiegelbad
Zwemmen 1.1
jan 7 19:30 20:30
Spiegelbad
Zwemmen 1.2
jan 7 20:30 21:30
Spiegelbad
Waterpolo Heren
jan 7 21:45 23:00
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Landtraining
jan 8 18:00 19:00
Zwemmen 2
jan 9 18:00 19:00
Spiegelbad
Zwemmen 1
jan 9 19:00 20:00
spiegelbad
Waterpolo Dames
jan 9 20:00 21:00
Waterpolo Heren 1
jan 9 21:00 22:00
spiegelbad
Waterpolo 2 & 3
jan 9 22:00 23:00
spiegelbad
Association Hour
jan 10 19:30 20:30
Twenhaarsveld Da1-Piranha Da1
Dames 3e klasse A
jan 11 15:00 15:45
De Koerbelt Arend Baanstraat 105 7461DT RIJSSEN
De Grunte H3-Piranha H2
Heren 4e klasse A
jan 11 21:30 22:15
De Slag Sportboulevard 3 7772SL HARDENBERG
12
 
Rescue
jan 13 19:45 21:15
Zwemmen 1/2
jan 13 21:00 22:30
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Waterpolo Heren 1
jan 14 18:00 19:30
Spiegelbad
Zwemmen 1.1
jan 14 19:30 20:30
Spiegelbad
Zwemmen 1.2
jan 14 20:30 21:30
Spiegelbad
Waterpolo Guppies + H2 en H3
jan 14 21:45 23:00
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Landtraining
jan 15 18:00 19:00
Zwemmen 2
jan 16 18:00 19:00
Spiegelbad
Zwemmen 1
jan 16 19:00 20:00
spiegelbad
Waterpolo Dames
jan 16 20:00 21:00
Waterpolo Heren 1
jan 16 21:00 22:00
spiegelbad
Waterpolo 2 & 3
jan 16 22:00 23:00
spiegelbad
Association Hour
jan 17 19:30 20:30
18
 
Piranha Da1-ZPC De Hof Da3
Dames 3e klasse A
jan 19 16:15 17:00
Het Slagman Park de Kotten 325 7522EN ENSCHEDE
Piranha H2-Losser H3
Heren 4e klasse A
jan 19 17:00 17:45
Het Slagman Park de Kotten 325 7522EN ENSCHEDE
Piranha H1-WWV Winterswijk H1
Heren 1e klasse (oost) A
jan 19 17:45 18:30
Het Slagman Park de Kotten 325 7522EN ENSCHEDE
Rescue
jan 20 19:45 21:15
Zwemmen 1/2
jan 20 21:00 22:30
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Waterpolo Guppies
jan 21 18:00 19:30
Spiegelbad
Zwemmen 1.1
jan 21 19:30 20:30
Spiegelbad
Zwemmen 1.2
jan 21 20:30 21:30
Spiegelbad
Waterpolo Heren
jan 21 21:45 23:00
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Landtraining
jan 22 18:00 19:00
Zwemmen 2
jan 23 18:00 19:00
Spiegelbad
Zwemmen 1
jan 23 19:00 20:00
spiegelbad
Waterpolo Dames
jan 23 20:00 21:00
Waterpolo Heren 1
jan 23 21:00 22:00
spiegelbad
Waterpolo 2 & 3
jan 23 22:00 23:00
spiegelbad
Association Hour
jan 24 19:30 20:30
Piranha H1-PFC Rheden H1
Heren 1e klasse (oost) A
jan 25 18:45 19:30
Het Slagman Park de Kotten 325 7522EN ENSCHEDE
De Zandstuve Da1-Piranha Da1
Dames 3e klasse A
jan 25 19:30 20:15
De Stamper Schout Doddestraat 11 7671GT VRIEZENVEEN
26
 
Rescue
jan 27 19:45 21:15
Zwemmen 1/2
jan 27 21:00 22:30
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Waterpolo Guppies
jan 28 18:00 19:30
Spiegelbad
Zwemmen 1.1
jan 28 19:30 20:30
Spiegelbad
Zwemmen 1.2
jan 28 20:30 21:30
Spiegelbad
Waterpolo Heren
jan 28 21:45 23:00
Het Slagman, Park de Kotten 325, 7522 EN Enschede, Nederland
Landtraining
jan 29 18:00 19:00
Zwemmen 2
jan 30 18:00 19:00
Spiegelbad
Zwemmen 1
jan 30 19:00 20:00
spiegelbad
Waterpolo Dames
jan 30 20:00 21:00
Waterpolo Heren 1
jan 30 21:00 22:00
spiegelbad
Waterpolo 2 & 3
jan 30 22:00 23:00
spiegelbad
Association Hour
jan 31 19:30 20:30